Якщо ми підпишемо цей план зараз? Чи буде з нами як з Чечнею?
Зробіть вибір:
вже голосів:
через 3 роки
через 5
через 10
Ответ дляZanka_
У них цикл обострений лет около 10 составляет, так что 3-5 пожалуй рановато.
я думаю вони ще на когось нападуть за цей час
Ответ дляMila228
Краще зробіть опитування через скільки дозволять виїзд чоловікам після підписання мирного договору.
Ніколи я думаю
Ответ дляlilul990
Будуть вибори. Виберуть проросійську владу
Так, я теж так думаю. Портников про це теж казав
Ответ дляMila228
І вона дозволить ? Їм же буде вигідно ?
Вони так дозволять і це буде головним аргументом чого вони виграють
Ответ дляowl62
Вторая чеченская война через сколько лет началась? Точно не помню, но вроде раньше чем через10
Через 3-4 роки наче
Ответ дляlilul990
От так би сразу. Ні? Вже харить ця мантра про боротьбу за незалежність. Від кого, від чого і що з нею робити - не цікавить нікого.
Незалежно ні від кого грабувати свій народ. От для чого. А не вийшло. Якщо посадять знову прокацапів, в гроші українців потечуть ще й до кацапської кишені кацапскіх крадіїв, я з Україною абсолютно нічого спільного мати бажання - не буду. Бо це ідиотизм. Просто війна в ім‘я незалежності укр.влади нас грабувати нпзалежно від росії. «Захистіть наше право грабувати вас незалежно ні від кого». Да спасіба
Одуванчик number one• 26 ноября в 01:13
Портніков в істериці прокричав; росія буде воювати далі, забудьте про мир!😕
Ответ дляTeonaa
на жаль, не можемо ми жити як поляки, вони молодці, в євросоюз вступили і в Нато свого часу, економіка розвивається
Киев_Елена• 26 ноября в 01:28
Ответ дляMila228
На яких підставах ніколи?
А на каких основаниях сейчас не выпускают? Войны официально нет…военное положение. А после будет поствоенное положение, отстраивать страну и т.п.
Не чіпай - вб ю• 26 ноября в 02:19
Пару років. Тупо наштампувати бомб та набрати м´яса для прориву оборони - більше їм нічого не треба.
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Союзники їм допоможуть
Не чіпай - вб ю• 26 ноября в 02:20
Ответ дляОдуванчик number one
тобто ви з ним не згодні? росія хоче мира по вашому?
Не чіпай - вб ю• 26 ноября в 02:24
Ответ дляAnastasiia-9046
Союзники їм допоможуть
Тому і кажу - максимум пару років в нас буде. Ще й не забувайте про вік діда. Він перечекає поки мине каденція Трампа і прийде знову. Не пізніше.
Тому зараз заморозка чи перемир´я має бути використане для того щоб озброїти Україну до зубів.
Ось чому пункт про наше роззброєння є головним для путіна в його плані.
Щоб він потім міг взяти нас майже голіруч.