Бяки-козяки• 25 ноября 2025
Чем украинцы отличаются от русских?
парИла я парИла• 25 ноября 2025
Ответ дляспальное место
Тем что украинцы сейчас страдают , а русские наслаждаются этим.
То есть можно сказать что украинцы в данном случае - это люди. А вот русские пока неизвестно.
Тим, що вони хочуть ´звільнити´ сусідів
Ластоноша• 25 ноября 2025
Ответ дляТоскующая
Чесно, в дитинстві я правда вважала нас братським народом, разом всі відпочивали в Криму, українці масово їздити в рф на заробітки. Я вважаю цю війну ножем в спину.
Я теж вважала, але тому що сама з прикордоння та багато спілкувалася саме з прикордонними жителями росії. Але життя показало, що чим далі на схід від нас, тим більш не схожі ми, там просто треш які сказочні полудурки живуть.
Море_море_я_скучаю• 25 ноября 2025
Руський, як приїде в Україну жити - до кінця життя буде ’ по русски гаварить’, а українець,як тільки заїжджав до війни в Расєю - від нього ніхто українського слова не почує - відразу на ’руский’ переходив. Так само,як і заїде жити в російськомовні області. Нема в українців національної гордості і власної поваги.