Якщо ми підпишемо цей план зараз? Чи буде з нами як з Чечнею?
Зробіть вибір:
вже голосів:
через 3 роки
через 5
через 10
виктория7аас• 26 ноября в 09:41
Ответ дляAnnalise
Не начнут, опять-таки это черта менталитета: все им должны и все вокруг во всем виноваты кроме них самих
Удалено администрацией...
Не чіпай - вб ю• 26 ноября в 09:42
Ответ дляTeonaa
Не було б ракет, якби не вийо із тим сраним ЄС. Сказано було - будьте незалежні (аля), і не смикайтеся. Ні, нада було перти до єс, шумно , зухвало. В єс, який нас не звав і не прийняв би. От і получайте. Невже це не очевидно?! Заважав комусь яник? Чи може кучма? Да, вони протидержавно правили, знаю! Але якщо потіншрму, і буде отакий пздц, то нафіга те інше треба?! Вже чесно, захарила ця патріотівщина! Я колись німця похвалила, як я думала, яка мол ваша нація молодці ітд, патріоти, держава..він мене дурой назвав.
Ну так правильно назвав
Ответ дляAnnalise
Вы захотели выйти из под контроля россии и провалили полностью международные отношения с ними же, так что да, то что они пойдут военным путем возвращать вас обратно было полностью предсказуемо, а раз предсказуемо, значит, можно было предотвратить дипломатическим путем, но не сделали, значит да, виноваты
А я давно кажу. Була умовна незалежність. Під росією і тільки росією. Для цього СПЕЦІАЛЬНО, щоб було неповадно робити дурості, забрали зброю. Но нєт!!! Даже цього виявилося мало.
Не чіпай - вб ю• 26 ноября в 09:59
Ответ дляsky-labs
Ну вас же пустили, чем украинка может быть хуже?!
Мене пускали звісно, а ви яке відношення маєте до українок?
Сидіть себе на болотах та вийте на Україну.
Не чіпай - вб ю• 26 ноября в 10:00
Ответ дляsky-labs
На ваш вопрос был дан исчерпывающий ответ.
Но не удивительно что вы в очередной раз не понимаете ничего из прочитанного....
Головне - більше крапочок.
Тоді навіть ваші беззмістовні заяви звучать трагічніше.
Не чіпай - вб ю• 26 ноября в 10:01
Ответ дляsky-labs
А тем временем Лычаковское (и другие тоже) кладбище не выдерживает ’наплыва постояльцев’ и требуют срочного расширения... аж на 1,5 Га
Парагвай? Не слышали!
О Боже, ви хоч щось окрім Парагвая знаєте? Може вам туди поїхати вже жити, раз ви його чи не щодня згадуєте?
Кажуть гарне місце для свинособак.
Не чіпай - вб ю• 26 ноября в 10:02
Ответ дляsky-labs
Примеры перекрученных фактов сможете привести?
Якщо до вас ВЖЕ не дійшло, то в поясненнях сенсу немає.
Ответ дляTeonaa
Да про Яныка смешно даже говорить, ему там месяцы считанные оставалось до новых выборов, нельзя было перетерпеть, надо было лезть поперед батьки в пекло
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Є очевидні речі, подоба то свинособакам чи ні.
Одна з таких речей - презирство до кацапів, які все своє життя брешуть та перекручують навіть очевидні факти. Ну принаймні намагаються)
Ваше презрение ничего не решает, вы абсолютно ничего не можете и не сможете изменить
ЧупакабраЗеБест• 26 ноября в 10:35
Ответ дляAnna-08e7
вестимо. пейсатым это не надо. им надо нас всех утилизировать.
Ответ дляAnnalise
Не розказуйте фігні. Це путін провалив відносини з усіма пострадянськими республіками. Вибравши позицію старшого брата. Він провалив кадрову політику, вибравши повних ідіотів для впливу на українську політику і формування проросійської еліти. Путін ідіот і понабирав, приблизив до себе таких самих ідіотів. Шойгу то взагалі просто провал.Тільки путін винен шо розбазариа вплив, гроші і людей непонятно на шо . План його бліцкригу Київзатридня показник незнання українських реалій. Повний провал на всіх фронтах цього далекоглядного многоходовочніка. І замість того шоб це признати він звинувачує Україну і шукає крайніх
Трамп намагається спасти йому лице. І взагалі спасти росію від розвалу. Який раз
Путін посміховисько. Його американці можуть роздавити одним пальцем.
Ответ дляlilul990
Посмешище это как раз зеля
Какая разница кого понабирал Путин, если именно провалы украинских политиков привели к войне, кому от этого стало хуже - рф или Украине? Вот и все, что имеет значение
Никакого развала рф в ближайшие годы не предвидится, а что будет лет через 50 меня не волнует
Ответ дляAnnalise
Посмешище это как раз зеля
Зеля ні на шо ніколи по суті не впливав. Даже наєбу роз´бати не може.
В Україні все рішають місцеві феодали і олігархи а також осередки сбу і вони в 2014 році рішили послати путіна на куй, особливо це аваков, коломойський, вілкул, харківський - забула як його.
Роль зелі дуже переоцінена. Тіки ідіоти можуть вважати шо він в Україні на шось сильно впливає
Ответ дляAnnalise
Посмешище это как раз зеля
Розвалу росії не буде, бо їх Америка як завжди спасе і їхні жопи підстрахує. Ці ідіоти тіки на американців і можуть надіятись