Блондинка в Шоколаде• 25 ноября 2025

Девочки научите ялинку наряжать

Вот вроде и игрушки чуть ли не каждая ручной работы, и все разные, красивые
Но получается черти-что
Раноше мне мое черти что нравилось, а вот второй год нет
В прошлом году я пахала на двух работах и смирилась, а в этом есть время.
Девочки, поскидывайтесвои фото, хочется чего то сказочного красивого
Я вот думаю, может из-за того что у меня нет Шаров, и все игрушки как фигурки, может поэтому не получается
Смайлик• 25 ноября 2025
Ответ дляФсеСама
А може, вам просто гірлянду хвіст повісить наверх цього всього? Вона якраз і об´єднає, і доповнить. Мені подобається, шо вона, як ніби завершальний елемент і огортає всю ялинку. І подобається, коли спускається додолу на подарунки. От у мене, наприклад, ялинка з дешевих, жодної нової іграшки вже давно не купую, напхано всього, шо найшла, а вона мені все рівно казкова і, мені здається, цю казковість саме гірлянда і робить
так і є, гірлянда робить ялинку затишною
Успокойся_Успокойся• 25 ноября 2025
А как наряжают елочку те у кого котики?

У меня переворачивают
Поэтому подкупила винтажных пенопластовых игрушек и дождики будут ( я тут некоторыми фото вдохновилась
А игрушки я у потолка вешаю, с потолка висят (фигурный, есть за что зацепить) и им не достать
Заліковий троль• 25 ноября 2025
Ответ дляМастерЮля
Я автор , вас не агітую, просто ділюся своім затишком різдвяним
Я б верхушку сменила у вас, как то она там одиноко и негармонично торчит
НетЕщеНаверное• 25 ноября 2025
Удалено администрацией...
Тра Ля Ля• 25 ноября 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Удалено администрацией...
Мій не такий• 25 ноября 2025
Ответ дляСмайлик
Ведмедики гарнюні пуансетія, гірлянди, троянди
Дякую)))
Ласунка• 25 ноября 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Девочки скидываю фотку, только плиз
Без осуждений, помягче, ладно?
Очень оригинально у вас елка как у кота Матроскина, когда они полезли в чулан и украслии ёлку всем что у них там лежало))
Ласунка• 25 ноября 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
У меня гирлянда с малым количеством огоньков, встроенная в елку. Может думаю в этом дело, это первая причина
Вторая - нет объединяющего элемента
Повесьте бусы как белые жемчужные это сразу очень меняет ёлку
Банка з медом• 25 ноября 2025
у меня елку наряжают муж с сыном, это традиция и всегда она цыган-стайл))))
JulJul07• 25 ноября 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А как наряжают елочку те у кого котики?

