Неместная Я• 27 ноября 2025

Не спите?

Самохвалова• 27 ноября 2025
Нет
Черный Ловелас• 27 ноября 2025
1000 зимову пересчитываем.
Ласкове телятко• 27 ноября 2025
Ні, думаю оцінка 8, це як 3+ колись?
Я-ваш шанс• 27 ноября 2025
Ні, думаю треба мені в той Вегас летіти чи ні
Ні грама• 27 ноября 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Ні, думаю оцінка 8, це як 3+ колись?
8 = 4
це ж просто, що можна вимагати від дитини, якщо таке питання виникає?))
12 = 5+
11 = 5
10 = 5-
9 = 4+
8 = 4...
капець
давайте, допишу:
7 = 4-
6 = 3+
5 = 3
4 = 3- - і це та межа, це може втручатися опіка вже або можуть заборонити бути на сімейному чи екстернаті.
Якщо оцінки погані, то треба не сваритися, а допомогати.
Ви ж дитину народили для любові, а не для боротьби.
Все буде добре, якщо знайти в собі сили обійняти і допомогти
Синиця у спідниці• 27 ноября 2025
Ні, тривога.
Дали відбій, тільки лягла, через 2 хв знов тривога.
Щоб ту русню підкинуло, перевернуло і шахедом прихлопнуло...
Люблю ХОЛОСТЯКА• 27 ноября 2025
Їм апельсин. Ще не солодкі(
Ласкове телятко• 27 ноября 2025
Ответ дляНі грама
8 = 4
12 = 5+
11 = 5
10 = 5-
9 = 4+
8 = 4...
капець
давайте, допишу:
7 = 4-
6 = 3+
5 = 3
А 7 уже 3? Коротше, з якої оцінки пізлюліну виписувати?)))
Я не вимагаю, то в школі щось весь час вимагають і оцінки ставлять. Я тільки в щоденник дивлюсь. Було весь час не нижче 9-ти, а тут уже по деяким середній бал 8. От і задумалась
Та_все_ок_будет• 27 ноября 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Ні, думаю оцінка 8, це як 3+ колись?
Це тверда четвірка.
Ласкове телятко• 27 ноября 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Це тверда четвірка.
О, то в мене дитина молодець виходить
Ні грама• 27 ноября 2025
Ответ дляЛаскове телятко
треба поспілкуватися - що відбувається, як дитина бачить вихід з ями, які прогалини потрібно закрити (щось колись не зрозуміла, далі комом це незнання летить вниз).
Кінець семестру, треба щось швидко зробити, поговорити з вчителем, спитати - чим покращити оцінки, показати зацікавленість
Замрійлива• 27 ноября 2025
Нет, я ходила на кухню поесть, второй ужин, так сказать. )
Замрійлива• 27 ноября 2025
.
Ласкове телятко• 27 ноября 2025
Ответ дляНі грама
Можливо ви праві, треба до тих вчителів підійти, бо дитина каже, що я вчу на максимум, то чого ж 8 тоді, щось не розуміє. От була діагностична, каже очікую, що 10 буде, не нижче, а оцінка знову 8. Тобто я так бачу, що вона навіть не розуміє де косячить, а після діагностичної не розбирають помилки.
Замрійлива• 27 ноября 2025
))
Сиреневенькая• 27 ноября 2025
Нет, на тему висела часа 2, ну его нафиг))
автор Неместная Я • 27 ноября 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Ні, тривога.
Тогда секс ночью.
Моей сестре помогает когда тревоги звучат.
Ласкове телятко• 27 ноября 2025
А я працювала, аж тиск піднявся, випила таблетку, жду коли знизиться
Ласкове телятко• 27 ноября 2025
Ответ дляСиреневенькая
Там затягує, я часом теж залипаю)
Ласкове телятко• 27 ноября 2025
Автор, а ви чого не спите?
автор Неместная Я • 27 ноября 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Автор, а ви чого не спите?
Много дел сегодня было, сейчас не до секса, мужа будить, запросит сразу же минет, а мне влом
Ласкове телятко• 27 ноября 2025
Ответ дляНеместная Я
Ой, розумію, я теж лінуюсь. Все зроби, а потім друга чи навіть третя, якщо ще хатню роботу зарахувати, зміна)))
Для такого діла треба виспатися, відлежатися, то тоді і бажання з´являється
автор Неместная Я • 27 ноября 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Да не в желании дело, у мя щёки болят от постоянных сосаний х’я.)
Ласкове телятко• 27 ноября 2025
Ответ дляНеместная Я
Мій би сказав, що то кріпатура і треба частіше сосати, то не буде боліти )))
Видящие_помогите• 27 ноября 2025
Ответ дляНеместная Я
автор Неместная Я • 27 ноября 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Мой не любит лизать, уламывать приходится, из тех что ’настоящие мужики между ног не лижут!’
Видящие_помогите• 27 ноября 2025
Ответ дляНеместная Я
Тьфу
Ухахайкина• 27 ноября 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Ні, думаю оцінка 8, це як 3+ колись?
Це як тверда 4
Ухахайкина• 27 ноября 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Їм апельсин. Ще не солодкі(
Айхан беріть. Мені самі добрі
Ухахайкина• 27 ноября 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Вам же написали 7 це 4-.
Ви не можете в елементорному розібратись і піздюліни виписуєте?
Я своїх за оцінки не сварю. Кажу, щоб старались не менше 7. А там як буде вже