На паровозе• Изменено 24 ноября в 07:02

Почитала я оці всі новини про те, що ми в кроці від закінчення війни

І в голові сплило ’значить не підпишуть’. Бо там вже європейська редактура під´їхала, бо нуль коментарів від росіян , бо всі оці зливи пресі. Ну точніше війна все одно закінчиться якимось таким от ’миром’, але не зараз.
А які у вас відчуття?
Дай бог щоб я помилялася звичайно, хай би вже що завгодно підписував, бо це життя людей які кидають в топку цієї агонії.
І як я задовбалася кататися на цих качелях! Я за кордоном, і я оце кожен раз пакую подумки валізи після трампа, після переговорів. Ну ви зрозуміли. Бляха, я вже хочу десь приземлитися і жити далі
Папобус• 24 ноября в 08:32
Ответ дляtarveldy
Всєй правди мі нє знаєм, палітжкой нє інтєрєсуємся, прастиє люді
У Вас с чтением не лады?
Хотите в политике участвовать и знать правду, вперёд.
Сижуревувшоке• 24 ноября в 08:32
Ответ дляЧупа-чупс
А що це змінить? Це переконає путіна припинити знищувати Україну? Чи ви одразу на червону площу зібралися?
А до чого тут Путін? Він якраз готовий йти на переговори
Дона Ко Ко• 24 ноября в 08:33
А вас влаштовує перший варіант 28 пунктів??
No problems• 24 ноября в 08:33
Ці пункти і ці зливи не просто так, йде торг

Підпишуть колись щось,не зараз
І остаточного документу ми ще не побачимо
Перша на селі• 24 ноября в 08:34
Ответ дляСижуревувшоке
А де про можна прочитати?
No problems• 24 ноября в 08:34
Ответ дляСижуревувшоке
Удалено администрацией...
Ви встали і були на майдані Барабаш проти корупції? Чи то другое?
Так і цей раз
Цветов Мне срочно• 24 ноября в 08:35
Ответ дляСижуревувшоке
Удалено администрацией...
Ви за російську сторону кажете?
No problems• 24 ноября в 08:35
Ответ дляНа паровозе
Я думаю і про це, що жодних коментарів від росіян нема
Так, вони петляють і тягнуть час, Герасімов путіну відзвітував, що скоро візьме всю Донецьку, то путін цього і чекає
No problems• 24 ноября в 08:36
Ответ дляпьЯНА
С этим согласна на 100%.(( И Европа его поддерживает, им нужно, чтобы война продолжалась...(( Не подпишут... Думаю Зеля устроил очередной цирк, чтобы людей от коррупционного скандала отвлечь...
Зеля?
Це американці Наьу затормозили і мирний план почали видавлювати
Викупана• 24 ноября в 08:37
Ответ дляПерша на селі
Удалено администрацией...
Если бы мне нужна была русня,то её не обязательно ждать.Можно самой к ней поехать
Викупана• 24 ноября в 08:37
Ответ дляДона Ко Ко
Да.
Спішу - перекидаюсь• 24 ноября в 08:38
автор,это ваши личные проблемы за границей.паковать вам чемоданы или нет.мы дома и живем.работаем.детей растим.или вы бот?
Дона Ко Ко• 24 ноября в 08:38
Ответ дляСижуревувшоке
Він готовий підписати оті свої 28п, котрі начебто від Трампа, але їх не підпишемо ми. Зараз обговорюють, торгуюиься. Ймовірно остаточний варіант не влаштує росію. І так до безкінечності.
No problems• 24 ноября в 08:39
Ответ дляЖдушечка
Подпишут, в начале января празднуем
Це ті що святкували тут вибори Трампа і в топ темах чепчики підкидали, що війна закінчиться ось ось?
Пройшов рік.
Одна видалила акаунт, де шампанське пила і виїхала в Латинську Америку.
Інша просто теми свої видалила з поздоровленнями і зараз бігає як не при ділах, знову російську методичку смокче в новинах
Глаголиця• 24 ноября в 08:39
А я от думаю щось таки підпишуть, не прям зараз, але від 3 місяців до півроку, максимум рік, воно таки назріває.
Спішу - перекидаюсь• 24 ноября в 08:39
Ответ дляСижуревувшоке
Удалено администрацией...
и альошку парашенка впереди на майдане поставим
Спішу - перекидаюсь• 24 ноября в 08:40
Ответ дляСижуревувшоке
пуйлу нужна смерть .крысенышу мало крови.
No problems• 24 ноября в 08:41
Ответ дляArgesha
Це Україна на розтяжке. Йому-то що.
В нього особисто все буде в шоколаді.
А чому ви видалили тему про закінчення війни рік тому і поздоровлення Трампу? Там не тільки ваші дописи були, а всіх хто очарувався технологіями Трампа, це як книжка вивчення психології натовпу. Така тема була
No problems• 24 ноября в 08:41
Ответ дляtarveldy
Заскріню )))
Шарій кликав кликав на Майдан, прийшло 10 чоловік і преса.
Спішу - перекидаюсь• 24 ноября в 08:42
идут торги сейчас.результат не устроит ни нас ни пуйла.компромисс найдут и подпишут
Спішу - перекидаюсь• 24 ноября в 08:42
Ответ дляNo problems
ахахааааааааааааа а шоколадо мертветчуковская ботня сколько бабла влила а вышло три бабки
No problems• 24 ноября в 08:43
Ответ дляlilul990
Ще одне- європейці мають віддати трампу частину заморожених активів. Якого куя називається?

