Шмоточницаца• 25 ноября в 12:23

Ви б переїхали тимчасово в село без зручностей?

Через обстріли
Робота дистанційна ,тільки провести вайфай

Чи варте воно того?
Млинець Мій• 25 ноября в 12:53
Ответ дляШмоточницаца
З Києва
Нет
Ніколи не збрешу• 25 ноября в 12:53
Ответ для13чудоСВЕТА
А ще після снігопаду як часто села обезточуються. То який там буде інтернет?
Хіба що старлінк купувати
Да, это про специфику работы
З понеділка на дієті• 25 ноября в 12:54
це типу туалет на вулиці, а вода в колодязі??
Ні.
Млинець Мій• 25 ноября в 12:54
Ответ дляШмоточницаца
З Києва в Закарпаття
За границу тогда уже
Голубец• 25 ноября в 12:57
Я переїхала з обл. центру в село через постійні обстріли міста. Рік тут прожила. Дуже складно мені це рішення давалося. Перці місяці дісно без зручностей ( вода від сусідів і туалет на вулиці). Потім трохи все налаштували ( тепер сан вузел з водою у будинку) - але це все кошти і організайційні моменти.
Лагшмивара• 25 ноября в 12:57
Нет. Это тот случай для меня когда качество жизни важнее количества.
Мию чакри щоденно• 25 ноября в 12:58
Ответ дляСонячний день
При чем тут коттеджи, нормальные дома в селе, а не склад с хламом
Ви всі обійшли в усіх селах?)
Морковку дай• 25 ноября в 13:00
Ответ дляТётушка Лошадь
Чому?
а вам бы хотелось, чтобы да?
Радикальная• 25 ноября в 13:00
Ответ дляШмоточницаца
Туалет на вулиці,вода в сусіда в криниці нести відрами
Ви будинок та село бачили, куди плануєте переїхати? Там точно можна нормальний інтернет мати?
Що зі світлом? Як з опаленням будинку? Якої якості той будинок взагалі? Як зі звичайним зв´язком?
Який саме вуличний туалет? Просто дерев´яний з щелинами чи з цегли?
Що там за сусіди? Бо ото вони будуть раді вас бачити весь час у себе у дворі , коли ви за водою підете. Якої якості оця вся вода з колодяза?
На чому в де готувати їжу?
Чи є магазин/ фельдшер у селі?
Яка якість дороги до села? Як далеко від райцентру?
lammama• 25 ноября в 13:03
Конечно переехала бы.Надоело дрожать не спать всю ночь.Смотрю одну блогершу,она пеерехала из Киева в село.
Тантрический кекс• 25 ноября в 13:04
Ответ дляП´яна вишня
Там могут быть бОльшие проблемы с интернетом, если село маленькое и не близко к городу.
Без удобств - это не только без интернета, это еще и неделями без света и связи, в села не очень то спешат восстанавливать электрику после обстрела. Сидеть с генератором, топить печь дровами, носить воду ведрами, ездить в город за продуктами, печь хлеб самой в печке, ходить простите в ведро в коридоре или в будку в конце огорода. Когда между всем этим автор собирается удаленно работать?
Тихомандражная• 25 ноября в 13:10
Ответ дляА у нас макарошки
Який це жарт ,я думаю вона питає ,що порадять ,тут без питань ,якщо в селі спокійно ,то можно жити і без зручностей
Ви маєте досвід?
Я маленькою жила у будинку без води і каналізації. І то було не моєю проблемою натягати води, нагріти, щоб налити у вагани, а потім брудну винести і вилити.
Взимку невесело.
Туалет на вулиці якраз не найнеприємніше.
автор Шмоточницаца • 25 ноября в 13:11
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Меня муж посадил в поезд с детьми в Мукачево и сказал сидеть в тишине, я две недели выдержала, взяла билеты и приехала в Киев. Спасибо, больше не хочу
Так Мукачево це місто,там має бути централізована і вода і опалення
В шоколаде• 25 ноября в 13:12
нет
Ло Шарик• 25 ноября в 13:16
Так, вже декілька років так живу, мене влаштовує
Люблю порядок• 25 ноября в 13:17
Ответ дляТрільчиха
А в селе обстрелов нет?
Во многих областях немало сёл где обстрелов нет
автор Шмоточницаца • 25 ноября в 13:17
Ответ дляKittaa
А чому не можна переїхати в комфортне місце, якщо робота не привʼязує вас до одного місця
Через обстріли
В шоколаде• 25 ноября в 13:18
автор сейчас у меня в городе свет не отключа.ют, но ближайший пригород по 7-8 часов дн´м без света. там шикарный дом и удобства внутри и то я не хочу. тк включать генератор, чтоб был интернет. это при условии что провайдер имеет оборудование чтоб интернет давать без света. не у всех провайдеров оно есть...
автор Шмоточницаца • 25 ноября в 13:19
Ответ дляСонячний день
Люди странные, думают, что в селе нельзя туалет и душ в доме организовать
А скільки це буде коштувати?
Ви б робили ремонт не своїй хаті за купу грошей?
Тихомандражная• 25 ноября в 13:19
Ответ дляШмоточницаца
Навіть у Києві є приватні будинки без опалення і каналізації.
КаРаКаТиЦа• 25 ноября в 13:20
Я на дачу свалила давно, но у меня тут удобства по максимуму,- отопление и вода есть без света, генератор, экофлоу, баня.
А без удобств такое себе, особенно отопление и вода
автор Шмоточницаца • 25 ноября в 13:20
Ответ дляВсе і одразу
Ще краще.
Там навіть не було дорожніх знаків та інших вивісок українською лише, угорська і кацапська
Там це де?
Вітаміни косметика• 25 ноября в 13:21
я ніколи не була в селі- тільки на відпочинку в отелях- яб не змогла якщо нема де помитися сходити в туалет нормально то яб здуріла
автор Шмоточницаца • 25 ноября в 13:25
Ответ дляФФФФристайла
Автор, якщо ви сильно стресуєте, то звісно краще поїхати. Як там з водою і опаленням? Дровами потрібно буде запастись.
Опалення пічка,води немає в будинку і на подвірʼї навіть ,за водою іти до сусіда
Сонячний день• 25 ноября в 13:25
Ответ дляМию чакри щоденно
Ви всі обійшли в усіх селах?)
А вы?
автор Шмоточницаца • 25 ноября в 13:26
Ответ дляТётушка Лошадь
У вас там родичі?
Так
Сонячний день• 25 ноября в 13:26
Ответ дляШмоточницаца
А скільки це буде коштувати?
Питания не про ремонт, а про облаштування для себе комфортных умов
В шоколаде• 25 ноября в 13:27
Ответ дляШмоточницаца
А скільки це буде коштувати?
нет конечно. ищите там дом с удобствами
Мию чакри щоденно• 25 ноября в 13:27
Ответ дляСонячний день
А вы?
Ми багато гуляли по селам в ковід,людей які живуть у хібарах в Україні повно.
Сонячний день• 25 ноября в 13:27
Ответ дляМию чакри щоденно
Ну, это маргиналов какие то безрукие