Катерина-622a• 26 ноября в 20:18

Чи дійсно суспільство стало більш злим?

Чи це окремі випадки, що трапились зі мною? Останнім часом дуже багато зустрічаю хамовитих людей.
Триндичіха Байрактар• 26 ноября в 20:21
Тут все добрые и отзывчивые. Главное попросите поддержки и убедитесь сами.
gaga-48ba• 26 ноября в 20:23
птср у большинства, если не в курсе, или вы не в стране?
автор Катерина-622a • 26 ноября в 20:23
Ответ дляgaga-48ba
В Київській області
gaga-48ba• 26 ноября в 20:23
Ответ дляКатерина-622a
В Київській області
ну так что вас удивляет?
Триндичіха Байрактар• 26 ноября в 20:28
Ответ дляКатерина-622a
В Київській області
Там одни психини
Манула• 26 ноября в 20:33
У нас психічно-нездорове суспільство, що зовсім не дивно майже за 4 роки повномасштабної війни
Like-995b• 26 ноября в 20:36
Всю жизнь такие были
Any• 26 ноября в 20:38
Можливо, втома і перманентний стрес від війни вже стільки років + осінь, менше сонця, а тут ще обстріли й перепади атмосферного тиску, тобто у всіх атмосерозалежних до стресу ще головний біль. А коли людині ідискомфортно, вона менш терпляча до інших