Смайликівна• 26 ноября в 14:21
Имена для девочки
Какое лучше? Виктория, Ирина, Ангелина?
Не пью, не курю• 26 ноября в 14:23
Я за міжнародні імена. Тепер невідомо де нашим дітям доведеться жити. Вікторія Ангеліна
Смайликівна
• 26 ноября в 14:25
Ответ дляЖивунаБагамах
Точно не Ангеліна
А чому? Воно мені найбільше чомусь подобається. Але хочеться якесь «звичайне» імʼя для дитини
Не пью, не курю• 26 ноября в 14:26
Ответ дляСмайликівна
Це красиве гарне і звичайне ім´я. Особливо на фоні Мілани,Єви,Злати,Мії і тд
Смайликівна
• 26 ноября в 14:27
Ответ дляНе пью, не курю
Мія взагалі не розумію.
ЖивунаБагамах• 26 ноября в 14:27
Ответ дляНе пью, не курю
До речі, а ви знаєте що за українськи правилами закордонний паспорт зроблять з української транслітерації, часто буває так що потіммза кордоном це прочитати не можливо, наприклад якщо ви назвете доньку Джульєтта то вона буде Dzjuliieta
, а не Juliette і більшість іноземців фіг то прочитають і фіг поцмуть що це .
Смайликівна
• 26 ноября в 14:27
Ответ дляЖивунаБагамах
Так. Я одразу перевіряю транслітерацію на сайті ДМС 😂 перша донька Валерія)
ЖивунаБагамах• 26 ноября в 14:28
Ответ дляСмайликівна
Ну це як на мене, якщо вам подобається то звісно називаєте, я не переношу імена аля Адріана, Сніжана, Ангеліна і тд
из желе я• 26 ноября в 14:28
Іринка. Мені подобається це імʼя. Але і Вікторія гарно, хоча дуже не люблю коли скорочують до Туся, Тусик
Смайликівна
• 26 ноября в 14:29
Ответ дляиз желе я
Туся ніколи не чула такого. Вікачка чула 😂
из желе я• 26 ноября в 14:36
Ответ дляСмайликівна
Віка-Вікусик-Тусик
Скорочують хто як може. Якось чула дівчинку називали Яша. Виявилось що повне імʼя Уляна-Уляша-Яша
из желе я• 26 ноября в 14:41
Ответ длянеДоЖиру
Из этих Вика
Ангелина для меня фу, хотя я из любителей Мий
Я за все життя знайома лише з 2 Ангелінами. Одна вже давно покійна Ангеліна Іванівна - вчителька ігри на акордеоні , подруга моєї бабусі. Я її вже старою памʼятаю, то не дуже красива була. Але приємна в спілкуванні, дуже чемна, інтелігентна і завжди нарядна, з укладкою, макіяжем, червоною помадою та намистами.
А друга - дівчина, старша за мене, була в старшій групі балету. Мені вона подобалась, така красива була і тоді мені це імʼя подобалось.
Завжди недо...• 26 ноября в 14:41
Ответ дляСмайликівна
Мія взагалі не розумію.
Я взагалі не розумію як можна хотіти назвати дитину Мією. Хтось мріє бути дорослою гарною жінкою і мати імʼя Мія Олександрівна чи Мія Кирилівна? Звучить наче кошеня гукають. Імʼя може бути будь-яким, але нести якийсь характер в собі
Швидкоруч• 26 ноября в 14:42
Ответ дляиз желе я
Вікторія Торі ще кажуть
Завжди недо...• 26 ноября в 14:42
Вікторія дуже сильне, але знаю людей з дуже складним характером
Вкуси мене• 26 ноября в 14:42
Ответ дляЖивунаБагамах
Ага. Я в старом паспорте была Victoria, а сделали Viktoriia
Из фамилии, вообще, дичь сделали.
Швидкоруч• 26 ноября в 14:44
Ірина чудове ім´я. Мені зараз дуже подобаєттся.
Колись зустріла родину, де 5 Ірин.
Маленька Іра, її мама, і бабуся і сестра чоловіка, і мама чоловіка.
Як вам?
Вони фанати цього імені.
Прикольно
Колись зустріла родину, де 5 Ірин.
Як вам?
Вони фанати цього імені.
Прикольно
Швидкоруч• 26 ноября в 14:45
Ответ дляСкользкая
Ірина якось дуже старомодно, наче жіночка 50+
Навпаки зараз рідкісне і гарне буде.серед Мілан, Емілій і Мій, Соломій
Скользкая• 26 ноября в 14:47
Ответ дляШвидкоруч
Не буде воно гарне. Ірина, Тетяна, Наталія це явно 40+, гірше за ці тільки Галина.
Плету интриги• 26 ноября в 14:50
З цих імен мені подобається Вікторія. Є у цього імені характер. У мене донька Олександра, теж сильне ім´я. А от у неї майже всі однокласниці - Ангеліни і Вероніки, ну дуже вже їх багато))))
БоХатая• 26 ноября в 14:50
Ответ дляСмайликівна
Ева назовите
Скользкая• 26 ноября в 14:53
Ответ дляСмайликівна
Катя, Ліза, Настя?
Маю натхнення• 26 ноября в 14:59
Ответ дляЖивунаБагамах
Dzhulietta, а не то что у вас.
Маю натхнення• 26 ноября в 15:00
Ответ дляЧерный Ловелас
А чому не Перемога не Байрактара не Фламинга?
кышь!