Дуже дуже вумна• 26 ноября в 15:50

Свекровь вчера пробила дно

Ныла, что ей никто не помогает (с намеком, что мой муж должен ездить к ней домой из другого города, имея шестидневную рабочую неделю с 6 до 19), объявила, что приезд внука ей слишком дорого обходится (аж 700 грн раз в два месяца, причем это расходы на конфеты, которые мы категорически просим ее не покупать ему) и т.д.
Я тихо радуюсь, потому что наконец-то до моего мужа дошло.
Сижуревувшоке• 26 ноября в 17:39
Ответ дляДуша компанії
У вас теж не дуже все ок, бо ви постійно переходите на особистості і хамите людям.
Де саме я хамлю? Конкретніше.
автор Дуже дуже вумна • 26 ноября в 17:40
Ответ дляБаза_птеродактилей
Я надеялась, вы напишете, что муж - медбрат в рентген кабинете.
А вы зачем-то приплыли спец структуры про работу которых явно не знаете ничего
А что такое МінЧС?
Вы никогда не слышали про пожарных-спасателей? Это такие мужчины на красных машинах, они еще тушат пожары. Это когда много-много огня, попробуйте загуглить, может, там есть простой текст. В прошлом пожарные подчинялись Министерству чрезвычайных ситуаций
База_птеродактилей• 26 ноября в 17:41
Ответ дляДуже дуже вумна
У меня перед глазами моя мама, которая старше и умственно сохранна. А эта не сохранна, потому что была в свое время ленива и невежественна. Жила не тужила в землянке, потом переехала в необустроенный дом без окон, жила там лет пятнадцать, поколачивала своего сына, фыркала на все предложения о работе, в 45 объявила, что не будет больше работать и уволилась окончательно. Когда узнавала, что у сына кто-то появлялся, устраивала скандалы. Когда родился наш сын, тоже устраивала скандалы, как это так, мы смеем им заниматься. У нашего ребенка были проблемы, она все время твердила, что реабилитация - это деньги на ветер. Ну и т.д.
И как только эта невежественная женщина в землянке вырастила вам мужа ГУРовца?
Сижуревувшоке• 26 ноября в 17:44
Ответ дляЗашла на 5минут
Ну, в моєму розумінні очікувати, що дорослий син в кожен свій вихідний буде бігти до мами (якій 65 років блін, не 95), замість того, щоб займатись своєю сімʼєю, справами, дитиною - це найвищий ступінь егоїзму в поганому прояві. І попахує або психологічним інцестом, або спробою вдочеритись до власної дитини. І це не ок з якої сторони не глянь
Діти винні в першу чергу своїм дітям, а не батькам
Діти - це не раби, які мають забаганки батьків виконувати і будувати своє життя навколо їх інтересів
Допомоги за потреби - так, але без самопожертви зі сторони родини дитини. В чому погоджуюсь - це в тому, що чоловік сам має вирішити питання. За нього це ніхто не зробить
Про ´кожен вихідний´ це перебільшення. А якщо навіть так, то питання чому чоловік тікає туди постійно, а не хоче вихідні провести з автором? В них хвора дитина і ця втеча, можливо, як втеча від проблеми і виносу мозку. Спотворюючи правду, автор хоче знайти винного в тому, що з ними відбувається.
автор Дуже дуже вумна • 26 ноября в 17:44
Ответ дляСижуревувшоке
А ви у нас добрий і справедливий суддя, який точно-точно знає, як все відбувається.
Мама Никитки-2• 26 ноября в 17:45
Ответ дляДуже дуже вумна
7.30-17.30, інколи 18.00 - це подовжений робочий день, це 10-10,5 годин.
😂😂😂😂😂
Обідня перерва не входить до робочого часу. А судячи з усього, то в вашого чоловіка ще й сніданок є.
ПС а де в Україні в пожежників казармений режим?
автор Дуже дуже вумна • 26 ноября в 17:45
Ответ дляБаза_птеродактилей
Она не растила и он не ГУРовец.
Сижуревувшоке• 26 ноября в 17:46
Ответ дляДуже дуже вумна
Тут ніхто не знає як відбувається насправді. Ніхто з дописувачів. але найбільше негативу від вас в бік свекрухи, це обговорюємо. Ви його сюди притягнули, ціль яка?
