Умничка-помощничка• 23 ноября в 22:39
Еутирокс при вагітності
Маю гіпотеріоз, приймаю еутірокс 50, на ньому настала вагітність, дозування незмінне, ТТГ зараз 1,57. Термін 13-14 тижнів.
Чи варто йти за консультацією до ендокринолога якщо рівень ТТГ стабільний?
В анамнезі завмерла на 18тому тижні, тож трохи нервово.
Цибулька зла• 23 ноября в 22:41
Вас так и так должны отправлять к эндокринологу по беременности. Сходите чтобы быть спокойнее
Светка-пипетка• 23 ноября в 22:44
Звісно варто,ще дозу може потрібно збільшити.В мене теж завмерла перша вагітність,послідуючи дві пила прогестерон на тому сроці,на якому завмерла.Важко,але виносила,чого і вам бажаю)
яночка2506• 23 ноября в 22:45
Так, треба консультація ендокринолога. Я, наприклад, при вагітності підвищувала дозу як казав мені лікар, пила 75, а потік вже після вагітності знову 50. Здоров´я Вам!
Пффф 100%• 23 ноября в 22:45
Обычно приём не прекращается. Это уже Ваша жизнь. Тем более, что был выкидыш.
А так то Вы должны по протоколу наблюдаться у эндокринолога.
Кров з молоком• 24 ноября в 09:26
Я бы сходила, но думаю доза будет та же , т.к. ТТГ в норме. А какая причина замершей на таком большом сроке?