Благоуханочка• Изменено 27 ноября 2025
Він одразу мені сказав «нічого серйозного не запропоную»
Але продовжив писати. Було цікаво, сподобався мені, а я йому. Пропонував погуляти разом, мені «аби що» не треба, відмовляла, а тоді знову і знову писав. Подумала, чому б ні. Це ж просто погуляти разом.
Пройшло півтори року. За цей період був найкращий секс у моєму житті, навіть закоханість. Зізнався в почуттях. От і все думаю, від «нічого серйозного» до стосунків перейшли. Але… як був закритою людиною у спілкуванні, так і залишився. Може приїхати з іншого міста побачитися, а потім поїде і днів три мовчить. Каже не було часу, не було мережі (він служить), а я то бачила, що він був таки в мережі… Потім він приховав час, коли заходить. Наче все очевидно. А потім я захотіла визначеності… він мені її не дав і зробив винною мене, що ОТАК я продовжувати не хотіла. Ще й ображений, заблокував. Все очевидно на перший погляд, але не можу не думати про це, було багато хорошого і я б розвивала, але ж не так, не в повній невизначеності... не можу не думати про цю ситуацію
Неначасі• 27 ноября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Сподобався він мені і так наполягав. Подумала, просто погуляємо)) Через рік він вже регулярно приізджав до мене і дуже просив «приїдь ти, я зараз не можу але скучив, приїдь, хочу побачитися…,» я не їздила, бо типу у нас же не серйозно. Тоді він казав , щоб було серйозне, то приїзджай, я чекаю… мене брали сумніви. Він ображався, а за можливості сідав і їхав все одно до мене сам. А тоді знову казав, що поки не можу, але чекаю тебе… І блін знову періодично закривався від мене емоційно, що мене і зупиняло
О, я помню вашу тему на счёт ’ехать или не ехать’
ХвостПистолетом• 27 ноября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Опять вы? Выносящая ему мозг за формат отношений, пытающаяся выдавить кольцо?
Неначасі• 27 ноября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
А вообще Вы, конечно, продолжаете себя обманывать. Как и предыдущих темах. Не ’закривався від мене емоційно’, а ’ложил на меня ..ер после того, как получал свое’. Называйте вещи своими именами
Благоуханочка
• 27 ноября 2025
А тепер я думаю, може б воно і розвивалося далі, але я закритість бачила і не могла отак продовжувати. Мені треба бути на зв’язку , щодня дзвонити, цікавитися справами, життям, якісь плани спільні. А так які плани, як день спілкуємося, два дні зайнятий… особливо як зустріч вже відбулася, то наче відсторонювався щоразу. Отак поїхати до нього , щоб вже в дорозі додому я знову відчувала, що різко стало не до мене …( ні, дякую. Але я цього не дізнаюся, не зробивши
Благоуханочка
• 27 ноября 2025
Ответ дляНеначасі
Я не поїхала ! Він ще декілька разів приізджав, просив мене, але я не поїхала. Поки не буду відчувати себе у стосунках. Отак маж бути, а не навпаки
Благоуханочка
• 27 ноября 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Яке кольцо?? В темі про це не було ні слова
Пи Пи Пилюля• 27 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Вы настойчивая
Я настойчивая, то есть я напросилась к нему переехать , сама перевезла детей и потащила в ЗАГС, вы так думаете?
Неначасі• 27 ноября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Так не буде цього, Вам же зразу озвучили. Нашо Ви тішите себе марними надіями і тупо витрачаєте свій час?
Або живіть сьогоднішнім днем і відчувайте задоволення від кожного дня (без цих умов ’поїду якщо’, ’не поїду якщо’), або шукайте чоловіка з подібними принципами. Навіщо Ви намагаєтесь видоїти з козла молока?
Благоуханочка
• 27 ноября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Короче)) не звертайте уваги)) Розкажіть краще, як вам це вдалося?) я відчула поки лише одне? Чим менше тиснути і показувати, що це не мені потрібно, тим більше він проявляється ))) Ось кажу «не поїду і роби, що хочеш»…., а він береті сам іде до мене)) приблизно так
Неначасі• 27 ноября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Ну Вы понимаете, что он делает это для себя? Ему хочется секса - он едет. Было бы проще, если бы Вы приехали, но раз не едете, то ладно уж, он сам сподобится для СВОЕГО удовольствия что-то сделать.
Вы понимаете, что в этих ’отношениях’ нет ничего о Вас? То есть по прежнему ничего серьезного. ’Поеб..ся и сье..ся’?
ХвостПистолетом• 27 ноября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
потім я захотіла визначеності… він мені її не дав і зробив винною мене, що ОТАК я продовжувати не хотіла.
Как оно должно развиваться? Что он должен сделать?