Мама Никитки-2• 26 ноября в 17:46
Ответ дляБаза_птеродактилей
Автор, я бы на вашем месте не свекровью переймалась, а тем, что у вас муж работает 13 часов в день шесть дней в неделю.
Вы хоть красивая при этом?
Угу. Виключно в дописах на порадниці працює. Оно вище написала вже що до 17:30 на роботі.
Мама Никитки-2• 26 ноября в 17:47
Ответ дляБаза_птеродактилей
А что такое МінЧС?
Мінестерство чорного списку 😂
автор Дуже дуже вумна • 26 ноября в 17:48
Ответ дляМама Никитки-2
😂😂😂😂😂
Заинька, вы читаете по диагонали, все додумываете, но несомненно, вы во всем разбираетесь. Работаете в офисе административным персоналом? Или домохозяйничаете, чтобы не перенапрягаться?
Мама Никитки-2• 26 ноября в 17:49
Ответ дляДуже дуже вумна
Моя ж ти киця… перед тим, як брехати, треба трохи матчасть вивчити)))
Так де це у нас пожежники на казарменному режимі?
Сижуревувшоке• 26 ноября в 17:51
Ответ дляМама Никитки-2
Ого, у вас зменшувально пестливі стосуночки з автором?
автор Дуже дуже вумна • 26 ноября в 17:52
Ответ дляМама Никитки-2
Сонечко, зайчику мій, прочитай уважненько, що він не пожежник, я ніде не писала, що він зараз працює пожежником. Він командир спецроти, золотце моє, і це написано вище. Це ти, бусіночка, додумала сама, що він пожежник, бо ти не вмієш читати тексти.
Сижуревувшоке• 26 ноября в 17:58
Автор, ви не чуєте мене але у вашому випадку час подорослішати і почати свої проблеми, проблеми вашої дитини, проблеми ваших стосунків з чоловіком, вирішувати самостійно. Незалежно від того, як живе ваша свекруха, як вона виховала вашого чоловіка, чи не виховала, пофіг, він дорослий. Незалежно від того скільки грошей заробляє ваша свекруха і як, незалежно від їх стосунків мама- син. Ви маєте займатись власним дорослим, життям. Ви не впливаєте на дорослу, чужу вам жінку, ви не виховуєте її. Не доводити чоловіку, що ви цінніша. Бо якщо в нього вашої цінності немає, то проблема не в ній. Ви не маєте ніякого права її засуджувати, за її життя. Крапка.
Мама Никитки-2• 26 ноября в 18:01
Ответ дляДуже дуже вумна
😂😂😂😂
Вобщем маємо
Чоловік по факту працює з 7:30 до 17:30
Тоже він 100% не військовий. Казарменого режиму в пожежників не буває. Поліція теж не на казарменому режимі. Отже маємо спец роти накшталт колишнього Беркуту. І то, там казармений режим не всюди і не для всіх.
То, що тема брехлива 100%. Вимога присутності командира при підйомі і з півдня робіть шо хочеш? Аха.
Вобщем. Свекруха явно є. Дохід 30 тис на 2 пенсіонерів це круто, і означає, що свекруха не лінива аж ніяк, бо пенсія явно не мінімалка, як представляє авторка, розказавши, що свекруха з 45 років не працює.
Офіцери, при казармений режимах дійсно мають ненормований робочий день. Але вони в 5 вечора не йдуть додому, і навіть в 6 вечора також не вдома. Так шо, коліться, де збрехали?
Сижуревувшоке• 26 ноября в 18:04
Ответ дляМама Никитки-2
😂😂😂😂
Вобщем маємо
Чоловік по факту працює з 7:30 до 17:30
Вєздє.))
Треба підробіток• 26 ноября в 18:09
Схоже чоловік то ТЦК. З 6 до вечора, 6 днів. У них одні з раннього ранку працюють, інші до пізнього вечора. Щей пенсія і виїзд.
Чемна панночка• 26 ноября в 18:29
Ответ дляТелепузик
А дом потом кому?
Сестре мужа автора))) как всегда)))
Королева спама• 26 ноября в 18:33
Ответ дляДуже дуже вумна
Пофиг кому. Я надеюсь, мы уедем лет через пять в другой регион или заграницу.
