Шмоточницаца• 25 ноября 2025

Ви б переїхали тимчасово в село без зручностей?

Через обстріли
Робота дистанційна ,тільки провести вайфай

Чи варте воно того?
Рита-8e7c• 25 ноября 2025
Нет. Я не умею топить печь, не умею стирать руками тщательно. А у меня дочь и стирка ежедневная. Я избалована комфортом. Робот-пылесос, под боком хорошие частные врачи, подруги, магазины. И в селе свет тоже часто отключают.
Вмію заміряти найкраще• 25 ноября 2025
Нет конечно, у меня здесь работа,друзья, мама,у детей школа, все родненькое: два АТБ рядом,три ЭКО,Фора,Новус, парки, Макдональдс
Рання пташка• 25 ноября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
На села тоже падают обломки. И помощь приезжает не так быстро, как хотелось бы
Далеко не на всі села. З Києвом не порівнюється.
Каяспер• 25 ноября 2025
Ответ дляШмоточницаца
З Києва в Закарпаття
Да, переехала б
На циголках• 25 ноября 2025
Ответ дляРита-8e7c
На годину в добі
Рання пташка• 25 ноября 2025
Ответ дляТрільчиха
А в селе обстрелов нет?
В яких селах Закарпаття є обстріли?
Трільчиха• 25 ноября 2025
Ответ дляРання пташка
В яких селах Закарпаття є обстріли?
Ещё одна
Сонячний день• 25 ноября 2025
Так і зробила, купили насос на воду, поставили бойлер, облаштували душ і туалет, все норм
А у нас макарошки• 25 ноября 2025
Ответ дляМарафетчица
Це жарт такий, чи що?
Ааа, ясно після обстрілу порозганяти хочете
Ну ок.
Який це жарт ,я думаю вона питає ,що порадять ,тут без питань ,якщо в селі спокійно ,то можно жити і без зручностей
Вмію заміряти найкраще• 25 ноября 2025
Ответ дляТрільчиха
А в селе обстрелов нет?
На Закарпатье? Очень часто, прифронтовое село
Рання пташка• 25 ноября 2025
Ответ дляТрільчиха
Ещё одна
Ви не відповіли по темі.
На циголках• 25 ноября 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Та не тільки в Закарпатті. Повно місць де тихо
Рання пташка• 25 ноября 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Зона бойових дій.
Трільчиха• 25 ноября 2025
Ответ дляРання пташка
Ви не відповіли по темі.
По теме, жиночко, Авторша об этом скромно умолчала
Мию чакри щоденно• 25 ноября 2025
На початку війни у перші тижні мене вагітну чоловік завіз у село,більше тижня я там не витримала. Хоча що таке село знаю,все дитинство кожне літо жила у селі. Туалет на вулиці,митися у відрі,там де сплять і готують і їжа якась зберігається,не провітрюють бо холод заходить. Для мене прям адіще було. Я намагалась увесь час бути на вулиці. З пічкою вночі не могла спати,вона мене душила.
Сонячний день• 25 ноября 2025
Ответ дляМарафетчица
Їдьте.
Походите в туалет на вулиці і повернетеся.
Лучше ходить в туалет на улице, чем слышать взрывы, видеть горящие дома и спать в метро
Марафетчица• 25 ноября 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Давно ви в туалет на вулицю в мінус ходили?
А воду в відрах носили? Голову в мисці мили?

Чистий сільський вайб, ага
Киянці дуже сподобається
Вмію заміряти найкраще• 25 ноября 2025
Меня муж посадил в поезд с детьми в Мукачево и сказал сидеть в тишине, я две недели выдержала, взяла билеты и приехала в Киев. Спасибо, больше не хочу
Рання пташка• 25 ноября 2025
Ответ дляСонячний день
Їм не лучше, повірте. Головне щоб магазини поруч і театри. Безпека не в пріоритеті.
Марафетчица• 25 ноября 2025
Ответ дляСонячний день
Ви пробували? То вже переїхали, чи як?
Нагайна• 25 ноября 2025
Если без детей, то да. Что делать?
Рання пташка• 25 ноября 2025
Ответ дляМарафетчица
Ви пробували? То вже переїхали, чи як?
Я пробувала, ще й досі жива. Вже з умовами,які створили собі самостійно.
Сонячний день• 25 ноября 2025
Ответ дляМарафетчица
Ви пробували? То вже переїхали, чи як?
Так
Мию чакри щоденно• 25 ноября 2025
Ответ дляСонячний день
А я не могла сходити там в туалет,мороз на вулиці,я там сижу з закрепом вагітна,всюди піддуває в усі місця.
А у нас макарошки• 25 ноября 2025
Ответ дляСонячний день
Удалено администрацией...
Kittaa• 25 ноября 2025
А чому не можна переїхати в комфортне місце, якщо робота не привʼязує вас до одного місця
Сонячний день• 25 ноября 2025
Ответ дляРання пташка
Люди странные, думают, что в селе нельзя туалет и душ в доме организовать
Все і одразу• 25 ноября 2025
Ответ дляШмоточницаца
З Києва в Закарпаття
За скільки з блядоросії долеть фуйня з міга чи з Криму?
Витворунка• 25 ноября 2025
Ответ дляШмоточницаца
З Києва
Нет конечно
Ніколи не збрешу• 25 ноября 2025
Ответ дляРання пташка
Разумеется. Как и не во все города (ттт). Но автор до названия региона подала инфу максимально абстрактно, поэтому и ответы здесь без географической привязки