ФруктЕщеТот• 26 ноября в 22:29

Українці у Фінляндії шоковані умовами миру, запропонованими США і Росією

Журналісти Yle поговорили з українцями, які живуть у Фінляндії. Вони обурені мирним планом і вважають, що він служить інтересам Росії.
Марія Гаврющенко та Андрій Гонтаренко шоковано переглядають умови миру, запропоновані Україні Сполученими Штатами та Росією.

Подружжя живе в Ювяскюля з 2011 року і останні роки зосередилося на допомозі українським біженцям у Фінляндії.

Вони вважають мирний план Трампа абсолютно неможливим і таким, що суперечить інтересам України.

– На мою думку, це швидше план капітуляції, ніж мирний план, – каже Гонтаренко.
sky-labs• 26 ноября в 23:00
Ответ дляГороховаЯ
Ок. Тихой ночи.
А вам нет!
ГороховаЯ• 26 ноября в 23:00
Ответ дляsky-labs
А вам нет!
А мне ... все равно
Как нефиг делать• 26 ноября в 23:02
Ответ дляПушка заряджена
І скільки можна фінансувати Україну теж. Чи Україну зараз не утримують?
Ні не утримують.Платять за використання.
Гладиолус• 26 ноября в 23:03
Оо, ніч надворі, боти пішли новий срач розганяти)

Вже неактуально, свинособакі, ваш ’начальнік’ очікувано відмовився від миру
lilul990• 26 ноября в 23:04
Які партнери і ’гаранти’ - такий і мир для України
lilul990• 26 ноября в 23:05
Ответ дляГладиолус

Не вірю. Хто міг відмовити трампону?
lilul990• 26 ноября в 23:05
Ответ дляПечальки.нет
Цілими днями те саме - та хоч сто разів розсердіться на біженців і розкажіть які вони пу має інші плани і думка українців та і всіх інших йому не цікава
Гоу на фронт
Пушка заряджена• 26 ноября в 23:06
Ответ дляРубаю олівлє
Не ліпіть горбатого до стіни. Ні , не в одній, не треба цієї примітивної хитросракості. Ви туди виїхали в безпеку, вас купили тими подачками, які дають за те, що вбивають ваших земляків. І ви тут істерики влаштовуєте, що ні в якому разі не потрібно припиняти війну- а то кордони ще не відбили, а то Путін і ще колись нападе, а то виїхавші чекають, що окуповане відіб´ють, а самі відбивати нічого не хочуть.

Ваша Європа отримує міндічей, і його кагорту. Люди працюють на тих зарплатах що в них і були, і ніхто нічого їм так не дає.

А приватні підприємці, фопи і т.п. взагалі нічого не винні вашим благодійникам.
Ви нічого не знаєте про мене. І особисто я нічого не чекаю і ніхто мене не купляв. Я за те, щоб війну припинили хоч завтра, але тут є ще хотілка ху@ла, який хоче воювати далі і побільше захопити, але у вас винуваті біженці.
Как нефиг делать• 26 ноября в 23:06
Ответ дляГладиолус

Знаємо.Наш начальник Зеленський.
lilul990• 26 ноября в 23:10
Ответ дляПушка заряджена
Можна просто відступити з лівобережжя і дать Європі шанс проявить себе у війні. А не умерти до останнього

Пора європейцям піднімать свою жопу
Поторописька• 26 ноября в 23:10
А украинцы в Украине и не выезжали, за мирный план.
Выехавших лишить права голоса и вообще гражданства.
Те европейцы с 2011 года понятия не имеют что такое наша война
Пушка заряджена• 26 ноября в 23:10
Ответ дляlilul990

Пора європейцям піднімать свою жопу
Ну не буде Європа воювати на території України. Це здається вже всім зрозуміло.
ГороховаЯ• 26 ноября в 23:12
Ответ дляsky-labs
А вам нет!
https://orda.kz/chto-izvestno-o-slive-razgovora-ui...

Вы работаете с людьми, оказываете им услуги по улучшению здоровья, но желаете НЕ тихой ночи в такое время просто потому, что мнения не совпадают? Да уж...
lilul990• 26 ноября в 23:12
Ответ дляПушка заряджена
Так і ми вже не будемо воювати. Та ми вже давно і не воюємо. Таке - відбиваємо атаки, відступаємо і терпимо терор.
ТаЕщеОптимистка• 26 ноября в 23:13
Ответ дляsky-labs
Ну что вы! Они соттудава корЫсть Украине приносят
ДонатЮт, 20 центов в год
Печальки.нет• 26 ноября в 23:13
Ответ дляlilul990
Гоу на фронт
То сидіть і звинувачуйте біженців у війні
lilul990• 26 ноября в 23:13
Ответ дляПечальки.нет
Я буду лежати
ТаЕщеОптимистка• 26 ноября в 23:13
Ответ дляПоторописька
Та зачем ? Всех загрузить в бусы и на фронт, если они против этого плана
Пушка заряджена• 26 ноября в 23:14
Ответ дляlilul990
Значить так і буде. Ви щось може змінити чи хтось ще?
Печальки.нет• 26 ноября в 23:15
Ответ дляПоторописька

А ті голоси чи інші якось впливають на кацапів і Путіна ?
lilul990• 26 ноября в 23:15
Ответ дляПушка заряджена
Шо так і буде?
Печальки.нет• 26 ноября в 23:15
Ответ дляlilul990

Пора європейцям піднімать свою жопу
На них хтось нападає ?
Пушка заряджена• 26 ноября в 23:16
Ответ дляlilul990
Шо так і буде?
’’Так і ми вже не будемо воювати’’
Печальки.нет• 26 ноября в 23:17
Ответ дляlilul990
Я буду лежати
Хоть стійте на голові , на вашу логіку і хід війни не вплине
Печальки.нет• 26 ноября в 23:18
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А Путін за план ?
Тільки біженці проблема ?
lilul990• 26 ноября в 23:18
Ответ дляПечальки.нет
На них хтось нападає ?
Нападають на їхніх голів автоконцернів, атакують їхні залізниці, бази нато, ведуть розвід діяльність, блокують роботу корпорацій та інфраструктурних об´єктів кібератаками, впливають на вибори, купують провідних політиків, сіють паніку і терор

Мало?
lilul990• 26 ноября в 23:18
Ответ дляПушка заряджена
’’Так і ми вже не будемо воювати’’
Просто відступимо на правий берег як фіни
Печальки.нет• 26 ноября в 23:18
Ответ дляlilul990

Мало?
Ой страшне
lilul990• 26 ноября в 23:19
Ответ дляПечальки.нет
Ой страшне
У нас з того самого починалось поки не дійшло до ракетних атак
Пушка заряджена• 26 ноября в 23:20
Ответ дляlilul990
Можете вплинути, щоб цього не сталося?