Новорічна пальма• 23 ноября в 00:09

Зранку не голодна, їсти починаю коли відчуваю голод- це вірно?

А якщо я їм після сну то потім звірячий апетит пррбуджується

Тобто якшо я снідаю в 11-12 - норм я наступний раз можу їсти в 15

А якщо я снідаю в 9 то потім підкидаю все до рота і щось гризу
Чого воно так?
Ручки-Крючки• 23 ноября в 00:12
Їсти треба коли голодна, а не коли треба, сумно, і.т.д. У Вас самий правильний підхід - їсти щоб жити, а не жити, щоб їсти.
Метровий сантиметр• 23 ноября в 00:12
Есть, когда голодный - правильно. Выделяется желудочный сок в достаточном количестве. Да и вообще: зачем есть, если не хочется.
А почему дальше так - не знаю )
Elena-eedc• 23 ноября в 00:13
Сахар резко падает и поднимается. Ничего страшного. Нужно часов в 7-8 выпить кофе или чай с сахаром.
Бжоли-бандерівці• 23 ноября в 00:14
у меня тоже так. сразу не ем, ближе к обеду, вроде нормально живу, 41 годик
Менее Более• 23 ноября в 00:24
Вы в 9 хотите есть ? Или едите нехотя?
df364tye3• 23 ноября в 00:25
лет тридцать, до легкого обеда в 13-14ч , сутра только большой стакан воды , чашка кофе ,,,
Перша на селі• 23 ноября в 00:39
Ответ дляРучки-Крючки
Якщо я буду їсти кожен раз як відчуваю голод , то невдовзі в двері не влізу.