Я_канеша_извиняюсь• 23 ноября 2025
Хто має якісь здібності, інтуіцію - що Україну чекає далі?
Цикавенная• 23 ноября 2025
Ответ дляШвендяю містами
ну пздц. вони думали шо зєля їм кожен вечір стендап розважальний буде записувати?
ну в принципі зараз кожен вечір потужні відоси від яких не знаєш чи то ржать чи то ригать
я не смотрю
я с 19 года не смотрю обращение препиздента на НГ даже
я, как слышу, его хрипения, меня блевать тянет каждый раз
Привіт з ботойбіччя• 23 ноября 2025
Ответ дляМальчижка
Сейчас, да. А сразу после войны вы не знаете, что там было ?
В Украине тоже возможно будет когда-то хорошо, но не сейчас точно
Знаю
Мама моя народилася там бо стояли радянські війська в Німеччині - совку дужееее далеко було навіть після війни одразу
Рогнеда Карповна• 23 ноября 2025
Ответ дляМальчижка
Ничего хорошего, для проигравших ( а по факту Украина будет такой) никогда ничего хорошего не происходит, упадок экономики и хаос
Германия проиграла и ничего
Цикавенная• 23 ноября 2025
Ответ дляПотужна махіна
Чушь не плетите.
а, т.е. вы все еще верите с шашлыки и светлое будущее?
билеты в ялту уже купили?
Где тут 0?• 23 ноября 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Удалено администрацией...
На всій території України не буде
Привіт з ботойбіччя• 23 ноября 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Удалено администрацией...
Можете мати його першим а не чекати війни в Україні
Крапипопка• 23 ноября 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Удалено администрацией...
Жена_КотораяСтена• 23 ноября 2025
Ответ дляКрапипопка
Удалено администрацией...
Цикавенная• 23 ноября 2025
Ответ дляПотужна махіна
Не все так говорили, ожидали лучшего.
чего? чего можно ожидать от клоуна, который всю жизнь паяцом скакал на сцене московии? и поливал говном украину?
Потужна махіна• 23 ноября 2025
Ответ дляЦикавенная
билеты в ялту уже купили?
Я к тому, что на тот момент никто не знал, что будет война и упадок. Каждый верил в лучшее.
Жена_КотораяСтена• 23 ноября 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так это из-за вас как раз война, будь моя воля она бы и не началась и даже Крым и Донбасс были бы у нас
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А если не подпишет? Что будет дальше?
Росія не підпише, насре у вуха шановним партнерам, трамп буте топать ніжкою і шукатиме як допомогти своєму коханому
В взагалі, є думка , що це все заради затримки зброї і розвідданих для того щоб росіяни таки добили Покровськ. Дуже схоже на те що вже було
Привіт з ботойбіччя• 23 ноября 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Германия проиграла и ничего
Без сенсу порівнювати
Німеччина перед війною була з сильною економікою і без корупції - Україна не має ні того ні іншого
Рогнеда Карповна• 23 ноября 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Удалено администрацией...
Мальчижка• 23 ноября 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Знаю
И там сразу после войны наступил рай ? То есть советские войска не грабли и не насиловали, когда вошли в Германию и экономика цвела? Был упадок, потом стали на ноги. Речь же как раз о времени после войны
Жена_КотораяСтена• 23 ноября 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Удалено администрацией...
В окопе интернет провели?
А ось і я• 23 ноября 2025
Авторе, ср@ка нас чекає. Знову будемо під впливом кацапськоі пропоганди, знову будуть знищувати українську культуру та автентичність.
Почитайте 28 пунктів, проаналізуйте кожен і зрозумієте що буде. Звісно якщо ви вмієте логічно мислити та робити висновки. Єдине що буде добре, то зменшать відключення світла і на пару років припинять бомбити
Цикавенная• 23 ноября 2025
Ответ дляА ось і я
Тому що декому легше вважати, що з 2014 до 2019 у нас все було з@#бісь за часів Порошенко, а Заленський все зіпсував. Але вони чомусь забувають що Донбасу та Криму в нас з 2014 немає. В них відмазка, що їх окупували до приходу Порошенка. В 2026 він знову прийде до влади і піде по тому ж сценарію, що це не при ньому віддали території, що він до цього відношення немає і зробити нічого не може. Одні імпотенти в політиці, навіть голосувати нема за кого
а, ну да
потрошенко во всем виноват, понятно же
клоун вообще не причем
и чонгар тоже потрошенко разминировал
и миндичем он руководил
потрошенко во всем виноват, понятно же
клоун вообще не причем
и чонгар тоже потрошенко разминировал
и миндичем он руководил
Крапипопка• 23 ноября 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Удалено администрацией...
Руский ваня иди смотри первый канал
Ответ дляА ось і я
+++
Привіт з ботойбіччя• 23 ноября 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Удалено администрацией...
Ой , представники вєлікой руской культури в очікуванні рос мови як державної демонструють свою « морду «
Жена_КотораяСтена• 23 ноября 2025
Ответ дляКрапипопка
Руский ваня иди смотри первый канал
Удалено администрацией...
НашлаПерепискуМужа• 23 ноября 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Удалено администрацией...
Где это прописано? Покажите, пожалуйста
Меряю от 0• 23 ноября 2025
Ответ дляЦідило правди
Чому в 19?
Бо він казав ’я ваш вирок’, а мудрий нарід радів та сміявся
Аннуитет• 23 ноября 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Удалено администрацией...
Что ж вы по-больному сразу )
Жена_КотораяСтена• 23 ноября 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А вы ожидании чего сидите? Не на фронте, значит опу рвать за мову не хотите отчего-то....что за парадокс
А ось і я• 23 ноября 2025
Ответ дляЦикавенная
а, ну да
потрошенко во всем виноват, понятно же
клоун вообще не причем
и чонгар тоже потрошенко разминировал
и миндичем он руководил
потрошенко во всем виноват, понятно же
клоун вообще не причем
и чонгар тоже потрошенко разминировал
и миндичем он руководил
Та всі вони одним миром мазані, що порох, що зеля. Єдине що при пороху це все було приховано, наче немає в країні війни і всі жили у рожевих окулярах.