Благоуханочка• Изменено 27 ноября в 07:44

Він одразу мені сказав «нічого серйозного не запропоную»

Але продовжив писати. Було цікаво, сподобався мені, а я йому. Пропонував погуляти разом, мені «аби що» не треба, відмовляла, а тоді знову і знову писав. Подумала, чому б ні. Це ж просто погуляти разом.
Пройшло півтори року. За цей період був найкращий секс у моєму житті, навіть закоханість. Зізнався в почуттях. От і все думаю, від «нічого серйозного» до стосунків перейшли. Але… як був закритою людиною у спілкуванні, так і залишився. Може приїхати з іншого міста побачитися, а потім поїде і днів три мовчить. Каже не було часу, не було мережі (він служить), а я то бачила, що він був таки в мережі… Потім він приховав час, коли заходить. Наче все очевидно. А потім я захотіла визначеності… він мені її не дав і зробив винною мене, що ОТАК я продовжувати не хотіла. Ще й ображений, заблокував. Все очевидно на перший погляд, але не можу не думати про це, було багато хорошого і я б розвивала, але ж не так, не в повній невизначеності... не можу не думати про цю ситуацію
ТебеОноНадось• 27 ноября в 07:43
Ви в нього не одна
Непонятно• 27 ноября в 07:45
У военных как у моряков, в каждом городе по невесте
миссАрфография• 27 ноября в 07:45
Нічого серйозного не запропоную. Просто берете і після цих слів в бан. Навіщо витрачати свій час на мудаків?
Хропочка з гривкою• 27 ноября в 07:45
автор, на жаль якщо чоловік одразу каже - нічого серйозного не запропоную, то потрібно це чути і розуміти. По іншому не буде. У мене інша проблема - я не хочу нічого серйозного, а чоловік хоче одруження і жити разом(
Царевна_несушка• 27 ноября в 07:46
Вам ще на березі сказали, що серйозних стосунків не буде, але ви полізли у човен. Тому немає на що ображатися, хіба що на себе за завищені очікування, не дивлячись на те що вас попередили
автор Благоуханочка • 27 ноября в 07:46
Ответ дляХропочка з гривкою
Я і чула. Місяць просив першу зустріч. Погодилася…
Чесно брешу• 27 ноября в 07:47
**Він одразу мені сказав «нічого серйозного не запропоную»**

**А потім я захотіла визначеності… він мені її не дав**

По-моему всё логично. Ничего не обещал. Что не так?
Пи Пи Пилюля• 27 ноября в 07:47
Ответ дляХропочка з гривкою
Почему, мне сразу сказал ничего серьезного и чужих детей не хочет, а вышло по другому
автор Благоуханочка • 27 ноября в 07:48
Ответ дляЧесно брешу

Це фрази із контексту вирвані. Були часи, які давали мені право спілкування назвати стосунками. Навіть якщо я була проти такого визначення, то він сам наполягав
Яйцеголовая• 27 ноября в 07:49
Наивные бабы думают что со мной будет иначе(((
Я вся ваша• 27 ноября в 07:50
у вас и так все складывалось
какой определенности вы захотели?
автор Благоуханочка • 27 ноября в 07:52
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ось-ось… було дуже схоже, що і у нас поступово «виходить по іншому». Але закритість як була, так і залишилася. Наче все добре, приїде, час разом і все таке… а тоді мовчить чогось по три дні
З царем в голові• 27 ноября в 07:55
Ответ дляБлагоуханочка
а тоді мовчить чогось по три дні ))))
Даха-сваха• 27 ноября в 07:57
Мужик сказал *ничего серьезного* - мужик сделал. А у автора целый трактат про любофф.
Сундучок с каникулами• 27 ноября в 07:58
Ответ дляБлагоуханочка
Вы выдаете желаемое за действительное, иллюзией подменили реальность. По другому это когда не ваши мысли меняются, а реальные поступки и предложения мужчины
Смурфик• 27 ноября в 07:59
Ответ дляПи Пи Пилюля
вы,наверное,очень классная!
Чесно брешу• 27 ноября в 08:02
Ответ дляБлагоуханочка
Он сразу снял с себя ответственность первой фразой за все дальнейшие свои действия и слова.

И сейчас это как раз видно. Вы надавили. Он пошёл в отказ. И вас сделал виноватой потому что изначально вы дали молчаливое согласие на его условие ’ничего серьезного’.
А теперь именно вы хотите всё переиграть.

Я понимаю, что сейчас вам обидно, что много было хорошего и много красивых фраз в ваши уши сказано.

Но он как бы предупреждал..🤔..
Непонятно• 27 ноября в 08:00
А кроме секса что он Вам давал?
Неначасі• 27 ноября в 08:04
Ответ дляБлагоуханочка
Автор, а что Вам дало основания начать думать, что у Вас отношения?
Я просто в вашем тексте так ничего такого и не увидела. Ну хороший секс и что? Это не признак отношений. Особенно, если мужик потом теряется на неопределенный срок, до следующего стояка.
миссДавеча• 27 ноября в 08:08
Ответ дляБлагоуханочка
Ваши фантазії тільки на жаль
Пульт от линолеума• 27 ноября в 08:10
Ответ дляБлагоуханочка
Зачем вы с ним общались вообще? Это как дружить с волком рано или поздно он на вас нападёт отпускаете волка в лес и ищете преданного лабрадора. Секс может быть прекрасным и с нормальным ответственным мужчиной
Ку ка ку ка ку• 27 ноября в 08:17
Ответ дляБлагоуханочка
Автор, стосунками можна названии що завгодно, це не змінює суті - нічого серйозного.
Каркуша Клара• 27 ноября в 08:26
Ответ дляБлагоуханочка
Я в шоке с вас человек военный и этим все сказано, выше вон писали вам уже...
ХвостПистолетом• 27 ноября в 08:31
Ответ дляХропочка з гривкою
Ну, а как же ’она такая вся растакая, ради неё он изменится, бросит все к её ногам’? (
40каградусная• 27 ноября в 08:31
Ответ дляБлагоуханочка
Так это была встреча для «ничего серьезного», а вы восприняли почему-то по-другому
ХвостПистолетом• 27 ноября в 08:32
Ответ дляБлагоуханочка
Зачем?
ХвостПистолетом• 27 ноября в 08:33
Ответ дляПи Пи Пилюля
А у автора не вышло и кто виноват?
Каркуша Клара• 27 ноября в 08:35
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вы настойчивая
Злюка-закусюка• 27 ноября в 08:37
Ответ дляБлагоуханочка
Гаремом пахнет , и с стратегия в отношениях жесткач
автор Благоуханочка • 27 ноября в 08:39
Ответ дляХвостПистолетом
Зачем?
Сподобався він мені і так наполягав. Подумала, просто погуляємо)) Через рік він вже регулярно приізджав до мене і дуже просив «приїдь ти, я зараз не можу але скучив, приїдь, хочу побачитися…,» я не їздила, бо типу у нас же не серйозно. Тоді він казав , щоб було серйозне, то приїзджай, я чекаю… мене брали сумніви. Він ображався, а за можливості сідав і їхав все одно до мене сам. А тоді знову казав, що поки не можу, але чекаю тебе… І блін знову періодично закривався від мене емоційно, що мене і зупиняло