Дідова баба• 23 ноября 2025
Почему я с карты Нацкешбек не могу оплатить
Мобилтный тел? А вы оплачиваете? У меня ксрта Укргазбанка. Не могу пополнить и все. А вам удается?
Бойцовская• 23 ноября 2025
Ответ дляфрау Гітта
Отменили возможность пополнять моб. связь, и еще многие пункты.
ловкость рук - и никакого мошенничества
Таланту цих зелених наперсточників заздрять самі імениті шулери світу
Бойцовская• 23 ноября 2025
Ответ дляфрау Гітта
особливо оце прикольно
’У новому переліку, порівняно з попереднім, відсутні категорії мобільного зв’язку, кіно та заклади харчування. У Мінекономіки зазначили, що зміни пов’язані з запуском іншої державної програми – “Зимова підтримка”, яка передбачає виплату всім громадянам 1000 гривень, що після оформлення мають надійти на картку “Нацкешбеку”.
Море_море_я_скучаю• 23 ноября 2025
А вообще правильно. А то все знакомые только мобилки и пополняли. Перекос.