Меряю от 0• 24 ноября в 12:15
Бак вагіноз який крем?
Зуд страшний, до вечора не витримаю
Порадьте щось якийсь крем
Бо лікування свічками ввечері починаю
Порадьте щось якийсь крем
Бо лікування свічками ввечері починаю
Госпожа Белладонна• 24 ноября в 12:20
Ви щось про лікаря чули? Вони допомагають зазвичай. Ще можна у водія спитати маршрутки, продавчині ларька і вчителів в школі, які навчають ваших дітей. Але перший варіант найкращий.
Примарочка• 24 ноября в 12:29
Ответ дляМеряю от 0
Тільки не клотримазол
Пече від нього
попече і перестане. Все буде пекти.
Бабульція• 24 ноября в 12:33
Ответ дляМеряю от 0
Тільки не клотримазол
Пече від нього
Но он эффективный же. Еще можно мирамистин крем. Но лучше к врачу.
В крайньому випадку, якщо так уж зудить, вранці на аналізи, потім в аптеку за пімафуцином чи фуцис. Воно зніме зуд, але по готовності аналізів - пролікуватися як сказано там (якщо кандіда, 90% хватить того фуциса, а якщо дійсно той «БАК» як Ви кажете, тоді пнтибактеріальні свічки, а сожеиі таблетки, а може і те, і інше, но через лікаря вже)