Короче я надіюсь шо європа начне трохи шевелиться побачивши цей беспрєдєл і грабьож який хочуть підписати трамп і путін

Це не просто сепаратний договір по Україні, це сепаратний договір по Європі. Більш ніж упевнена шо трамп після того виведе американські війська з Європи- як тіки получе свої гроші і адьйос
Бельгія не подарує от фонаря Трампу ті міліарди. Тому ці пункти пусте
Спішу - перекидаюсь• 24 ноября в 08:43
а кому достанется агробиззнес льошки парашенка и рошен бати когда петьку закроют?его липецкая фабрика ждет.может туда свалит?
Зайченя• 24 ноября в 08:43
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Зе враг народа номер 1. Ему пофиг сколько ещё населения уничтожить...
хоть бы его прибил кто то уже
ЯспАкойнаЯ• 24 ноября в 08:44
Ответ дляКашпо
Як по графіку, після 7.00 тема про зраду😂

А вам там за кордоном на роботу не потрібно йти?🤔
Це її робота. Вона працює створюючи такі теми на замовлення.
Спішу - перекидаюсь• 24 ноября в 08:44
акакаяразница где барыге конфеты вместо патронов клепать -во владике или в жмеринке
No problems• 24 ноября в 08:44
Ответ дляЭлька-Карамелька
Это что ли разгоняется мнение, что кацапы хотят, а наши гады не подпишут?
А де згода кацапів?
Ці притихли і думають як вивернутися, бо є непередбачуваність Трампа
No problems• 24 ноября в 08:44
Ответ дляМамкиня доця
Раша может вообще не уступать, идти дальше, через год-два будет вол Львове
Усі пусі
Цветов Мне срочно• 24 ноября в 08:45
Ответ дляВсе знаю від і до
Удалено администрацией...
Так а если рос.сторона не подпишет? С какими лозунгами аювы пойдёте на майдан? Зе заставь путина подписать?
Горлаю зрання• 24 ноября в 08:45
Ответ дляПерша на селі
Удалено администрацией...
Ніхто не піде, або піде мало. В нас рекламу повісили на будинку типу казарми тут, тільки стрілочки немає і надпис такий, що з Космосу видно мабуть. 6 під´їздів по 9 поверхів і тільки 5 жителів проти цієї реклами на будинку, де одні пенсіонери. Всім іншим пофіг, а там і бігти нікуди не потрібно, вже побігали, зателефонували, знайшли закони, але підпис поставити це проблема. Ну мабуть здохнути під завалами або на старості років бомжувати під містом менша проблема. Отакий народ у нас, що вже казати про глобальніші проблеми.