Теща дочки• 26 ноября в 12:40
У ваших школах примушують купляти марки Червоного хреста?
І як вважаєте цю організацію треба підтримувати?
Проработник• 26 ноября в 12:42
Ответ дляВилосипедниця
Не чула такої інформації. А яка ціна?
10 копійок було в 1978 році
Теща дочки
• 26 ноября в 12:42
Ответ дляВилосипедниця
Не чула такої інформації. А яка ціна?
20 грн.
Печенюшка• 26 ноября в 12:43
В школі молодшого ні. А от у старшого 15 років тому ми купували ці марки) клеїли їх в щоденник)
Вилосипедниця• 26 ноября в 12:43
Ответ дляПроработник
10 копійок було в 1978 році
Я памʼятаю, як дідусь вклеював якісь марки в спеціальні книжечки, але це були 90-ті роки.
В рот не ложи• 26 ноября в 12:43
Еееееее……. Ні! Не змушують, не чула. Організація сумнівна мʼяко кажучи.
Вилосипедниця• 26 ноября в 12:45
Ответ дляТеща дочки
20 грн.
Я знаю, що ця організація допомагає нашим прифронтовим регіонам. Не бачу проблем купити, але якщо прямо змушують, но не купувала б принципово
Показушница• 26 ноября в 12:47
Ответ дляВилосипедниця
Де помагає???вони тільки дивляться чи до полонених добре відпосяться і чи виплачують по 10тис а так іх всіх нафіг
Неначасі• 26 ноября в 12:52
Ответ дляПоказушница
вы уточните, что красный крест тщательно проверяет как к пленным рашистам в украинском плену как относятся, а те как на курорте твари в нашем плену живут.
А вот как к нашим украинцам в рашистском плену этот гребаный красный крест относится. И таких свидетельств множество от парней и девчат, кого удалось вернуть к нам.
Кусюче сонечко• 26 ноября в 12:55
Ответ дляНеначасі
Это не показатель. В Николаеве подразделение экстенного реагирования Красного креста первым приезжает на все взрывы и прилеты и реально помогают очень сильно. Для детей кучу центров открыло, мобильные бригады врачей по селам ездят. Так что не надо обобщать
Неначасі• 26 ноября в 12:57
Ответ дляКусюче сонечко
Так что надо и обобщать, если массовые случаи намеренного бездействия и даже вредительства зафиксированы!
Покупайте марки.
База_птеродактилей• 26 ноября в 13:06
Ответ дляПроработник
10 копійок було в 1978 році
Еще книжечки такие были , типа членских билетов , их туда вклеивали .
Аноним_1857• 26 ноября в 13:07
Останній раз таке було в 89 році в школі. Тільки нещодавно викинула:)
Оце так цабе• 26 ноября в 13:11
Ответ дляВилосипедниця
ця організація потворна, дуже погано, що ви не бачите проблем
Показушница• 26 ноября в 13:22
Ответ дляНеначасі
Так і є нажаль😭і це дуже гірко
Тому нехай йдуть нах
Кумася• 26 ноября в 13:59
Дівчата, підкажіть , будь ласка, всі встановили Мрію ?
Бо я не хочу , а класний керівник наполягає (((
Печенюшка• 26 ноября в 14:06
Ответ дляПоказушница
Допомагає, дають продуктові набори.