Теща дочки• 26 ноября в 12:40

У ваших школах примушують купляти марки Червоного хреста?

І як вважаєте цю організацію треба підтримувати?
Ну що ви, мамо!• 26 ноября в 12:40
Первый раз слышу
Проработник• 26 ноября в 12:41
Ви на машині часу?
Вилосипедниця• 26 ноября в 12:41
Не чула такої інформації. А яка ціна?
Проработник• 26 ноября в 12:42
Ответ дляВилосипедниця
Не чула такої інформації. А яка ціна?
10 копійок було в 1978 році
автор Теща дочки • 26 ноября в 12:42
Ответ дляВилосипедниця
Не чула такої інформації. А яка ціна?
20 грн.
Печенюшка• 26 ноября в 12:43
В школі молодшого ні. А от у старшого 15 років тому ми купували ці марки) клеїли їх в щоденник)
Неначасі• 26 ноября в 12:43
После Мариуполя и ’помощи’ нашим в плену я их на дух не переношу.
Вилосипедниця• 26 ноября в 12:43
Ответ дляПроработник
10 копійок було в 1978 році
Я памʼятаю, як дідусь вклеював якісь марки в спеціальні книжечки, але це були 90-ті роки.
В рот не ложи• 26 ноября в 12:43
Еееееее……. Ні! Не змушують, не чула. Організація сумнівна мʼяко кажучи.
Вилосипедниця• 26 ноября в 12:45
Ответ дляТеща дочки
20 грн.
Я знаю, що ця організація допомагає нашим прифронтовим регіонам. Не бачу проблем купити, але якщо прямо змушують, но не купувала б принципово
Svitlo_• 26 ноября в 12:46
Працівників - так.
Школярів - не знаю.
Показушница• 26 ноября в 12:47
Ответ дляВилосипедниця
Де помагає???вони тільки дивляться чи до полонених добре відпосяться і чи виплачують по 10тис а так іх всіх нафіг
Svitlo_• 26 ноября в 12:47
Ответ дляПеченюшка
В минулому році працювала в школі. Гроші здали - марки не дали.
Кудряшка Сью• 26 ноября в 12:49
Не только в школе, на работе тоже заставляли
мегамоСГ• 26 ноября в 12:50
Навіть не чула за таке, двоє школярів.
Щепотка_совести• 26 ноября в 12:50
Ні,Київ
Неначасі• 26 ноября в 12:52
Ответ дляПоказушница
вы уточните, что красный крест тщательно проверяет как к пленным рашистам в украинском плену как относятся, а те как на курорте твари в нашем плену живут.

А вот как к нашим украинцам в рашистском плену этот гребаный красный крест относится. И таких свидетельств множество от парней и девчат, кого удалось вернуть к нам.

https://www.radiosvoboda.org/a/chy-spravdi-chervon...
Кусюче сонечко• 26 ноября в 12:55
Ответ дляНеначасі

Это не показатель. В Николаеве подразделение экстенного реагирования Красного креста первым приезжает на все взрывы и прилеты и реально помогают очень сильно. Для детей кучу центров открыло, мобильные бригады врачей по селам ездят. Так что не надо обобщать
Неначасі• 26 ноября в 12:57
Ответ дляКусюче сонечко
Так что надо и обобщать, если массовые случаи намеренного бездействия и даже вредительства зафиксированы!
Покупайте марки.
База_птеродактилей• 26 ноября в 13:06
Ответ дляПроработник
10 копійок було в 1978 році
Еще книжечки такие были , типа членских билетов , их туда вклеивали .
Аноним_1857• 26 ноября в 13:07
Останній раз таке було в 89 році в школі. Тільки нещодавно викинула:)
Оце так цабе• 26 ноября в 13:11
Ответ дляВилосипедниця
ця організація потворна, дуже погано, що ви не бачите проблем
бЭйбА• 26 ноября в 13:17
Вчителів примушували, як зараз хз, хоча було і дітей, щараз ні
Показушница• 26 ноября в 13:22
Ответ дляНеначасі

Так і є нажаль😭і це дуже гірко
Тому нехай йдуть нах
Кумася• 26 ноября в 13:59
Дівчата, підкажіть , будь ласка, всі встановили Мрію ?
Бо я не хочу , а класний керівник наполягає (((
Печенюшка• 26 ноября в 14:06
Ответ дляПоказушница
Допомагає, дають продуктові набори.