Репетиторша• 24 ноября в 13:22
Так хочеться дива
Я хочу повірити в чудо. Воно ж дійсно трапляється? Хоч іноді, хоч раз в житті. Бували у вашому житті справжні дива? Поділіться історіями
nabludatel• 24 ноября в 13:39
Я сьогодні 9-річну дочку водила зуб виривати. Вона панічно боїться всіх мед маніпуляцій. Я готувалася до довгих вмовлянь їй щось зробити. А вийшло, що ми прийшли, я сказала лікарю причину візиту, лікар попросила дочку відкрити рота і відразу вирвала зуб. Для мене це диво. А так сталося, бо я довго за відгуками шукала гарно дитячого стоматолога.
Тому моя позиція: робити диво самому. Я довго чекала на те, що мені хтось інший щось зробить, і цього не було. Тепер я сама організовую собі і сімї поїздки, походи в театр, на концерти, купую собі те що хочу. І я нарершті живу, а не чекаю.