У меня переворачивают
Так у Вас нормальные коты. А наши не реагируют вообще. Раньше был котик, который по веткам как удав лазил вокруг ствола. А теперь неинтересно аж...
Ласунка• 25 ноября 2025
40каградусная• 25 ноября 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Да согласна
Я пока вывернула чтоб буквы видно не было, так лучше
Та снимите вы эти бусы. Они красиво смотрятся только на идеальной ёлке
И купите какие-то одинаковые игрушки, чтоб все объединить
Kolgotkina.• 25 ноября 2025
Ну ви нормальні ??? В мене купа роботи, а я ваші фото розглядаю і про ялинку думаю Дякую за гарну душевну тему з самого ранку. Всім гарного дня і натхнення!
Багиня• 25 ноября 2025
В мене така була, це фото з двох попередніх років. В цьому році хочу змінити колір на білий з срібним.
a.ostroverh• 25 ноября 2025
Мне сейчас такие греют душу
В этом году свои шары разбавлю)
А в следующем оторвусь
Цикавенная• 25 ноября 2025
Я просто вешаю игрушки, которые нравятся. Ну и стоит отметить, что на искусственный всегда можно повесить больше и она идеальной формы. Первое фото, у меня искусственная , еще до войны. К сожалению, все сгорело. Вторая - живая с прошлого года. Мне больше нравится фигурки, чем шары сейчас. Вот уже купила
Мрію про пончик• 25 ноября 2025
Ответ дляЛастовиння
У нас такая) И погода сегодня сказочная
Свитерки милые, это из ниток?
Зяблик протестант• 25 ноября 2025
Ответ дляЛеди Репях
Разделяю ваше мнение. Люблю старые игрушки с с душой, разные фигурки, всякую всячину. Чтоб ёлка была домашней и со своим характером.
Я вот за последние лет 20, наверное, захотела чего-то ’фигурочного’, детского, чуть несуразного, а не идеально-шарово-зализаного.
годовасик• 25 ноября 2025
Ответ дляНевидимка
1е фото это прошлогодняя) Мне так захотелось праздника, что я и посуду, и игрушки новые купила на последние деньги 🙈
Как красиво сервирован стол! У вас изумительный вкус Покажите, пожалуйста, еще посуду и сервировку, если можно
Гарні диньки• 25 ноября 2025
В нас дуже стройненька, бо місця мало 😀
Играю у края• 25 ноября 2025
Ответ дляМастерЮля
Что это у вас за городок? Это вы сами смастерили или продается такое? Очень интересно
Olga_72• 25 ноября 2025
Загальні правила наряджання ялинки. Розрахувати площу поверхні ялинки і площу яку займають прикраси. 2/3 це площа зелених гілок, 1/3 це всі іграшки що в купі. (або навпаки 2/3 заліплено іграшок, а 1/3 видніються гілки ялинки). Далі до іграшок. 2/3 це іграшки в основному кольорі, гірлянди, банти, однотонні кулі, або з дрібим малюнком що не впливає на загальний фон, а 1/3це додатковий колір. Сред додаткового кольору може бути 1/3 іграшок що не відповідають загальній кольоровой теми.
Розмір куль. У вас повинні бути кулі двох розмірів 12 см і 7,5 см.
Розміщення прикрас 2/3 найгустішого декору було розміщено в нижній частині ялинки, а 1/3 — у верхній. Кульки ручної роботи розміщувати на рівні очей дітей і дорослих від 1м, до 1.5 м. Їх не повинно бути багато, дивимось пропорції.
Схеми прикраси ялинки бувають:
Вертикальні від верхівкидо низу. Візуально витягують ялинку, роблять стрункішою. Годиться для плотних вузьких ялинок.
Горизонтальні. Прикрашати ярусами, де кожен ярус може бути унікальним. Тоді верх і низ моно прикраси, а середній ваші авторські.
Спіральна схема. Кидаєте гірлянди, ленти, по спіралі, основний колір підкреслює спіраль, а в проміжках ваші ручної роботи іграшки, так щоб їх чітко було видно, без зайвої мішури.
Хаос -класичний. Але хаос хаосом, але важливо притримуватись схем навантаження іграшок.
Порядок прикрас. Гірлянди, великі ленти та банти, потімвеликі кулі, потім середні і малі. А потім дрібничками заповнюємо діри.
Шиворот Навыворот• 25 ноября 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Да согласна
Да лучше вобще уберите. Банты на елках так...убого.. они ж никакущие, плоские. Не ваши именно, а вобще
Файна_зупка• 25 ноября 2025
цього року ще не прикрашали, ось минулорічна. Вживу краще
Іграшки практично всі вінтажні (не дорогі) - радянські, німецькі
Olga_72• 25 ноября 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Девочки скидываю фотку, только плиз
Без осуждений, помягче, ладно?
Якщо роздивлятись іграшки, то переважає тема крил. Крила у птахів, крила у янголів. Можете погратись в цьому напрямку. Перше, вам подобається спіральна схема прикрас, мені так здалось. Але не видно чіткої спіралі. Гірлянду вішаєте чіткою спіраллю. Далі закуповуєте штук 15-20 великих об´єктів білих крил, або пір´ячок см 30, та штук 60 кульок. і використовуєте 30 шт ваших авторських, вони як малі. Кулі 40 білих, 20 чорних. Великих куль 10-12 см =10 штук, 6-8 см =30 шт, 3-5 см =20 шт.
Прикрашати, пір´я розташовувати від центру до кінчиків ялинки як промінчики. Або замінити їх на округлі білі пухнасті віночки, і розміщувати поряд з ангелами, та пташками. Гірлянда 20 метрів.
Кулі можуть бути чорними, тоді це чорно-біла тема небесних ангелів, можуть бути червоними, червоно-білими новорічними
Невидимка• 25 ноября 2025
Ответ длягодовасик
Эх, были бы деньги и своя квартира, а не сьемная, я бы столько всего накупила, а так приходится исходить из того, что есть
Не пью, не курю• 25 ноября 2025
Ответ дляМастерЮля
В мене проста ялинка і прості кулі двох кольорів
Було б гарніше без мішури
Не пью, не курю• 25 ноября 2025
Ответ дляНевидимка
Вау, я прям відчула цей вайб, супер
Не пью, не курю• 25 ноября 2025
Ответ дляМрію про пончик
Мне очень нравились елки на картинках, как на фото 2 у вас, я купила хрустальные бусы и висюльки, и мне не понравилось на моей. Как-то очень бледно
Вам не вистачає бурульок
Olga_72• 25 ноября 2025
Розбивка по кулям. 10 см -білих 7 шт, чорних 3 шт, Середніх 6-8 см білих 20, чорних 10, маленьких 3-5 см маленьких 13, чорних 7. Чорні можна замінити тим кольором що вам більше подобається і міняти колір кожен рік.