Марфа Українівна• 25 ноября в 15:48
Хто має тренера на онлайн веденні, скільки ви платите?
І що туди входить?
Цікавить харчування, підбір раціону і тренувань ( не відеоонлайн кожного тренування) а просто відеозвіт.
Марфа Українівна
• 25 ноября в 16:13
Ответ длямиссДавеча
Чепуха полная это онлайн ведение
Для чого ви це написали?
Сумка з негодою• 25 ноября в 16:45
Займаюсь онлайн тренуваннями 3 рази в тиждень. Силові. Дуже подобається підхід тренера. Вона бере дівчат і на програму харчування. Мені не треба, я тільки тренуюсь. Анастасія Давидюк.. На ФБ і в інстаграм є її профілі. 860 грн. за місяць тренувань. Харчування не знаю скільки коштує. Рекомендую до неї звернутись.
Марфа Українівна
• 25 ноября в 17:08
Ответ дляСумка з негодою
Дуже дякую