Маргарита и Мастер• 24 ноября 2025
У кого є машинка пральна для трусів
Оце хочу. Мене зводить з розуму, що постійно нема куди приткнути труси. Наші, дитячі. Руками прати я не буду. Як думаєте, корисна річ буде? Може хтось уже купив?
ЛюбимаЯНЬ• 24 ноября 2025
Ответ дляМиловидна леді
Конечно, ещё купите отдельно машинку для носков, шапок, шарфов и перчаток
Ото загоны у людей )
Для трусів треба 2 машинки, одна для своїх, інша - для чоловікових. Порадниці разом їх не перуть
Кофр для ноги• 24 ноября 2025
Эти маленькие машинки полуавтоматы не выстирывают А застирывают. всё будет серое
Маргарита и Мастер
• 24 ноября 2025
Ответ дляДваДваВісім
Після цього, що я побачила в вашому ілюмінаторі, прати ви можете будь-де і будь-як
Трусів нема. Що ви побачили? Штани і колготки, і рушник один яким я при фарбуванні волосся користуюся. Ви об чьом?
Анонім Завгосп• 24 ноября 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Автор,потратьте 50 евро разумно- посетите доктора.
Господи,запекалась на провокационно- тупые темы не реагировать...
Нет, влезла..
4 часа стирки Карл!!
Нет, влезла..
4 часа стирки Карл!!
Мне интересно как эти люди моются🤣🤣❣️
Маргарита и Мастер
• 24 ноября 2025
Ответ дляГуби до вух
дивно, що в людей є проблема назбирати прання) у мене прання раз в три дні по два рази на день.
У мене щодня🤷♀️
Я_канеша_извиняюсь• 24 ноября 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А ще ж дитячі труси
а якщо дітей кілька...
Губи до вух• 24 ноября 2025
чомусь автор думає, шо інший брудний одяг набагато ’небезпечніший’, чим брудні труси
Миловидна леді• 24 ноября 2025
Ответ дляПоросенка
У меня для всего отдельные стиралки - отдельно для трусов , отдельно для носков , отдельно для лифчиков , отдельно для футболок , отдельно для свитеров и так далее .
Вся хата как laundry shop 😂
Губи до вух• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
У мене щодня🤷♀️
ну так тим більше! щодня перете і не находите ’компанію’ трусам?)))
Маргарита и Мастер
• 24 ноября 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
У меня тоже Вирпул, вертикальная загрузка, ставлю ежедневную стирку на 40 градусов, стирает 1 час: трусы, бюстгальтера, пижамы, майки, футболки, домашнюю одежду любую светлую. Если нужно погорячее отстирать, ставлю на 60 то же. А можно на 40 поставить режим хлопок, будет болтать на ускоренной стирке 1,5 часа. Отстирывает лучше.
А у вас теж так - 40 гр 1:10-1:30
60 - близько 3 год
90 - пів-дня
60 - близько 3 год
90 - пів-дня
Файна цьоця• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
А температура прання?
Ви розумієте, що якщо це «якісь труси», цеине означає що треба в холодній воді
На коротком цикле (11-15 минут) температура 20° (очень холодная вода)
ДваДваВісім• 24 ноября 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
В автора мабуть для шкарпеток теж окрема машинка
Хлібопічка на замісі
Анонім Завгосп• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ну Ви мене здивували…тобто я вірно зрозуміла - труси перети с чим хочеш, а зато піжами - щодня свіжі у Вас??? Ну просто ти ж помився, вдягнув чисту, поспав спокійно - ніде не шастав , не пітнів…і в стірку?😳😳😳
Ну ночью как бы человек потеет и прочее. И трусы после ночи меняю и в душ иду. И вся семья так.
Маргарита и Мастер
• 24 ноября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Как вы стираете носки?
Носки пофіг. З одягом - джинси реглани ітд. Я не вважаю що носки цеищось особо ядовите і вонюче, і нашкодить джинсам.
ДваДваВісім• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Але хтось не париться, я переконувати права не маю) почитайте просто, чи гінеколога при нагоді спитайте. Ну чи педіатра.
І психіатра
Залізний занавіс• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
А у вас теж так - 40 гр 1:10-1:30
60 - близько 3 год
90 - пів-дня
60 - близько 3 год
90 - пів-дня
Не, сейчас вот постельное стоит на 90 градусов ( я постельное и полотенца всегда на 90 ставлю), 2:24. Не полдня точно. Все режимы стирки до 3 часов. И это с предварительной стиркой! Если только основная стирка было бы еще меньше.
Миловидна леді• 24 ноября 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Я навпаки труси перу 3 години 😄, щоб точно були чисті
Шо вы с теми трусами делаете, что их три часа отстирывать нужно ?
Маргарита и Мастер
• 24 ноября 2025
Ответ дляДваДваВісім
Можна нескромне питання?
Ви труси носите одні добу?
Я буває ношу одні, тю
І це я вдома! Декрет
А якщо люди на роботі, ясно що носять одні. Що тут дивного-то?)) а Ви коли змінюєте і при якому режимі дня - дом чи працюєте?
І це я вдома! Декрет
Миловидна леді• 24 ноября 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Там же ещё дети ! За что их так ущемлять то? Тоже каждому по машинке)
Я_канеша_извиняюсь• 24 ноября 2025
Броніки для Моніки• 24 ноября 2025
Ответ дляМиловидна леді
Ну назбираю за тиждень своі , дітей , закинула і вже ціла машинка і перуться там три години , тоді в сушку , тепленькі чистенькі , думаю за три години в мильній воді всі мікроби подохли 😄
Миловидна леді• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
У мене щодня🤷♀️
То откуда гора трусов ?
Маргарита и Мастер
• 24 ноября 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Труси з одягом ви не перете, а от біле з кольоровим легко
хазяйка
Та яке біле. Це прання таке, не ОДЕЖА прям. А типу джинси реглани, рушник непотрібний старий, що для покраски в мене. І сунула чоловіка домашню футболку і фліску, і спортивки його. То футболка така біла, що бог з нею
Ух яка ж Я• 24 ноября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я буває ношу одні, тю
І це я вдома! Декрет
’На работе меняю одни в час’...’ За время работы собираю 9 трусов’
Пи Пи Пилюля• 24 ноября 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Мне интересно как эти люди моются🤣🤣❣️
А мне как вытираются, когда-то Фреймут не могла вытереть лицо после душа общим полотенцем, отдельно для тела, для рук и для лица, для ног само собой.
ДваДваВісім• 24 ноября 2025
Ответ дляКофр для ноги
Ви думаєте, повногабаритна пралка автора видає білосніжний одяг?
Ушла и Пришла• 24 ноября 2025
У меня в стиралке есть короткая стрижка за 30 минут на 40 градусах. Хотя трусы я люблю чтоб долго квасились)
Маргарита и Мастер
• 24 ноября 2025
Ответ дляУх яка ж Я
В чем хамство? В том,что мое мнение не совпадает с вашим? Есть у вас 50 евро лишние- берите!
Да, сейчас во всех машинках есть короткие( по- времени) циклы стирки..
Эта’дырбалка’ может рвать белье...( Опыт молодости)
Иииии,у вас жилье площадью-150-200 КВ и?- да, берите!
Запретить вам никто не пытался
А я Вам написала про хамство? Зайшла у Ваші відповіді, ви мені не хамили…
пАлАвинкА• 24 ноября 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Навіщо стільки прати ті бактерії що пройшли через наш організм і вже потенційно безпечні для нас?