Дуже дуже вумна• 26 ноября в 15:50

Свекровь вчера пробила дно

Ныла, что ей никто не помогает (с намеком, что мой муж должен ездить к ней домой из другого города, имея шестидневную рабочую неделю с 6 до 19), объявила, что приезд внука ей слишком дорого обходится (аж 700 грн раз в два месяца, причем это расходы на конфеты, которые мы категорически просим ее не покупать ему) и т.д.
Я тихо радуюсь, потому что наконец-то до моего мужа дошло.
автор Дуже дуже вумна • 26 ноября в 17:10
Ответ дляДуша компанії
Вибудувала, не переживайте.
Тому і пишу, що співчуваю автору, бо знаю, що таке НОРМАЛЬНІ стосунки з невісткою та зятем.
На жаль, я про це знаю лише зі спостережень. Моя мама свекруха - і я бачу, як вона спілкується зі своєю невісткою. Я думаю, що значну роль відіграє освіта та кругозір. Чим більше ти знаєш і бачиш у своєму житті, тим більше у тебе здатність налагоджувати стосунки з іншими. Хоча, звісно, я можу помилятись
Душа компанії• 26 ноября в 17:10
Ответ дляСижуревувшоке
Звичайно, якщо їх бачити нечасто. Як у фільмі кажуть ´Родичів треба любити здалеку. Чим далі тим сильніше´. Це ваш випадок. У автора можна доїхати щотижня. В неї є привід обісрати свекруху
Свекруха автора теж бачить дітей не часто, але любити без скандалів та маніпуляцій в неї якось не виходить.
Тож не тільки в відстані і частоті зустрічей справа.
Пупс• 26 ноября в 17:10
Ответ дляДуже дуже вумна
Пофиг кому. Я надеюсь, мы уедем лет через пять в другой регион или заграницу.
не говорите гоп!
автор Дуже дуже вумна • 26 ноября в 17:11
Ответ дляБорисфенка
Років через 10-15 невістку вам приведе. Таку саму, як ви.
Ви уважно прочитали? У мене дитина з інвалідністю, я не впевнена, що у нього буде своє життя.
Мама Никитки-2• 26 ноября в 17:11
Ответ дляДуже дуже вумна
У моєї свекрухи мінімалка, її чоловік пенсіонер МВС, ще вона торгує на базарі на Героїв Дніпра кілька разів на тиждень. Тобто проїхатись з Борисполя до базару у неї сили є))
В пенсіонерів МВС також є обмеження пенсій.
Давайте другу спробу нашкребти 30К пенсії на двох
Душа компанії• 26 ноября в 17:12
Ответ дляМама Никитки-2
Якраз я розбираюсь. В силових ( а якщо взяти до уваги, що ви написали, що до пенсії по вислузі 5 років) отже в силових не приходять на роботу в 6 ранку. І працюють не до 19. Ненормований робочий день є, але не кожного дня. Як і робочий тиждень 5 денний. Так шо, фантазувати менше потрібно.
Варіант, що чоловік автора витрачає багато часу на добирання на та з роботи вам в голову не приходить?
Зашла на 5минут• 26 ноября в 17:12
Ответ дляСижуревувшоке
Це не одностороння праця. В ній приймають участь всі члени родини
За стосунки з молодшим поколінням в першу чергу відповідальні старші. Це по-перше
А по друге - історія свекруха/невістка - це в 99% випадків коли мамо не відпустила сина з морального інцесту, вважає, що їй всі навколо (включно з невісткою і онуками) винні до смерті просто тому, що вона в свій час прийняла рішення народити.
І як не будуй стосунки з такими - вони завжди будуть незадоволені.
Більше того - такі люди в принципі не цінують того, що їм дають. А потім дивуються - чому це в дітей немає бажання зливати ресурси і емоції в їх чорну діру?
автор Дуже дуже вумна • 26 ноября в 17:12
Ответ дляМама Никитки-2
Ви диванний експерт. Мій чоловік - командир спецроти, його відпускають додому ночувати. О 7.30 у них підйом, він має бути присутній.
Сижуревувшоке• 26 ноября в 17:12
Ответ дляДуже дуже вумна
У вас, за вашою логікою освіти немає. Все що ви робите, виносите назагал чуже життя, яке вам не подобається.
автор Дуже дуже вумна • 26 ноября в 17:13
Ответ дляМама Никитки-2
Я не писала, що у них пенсія 30К на двох, я писала про дохід. Читайте, блін, уважно, перше ніж висловити своє вєсоме мненіє
Мама Никитки-2• 26 ноября в 17:15
Ответ дляДуша компанії
Нє. В Україні 5-денний робочий тиждень при праці на державу.
Дадосвидания• 26 ноября в 17:16
Ответ дляДуже дуже вумна
Дело в интонациях и в криках. Она всю жизнь требует, чтобы он к ней ездил несколько раз в неделю из другого города. Даже когда у меня было кесарево, она устраивала скандалы, почему он не приехал ’домой’.
ну да, ну да... Свекровь и свекр с день свадьбы должны переписать имущество на невестку и скончаться. Тут уже невестке решать когда, перед свадьбой, или сразу после, вручив подарочный сертификат от нотариуса. Не портить жизнь невестке.
Ишь чего решила, на сына иногда претендовать!
автор Дуже дуже вумна • 26 ноября в 17:16
Ответ дляМама Никитки-2
В Україні війна, ви щось чули про це? Є спецпідрозділи, де подовжений робочий день і тиждень.
Душа компанії• 26 ноября в 17:18
Ответ дляДуже дуже вумна
Світогляд і освіта важливі, але не вирішальні.
