Свідок Перемоги• 24 ноября в 16:30

Переживаю за дитину

Дуже переживаю за дитину. Сильний запор вже четвертий день. Робили звичайну клізму — нічого не вийшло. За порадою нашого педіатра треба було спробувати гліцеринову свічку, а якщо не допоможе — пізніше Мікролакс. Все зробили, а результату — нуль. Знову подзвонила нашій лікарці, та сказала: «Купіть краплі Гутталакс і дайте дев’ять крапель».
Дала. Та ось переживаю, що як не допоможе, то що далі робити? Дочці дванадцять років. Обидві дуже переживаємо.
Карма хамелеона• 24 ноября в 16:32
А дитина взагалі як себе почуває
Зоряний Шлях• 24 ноября в 16:32
ну не знаю, изиклин?))
Бибер-анонимер• 24 ноября в 16:35
Дуфалак допомагає відновити роботу кишечника. Взагалі мікролакс мав би допомогти. Треба пити багато води.
Перегляньте її раціон за останні дні...
ЧорноброваЯ• 24 ноября в 16:38
Дали б полкило чернослива или овощей, зачем те таблетки... Вы ее что одним рисом и хлебом кормите?
Бибер-анонимер• 24 ноября в 16:39
Додайте в її раціон варений буряк
ніколи такого не було• 24 ноября в 16:40
мене чорнослив гарно проносить, але не один і не два, а нормальна жменя. І запити його кавою з молоком. За пару годин - все виходить. А ще тушена капуста нормальна порція- теж дууууже слабить мене.
ніколи такого не було• 24 ноября в 16:41
может вона мало їла ці дні, а на передодні навпаки був пронос?...то кишечник ще не наповнився. Якщо вже живіт болить - то це проблема звісно...
Мию вікна у мороз• 24 ноября в 16:44
Я такой за дітей переживаю аби не захворіли.
Молода і нерозважлива• 24 ноября в 16:44
Буряк, киви, чернослив, овощи добавьте в рацион
Вилосипедниця• 24 ноября в 16:45
Ответ дляніколи такого не було
А меня даже от конфеты с черносливом несет 😂
Вилосипедниця• 24 ноября в 16:47
Чернослив, буряк, киви. Вообще побольше овощей и жидкости. Может она у вас просто нифига не ест и какать нечем? Как ее самочувствие?
наКоблучках• 24 ноября в 16:55
Яка це дитина? Запор у дорослої жінки. Хай звертається в хірургію
oksana_kseniya• 24 ноября в 16:56
почитайте про магнезію...але використовуйте обережно, потрібно бути вдома.
автор Свідок Перемоги • 24 ноября в 16:57
Ответ дляВилосипедниця
На сніданок вона завжди їсть ківі з вівсянкою, бананом і горіхами — то її улюблена страва.
На обід — завжди улюблений салат: буряк, свекла, сметана, а ще зазвичай маємо томатний сік, котлету й кашу.
На вечерю вона, як правило, їсть шарлотку з йогуртом.
Почувається нормально.
Русланка з гілки• 24 ноября в 16:57
Мені кава допомагає.
І краще всього 3 в 1.
Вилосипедниця• 24 ноября в 16:58
Ответ дляСвідок Перемоги
Почувається нормально.
Орехи точно убрать, они крепят.
автор Свідок Перемоги • 24 ноября в 16:58
Ответ длянаКоблучках
12 рочків це для вас доросла жінка?
наКоблучках• 24 ноября в 17:00
Ответ дляСвідок Перемоги
12 рочків це для вас доросла жінка?
Вибачте, не вірно прочитала.
Але в будь-якому випадку я би на 5 день їхала б до хірурга або ще десь. Для оцінки стану і щоб нічого не пропустити.
Фісташкова кава• 24 ноября в 17:10
На всякий случай напишу , что а меня слабительные действуют только через часов 15. Тоже страдаю , пару раз вечером пила, а приспичило аж на работе в обед. Еще рецепт : холодный кофе и апельсиновый сок 1:1.
ЧупакабраЗеБест• 24 ноября в 17:23
Ответ дляСвідок Перемоги
12 рочків це для вас доросла жінка?
яб на вашем месте до зтавра еще посмотела, есил у ребенка вообще нет жалоб, и уже завтра ехала бы в стационар хирургии, там нормальные клизмы ставят. если их клизма не помогает, уже дальше смотрят, заворот не заворот, коллапс не коллапс.
Вообще ей надо пить теплую воду из чайника.
hrystia• 24 ноября в 17:29
У мене була аналогічна ситуація з сином. Вже й не знала що робити. Прочитала, що треба їсти ківі. Купила. Допомогло)
Маю декілька думок• 24 ноября в 17:48
Я тоже за магнезию. Полпакетика перед сном. Но утром надо быть дома!
Радість моя• 24 ноября в 19:57
Автор, не хочу вас пугать, у меня было такое в 15 лет. На шестой день спасали в стационаре. Как вспомню, так и вздрогну, у меня потом психологическая травма лет до 30 была. Можно попробовать еще раз клизму, почитайте как правильно делать. Если не получится, едьте в стационар, на прием нос пункте дайте денег и попросите, чтобы хорошо и аккуратно поставили клизму ребенку, чтобы не было травмы потом.
жар-птица Нюра• 24 ноября в 20:34
Ответ дляСвідок Перемоги
Почувається нормально.
буряк свекла- та довгий дефіс, то вам джипіті наклєпав, мамаша
Свезло так свезло• 24 ноября в 21:42
До п´яти днів то норма взагалі-то. Відправьте доньку на енергійну прогулянку пішки та сходами на кілька годин.