Спішу - перекидаюсь• 24 ноября в 20:31

Що робити якщо відчуваю себе дуже одинокою?

З початку війни живу в селі, мій круг спілкування це діти свекруха і чоловік. З іншими якось не виходить... Відчуваю себе чужою тут. Що порадите робити?
Душка-свекрушка)))• 24 ноября в 20:31
Рожайте ещё
Прокачую сідниці• 24 ноября в 20:32
А как бы Вам хотілось ?
Яйцеголовая• 24 ноября в 20:33
Мне например в таких условиях обычно не хватает коллектива, даже не друзей, а просто постоянного внешнего круга общения. Поэтому мое решение -выход на работу. Может и вам попробовать?
автор Спішу - перекидаюсь • 24 ноября в 20:33
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Рожайте ещё
При чому тут це?
автор Спішу - перекидаюсь • 24 ноября в 20:34
Ответ дляЯйцеголовая
Дуже чекаю цього, це буде коли молодша дитина піде в садочок, аж через рік... До цього працювала онлайн...
ДелайКак_Я• 24 ноября в 20:35
Ну, новых людей для общения вам там будет сложно найти. Но, можно разнообразить скучную жизнь- пошлите нахер свекровь и жизнь заиграет новыми красками. Людей в кругу общения не добавиться, но скучно не будет.
Карма хамелеона• 24 ноября в 20:35
Родить
автор Спішу - перекидаюсь • 24 ноября в 20:35
Ответ дляДелайКак_Я
В мене хороша свекруха
ДелайКак_Я• 24 ноября в 20:36
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
В мене хороша свекруха
Так даже интереснее.
автор Спішу - перекидаюсь • 24 ноября в 20:37
Ответ дляДелайКак_Я
Так даже интереснее.
Я без її допомоги в дурку поїду)) Там мабуть точно не буде одиноко
автор Спішу - перекидаюсь • 24 ноября в 20:38
Ответ дляКарма хамелеона
Родить
Пробувала, і не раз) щось не допомогло
Мerida• 24 ноября в 20:39
Много свободного времени. Проходите какие-то курсы. И приятно и полезно
Яйцеголовая• 24 ноября в 20:47
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ну ось це рішення вашої проблеми. А року шукайте спілкування по сусідам, на майданчику і тп.