Іноді так буває, що людина просто гів**, без емпатії, але з величезним чсв, і тут вже нічого не вдієш(
Тримайтеся, цінуйте своїх близьких, і робіть висновки з ситуації, щоб не повторювати помилки вашої свекрухи.
І не почувайте себе винною за те, що не любите її. Будьте з нею ввічливою, цього достатньо.
Сижуревувшоке• 26 ноября в 17:18
Ответ дляЗашла на 5минут
Вона живе не поряд і на що чекає, це приїзд сина у вихідний. Якщо ви вважаєте це моральним інцестом, ви маєте право на власну думку. Що я бачу? Вивертання не свого життя, засудження чужого вибору, можливо помилок, їх роблять усі, обговорення кожного ´неправильного´ кроку свекрухи, щоб вона не робила. Починаючи від народження сина, недбале виховання, роботу і поведінку в цілому. Я завжди питаю в такому випадку, якого біса ви не займаєтесь власним життям і не даєте можливості, дорослому чоловіку, самому розібратись з власною мамою?
Злива інформації• 26 ноября в 17:18
Ответ дляЗатишне кубло
Есть просто люди нытики. Это не зависит от возраста.
Например садить огород, ты говоришь, не сажай, я куплю тебе сколько мешков картошки, сколько скажешь, помогать не буду с огородом. А он посадил и ноет что никто не помогает.
Это не про нытиков, это база того поколения)
Мама Никитки-2• 26 ноября в 17:20
Ответ дляДуже дуже вумна
Відпускають ночувати в 17:30?
Душа компанії• 26 ноября в 17:20
Ответ дляСижуревувшоке
У вас теж не дуже все ок, бо ви постійно переходите на особистості і хамите людям.
Мама Никитки-2• 26 ноября в 17:21
Ответ дляДуже дуже вумна
Ви писали «Распоряжается его пенсией и своей,»
Мама Никитки-2• 26 ноября в 17:24
Ответ дляДуже дуже вумна
Судячи з ваших дописів то на дорогу ваш чоловік витачає приблизно 1,5 години.
Вибачте, а де в нього подовжений робочий день? Якщо він повертається о 19 додому
автор Дуже дуже вумна • 26 ноября в 17:24
Ответ дляДуша компанії
Дякую, Ваші слова справді важливі для мене. Мене все життя вчили бути хорошою і я довго намагалась знайти спільну мову, і справді почуття провини тут мало місце, попри весь пережитий біль і розчарування. Дякую, що зайшли в мою тему і знайшли час відписати, Ваша підтримка цінна для мене
Злива інформації• 26 ноября в 17:25
Ответ дляДуже дуже вумна
А моя наоборот, взяла отгулы и примчалась из другого города чтобы помочь)
Простите что не в тему, просто тут ругают обычно свекрух, а мне захотелось свою похвалить)
автор Дуже дуже вумна • 26 ноября в 17:26
Ответ дляМама Никитки-2
7.30-17.30, інколи 18.00 - це подовжений робочий день, це 10-10,5 годин.
Зашла на 5минут• 26 ноября в 17:27
Ответ дляСижуревувшоке
Ну, в моєму розумінні очікувати, що дорослий син в кожен свій вихідний буде бігти до мами (якій 65 років блін, не 95), замість того, щоб займатись своєю сімʼєю, справами, дитиною - це найвищий ступінь егоїзму в поганому прояві. І попахує або психологічним інцестом, або спробою вдочеритись до власної дитини. І це не ок з якої сторони не глянь
Діти винні в першу чергу своїм дітям, а не батькам
Діти - це не раби, які мають забаганки батьків виконувати і будувати своє життя навколо їх інтересів
Допомоги за потреби - так, але без самопожертви зі сторони родини дитини. В чому погоджуюсь - це в тому, що чоловік сам має вирішити питання. За нього це ніхто не зробить
автор Дуже дуже вумна • 26 ноября в 17:27
Ответ дляЗлива інформації
Ну что вы, конечно, я допускаю, что бывают другие истории. И отношения со свекровью бывают порой лучше, чем с родной матерью. Хорошо, что так случается))
База_птеродактилей• 26 ноября в 17:28
Автор, я бы на вашем месте не свекровью переймалась, а тем, что у вас муж работает 13 часов в день шесть дней в неделю.
Вы хоть красивая при этом?
автор Дуже дуже вумна • 26 ноября в 17:29
Ответ дляЗашла на 5минут
Дякую, моральний інцест - це точне формулювання в даному випадку. Згодна, що сепарація - це відповідальність обох сторін.
База_птеродактилей• 26 ноября в 17:30
Ответ дляДиви яка я пава!
Та хто ж, поліція, СБУ, прокуратура і т.д.
И никто из них не работает шесть дней в неделю с 6 до 19.
Надеюсь, на следующих страницах автор уже придумает, что там за пенсионер такой в 40 лет с ненормированным рабочим днём.
автор Дуже дуже вумна • 26 ноября в 17:35
Ответ дляБаза_птеродактилей
Вы хоть красивая при этом?
Спасибо, добрый человек). В следующем месяце муж будет работать сутки через сутки, не знаю, будет ли ему легче, мне его график кажется ужасным, что так, что так. Я пока немножко выдохлась из-за ребенкиных дел и получения второго в/о, если честно, хочется уже быть красивой и думать только про ноготочки и бровки, а не про диплом и реабилитацию
База_птеродактилей• 26 ноября в 17:37
Ответ дляДуже дуже вумна
ЗСУ, МінЧС, ГУР і т.д. Є купа варіантів, при яких людина виходить на пенсію раніше, якщо має вислугу років
Я надеялась, вы напишете, что муж - медбрат в рентген кабинете.
А вы зачем-то приплыли спец структуры про работу которых явно не знаете ничего
А что такое МінЧС?