І того ви тепер стукаєте в дно знизу?
автор Дуже дуже вумна • 26 ноября в 18:34
Ответ дляМама Никитки-2
😂😂😂😂
Вобщем маємо
Чоловік по факту працює з 7:30 до 17:30
Ви така розумна, все знаєте. Як називається аеропорт, який в Україні працює? До якої структури або структур входять зараз спецпризначенці? Як називається полк, який відповідає за оборону Києва? Хто займається технічною охороною урядового кварталу?
Який розмір пенсії пенсіонерів МВС? Який середній дохід торговця на базарі? Яка в них маржа?
Copy-Paste• 26 ноября в 18:34
Ответ дляДуже дуже вумна
Бачте, всі вважають, що це нормально. Доросла, здорова людина вважає, що син повинен приїхати, поприбирати їй у хаті.
Я думаю тут не про уборку речь, а скорее про материальную поддержку. Уверена, что типаж вашего мужа с такой супругой как вы, ей ни копейкой не помогает. Мой муж кстати помогает матери пенсионерке всю нашу совместную жизнь и я аде не представляю, чтоб я ему могла в этом помешать
В курсі діла• 26 ноября в 18:37
Ответ дляДуже дуже вумна
Чоловік автора роками їздив до матері кожні вихідні з іншого міста. Їй весь час було мало. Вона вважала, що він приїжджає ’додому’, розуміє глибину її проблем з душевним здоров´ям?
Він їздив, а я залишалась сама після кесарева, з новонародженою дитиною, тому що матері треба було дрова порубати, бо її величність свекруха вважала, що не можна наймати сторонню людину для цього. Людина з двома вищими освітами, блять, рубала дрова, а поміняти котел зайняло кілька років, бо вони зі свекром, бач, були проти.
До чого освіта до дров?
Королева спама• 26 ноября в 18:37
Ответ дляБубль Гум)
Язык бы пока выучила, работу нашла. Обжилась, а там и муж подъехал...
Хто, автор?Виучила, роботу знайшла?
Чемна панночка• 26 ноября в 18:38
Ответ дляДуже дуже вумна
Она живет с мужем. Распоряжается его пенсией и своей, подрабатывает на базаре. У них на двоих с мужем - до 30 тысяч и приусадебный участок.
И внуку 700 грн на конфеты раз в 2 месяца жлобятся?
Я бы на Вашем месте принципиально от них бы ничего не брала. Есть такие люди...жадные.
Чемна панночка• 26 ноября в 18:39
Ответ дляДуже дуже вумна
Питання не в тому, щоб раз в місяць, вона вимагає кілька разів на тиждень. І так завжди було
И Ваш муж ведётся на эти манипуляции?
В курсі діла• 26 ноября в 18:39
Ответ дляДуже дуже вумна
Тому що не можна бити дитину в дитинстві, скидати її на бабусю, не займатись нею взагалі, в 45 сісти йому на шию (мій чоловік пішов у 18 служити, а в 19 працювати), а потім в 65 виносити мозок, що їй ніхто не допомагає прибирати в хаті. Є причинно-наслідковий зв´язок. Уже мій син питає, чому бабця така зла. і нікого не любить
Вона не любить сина, бо не ростила його
Чемна панночка• 26 ноября в 18:39
Ответ дляДуже дуже вумна
Дело в интонациях и в криках. Она всю жизнь требует, чтобы он к ней ездил несколько раз в неделю из другого города. Даже когда у меня было кесарево, она устраивала скандалы, почему он не приехал ’домой’.
Как Вы выдержали все это столько лет?
Королева спама• 26 ноября в 18:39
Ответ дляДуже дуже вумна
ЗСУ, МінЧС, ГУР і т.д. Є купа варіантів, при яких людина виходить на пенсію раніше, якщо має вислугу років
значить, таки мєнтяра-ухилянт
Королева спама• 26 ноября в 18:40
Ответ дляДуже дуже вумна
Есть категории людей, которые не воспитывают своих детей и не заботятся о них, но на старости лет ожидают помощи. Я бы с радостью помогала бабушке мужа, которая действительно о нем заботилась, но она, к сожалению, уже не с нами.
того Ви і ’з радістю би помагали’, шо вона вже померла. так, мала б таке саме відро помиїв на голову від вас, як і свекруха