язззззь!!!• 26 ноября 2025
Какие антидепрессанты лучше всего помогают при ОКР?
Может у кого-то есть положительный опыт лечения. Поделитесь, пожалуйста…
Чучало яблуні• 27 ноября 2025
Ответ дляязззззь!!!
Мені призначив лікар починати одразу із цілої, через два тижні приймати вже дві.
Ділити пополам я точно не буду, бо мені і так проблематично тримати такі ліки в руках. Тому я і вагаюся їх купити. Я боюсь, що на пальцях можуть залишитися сліди таблетки, тому треба знову мити руки і пів години їх споласкувати. Про те, щоб ділити її мені навіть думати страшно. Бо там будуть крихти.
Ну я вас попередила, що заходити на них дуже важко. Ти не розумієш, коли їх починаєш приймати, що з тобою коїться, були і галюцінації, і паніка, тахікардія і т.д. Почитайте в інструкції про побічки. В них свої практики, в нас свої, ніхто з лікарів одразу цілу таблетку не призначає, бо знають, що буде.
язззззь!!!
• 27 ноября 2025
Ответ дляЧучало яблуні
Дякую! Тому я їх і не купую. Боюсь, що не зможу ходити на роботу. Особливо буде прикро, якщо вони ще і не допоможуть мені. Тому я і створила цю тему. Щоб хтось порадив конкретні АД при моїй проблемі і я б попросила лікаря виписати саме їх, бо їм тут все одно.