Благоуханочка
• 27 ноября 2025
Ответ дляНеначасі
Ясно що розумію)
Неначасі• 27 ноября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Ясно що розумію)
Так зачем Вы в этом варитесь? Очевидно, что это не ваш формат ’жить одним днём’. А он другим не будет, по крайней мере ради Вас. Ну это уже очевидно, ещё по предыдущей теме. Вы сами портите себе жизнь, цепляясь за не то. У Вас что, запасные жизни есть? Или хотите на старости лет, обложившись котами, следить за ним и его счастливой семьёй с ’той самой’ в соц сетях и съедать себя размышлениями ’а если б поехала, может все было бы по другому’? Не было бы. Вы для него не та, а он не тот для Вас. Даже если Вы выжмете из него предложение в конце концов
ПотеряласЯ Я...• 27 ноября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Я і чула. Місяць просив першу зустріч. Погодилася…
Автор,почему секс вы назвали отношениями? Почему вы продолжили общение причём с прогулками и сексом с человеком который вам честно сказал-нечего серьёзного не жди?
Вы типа думали что какая-то особенная и если он в вас вонзится то поймёт что теряет?
Благоуханочка
• 27 ноября 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Я виде писала
ПотеряласЯ Я...• 27 ноября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Я виде писала
Я вас вопросы задала,чтоб вы подумали хорошо. А вы опять к своим установкам меня отправляете.
Давайте так. Что значит для вас ’быть в отношениях’?
Благоуханочка
• 27 ноября 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Це відчувається. Не формальні повідомлення, а щире бажання спілкуватися. Воно відчувається. Я до кінця цього не відчула. Коли запрошував, то пояснила, що без стосунків не поїду. Нащо чула відповідь, ти моя дівчина, ми у стосунках, я маю почуття до тебе, або «якби ти була моя, то була приїхала би». Але!!! Після цього ображений чи ні, приїде сам, побачимося, а тоді відчувається холод, оці пропадання. Далі я казала, що це не стосунки… він відповідав, що для нього це стосунки і є. Вже типу я перебирала…
ПотеряласЯ Я...• 27 ноября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Ааа,ну тогда у вас были отношения конечно))
Вам бы разобраться с понятиями. Вы получили то, что искали. А вот это вот ’не відчувається’ это от талантов парня зависит. В следующий раз вам более качественно навешают и вы и рады будете. Это ж отношения в вашем понимание))
Точу ляси• 27 ноября 2025
Ответ длямиссАрфография
Нічого серйозного не запропоную. Просто берете і після цих слів в бан. Навіщо витрачати свій час на мудаків?
А автор наоборот после этих слов сняла трусы
Неначасі• 27 ноября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Слова-слова, и ничего более. Автор, это не отношения. Отношения это действия. Действия по отношению к Вам, к вашим желаниям, а не к его писюну
Точу ляси• 27 ноября 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Были уже темы?
Пи Пи Пилюля• 27 ноября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Я вообще не проявляла инициативу
ХвостПистолетом• 27 ноября 2025
Ответ дляТочу ляси
Были уже темы?
И не одна. И ни разу она не ответила на вопрос , что она вкладывает в слова ’развитие отношений’. Смотрите, она и сейчас это игнорит.
Точу ляси• 27 ноября 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Я помню ехать или не ехать . Она там писала, что он злится, если она не хочет к нему на трахушки ехать. Что тут обсасывать? Я не понимаю. Не любит он ее, и никогда не женится, а она что-то пытается
Неначасі• 27 ноября 2025
Ответ дляТочу ляси
Были уже темы?
Та были. И все по той же схеме. Автор для него запасной аэродром, когда ему хочется тепла и женской ласки - он едет к ней (хотя периодически пытается облегчить себе жизнь, чтобы она ездила к нему, но автор пока стоит), потом забивает до следующего своего желания с кем-то пообщаться.
Автор заглядывает ему в рот и в каждом повороте его головы в ее сторону усматривает ’серьезность намерений’.
Хочу в БАНю• 27 ноября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Пробуйте не думати і забути взагалі, шукайте іншого. Погоджуватися, якщо не готові були до ось такого, не варто було
Щаслива Я• 27 ноября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Ну чудово поахались, розійшлись. Ніхто вам нісого не обіцяв. Сама придуиала- сама образилась
Щаслива Я• 27 ноября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Ось-ось… було дуже схоже, що і у нас поступово «виходить по іншому». Але закритість як була, так і залишилася. Наче все добре, приїде, час разом і все таке… а тоді мовчить чогось по три дні
Військові як артисти і творчі люди. Ви на зрозумієте
Миллениалка• 27 ноября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Манипулировал, чтоб получить бесплатно секс на подносе с доставкой. Но самое главное он уже сказал в самом начале.