Підскажіть будь ласка якщо зібрала зранку о 6 а тест купила і зробила об 11.
Можуть бути похибки .
Я не бот
Показав 1 полоску.
Можуть бути похибки .
Я не бот
Показав 1 полоску.
Kristal2013• 25 ноября в 11:48
Вы так редко мочитесь, что в обед у вас нет возможности использовать свежую мочу на тест? Нужна утренняя моча? Сделайте на следующее утро тест.
Ответ дляKristal2013
Взяла два, завтра зранку зроблю ще. Бо вчора самопочуття було таке як із донькою.
я думала що щось із шлунком пила чай з ромашки а виявилось вагітна.