Галябалована• 27 ноября в 07:50

Пенсійний фонд зобов’язує подавати Акт обстеження

Пенсійний фонд України повідомив про необхідність надання Акта обстеження матеріально-побутових умов для отримання пільг, субсидій та соціальної допомоги. Це нововведення стосується п´яти конкретних випадків, у яких особам слід надати даний документ для отримання відповідних соціальних послуг.

Згідно з інформацією, наданою Пенсійним фондом, Акт обстеження є необхідним для Реєстру осіб, які мають право на пільги. Крім того, його вимагатимуть для:

призначення житлової субсидії,
щомісячної грошової допомоги на догляд за особою з інвалідністю I чи II групи,
допомоги на дітей одиноким матерям,
надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім´ям.
Важливо зазначити, що форма Акта затверджена наказом Міністерства соціальної політики від 04 липня 2022 року № 190.

Житлові субсидії та критерії відмови
Що стосується житлових субсидій, вони призначаються у випадку, якщо витрати на комунальні послуги перевищують встановлений обов´язковий платіж. Проте, слід врахувати, що існують критерії відмови у призначенні субсидії. Зокрема, відмову можуть отримати особи, якщо:

площа житла перевищує 130 квадратних метрів для квартир або 230 квадратних метрів для приватних будинків,
наявність великих фінансових операцій протягом року або більше одного житлового приміщення можуть стати підставами для відмови.
Таким чином, виконання нових вимог Пенсійного фонду України стане важливим кроком для тих, хто бажає отримати соціальні пільги та допомогу. Особам, які підпадають під зазначені категорії, варто звернути увагу на необхідність підготовки та подання Акта обстеження в установлені терміни. Це нововведення може суттєво вплинути на доступність соціальних послуг для вразливих верств населення, зокрема, для малозабезпечених сімей та осіб з інвалідністю. Правильна підготовка документів допоможе уникнути затримок у отриманні соціальної допомоги та забезпечить реалізацію прав на пільги.
Подтяжка• 27 ноября в 07:52
Как то все равно
Я погнала• 27 ноября в 07:53
Офигеть у кого квартиры 130кв им еще и субсидии давали...
Пишу з калідору• 27 ноября в 07:53
А раньше разве не было?
Настасья Пицун• 27 ноября в 07:54
не очень поняла связи между метрами квадратными и актом обследования.
квадратуру видно из документов.
пенсионный хочет посмотреть большой дом изнутри? или к чему?
автор Галябалована • 27 ноября в 07:54
Ответ дляНастасья Пицун
квадратуру видно из документов.
Хочет посмотреть
маминаБубочка• 27 ноября в 07:54
Ответ дляНастасья Пицун
квадратуру видно из документов.
А вдруг имеется собака, которую можно продать, чтобы оплатить коммунальные.
НаливайКа• 27 ноября в 07:58
Звичайна практика цивілізованих країн. Пільги отримує лише той, хто дійсно в скрутному становищі
Каяспер• 27 ноября в 07:58
Ответ дляНаливайКа
Це для того щоб продавали останні труси,щоб оплатити комуналку
Настасья Пицун• 27 ноября в 07:59
Ответ дляГалябалована
Хочет посмотреть
и если ему понравится, то что? а если не понравится?
Настасья Пицун• 27 ноября в 07:59
Ответ длямаминаБубочка
блин. я и забыла, что собак можно продавать. вот это вы мозг.
S.s.s.• 27 ноября в 08:00
Ответ дляЯ погнала
Депутанам , службе брелоков , ментам , прокурорам , знаете какие у них мамы?
S.s.s.• 27 ноября в 08:03
А теперь смотрим с другой стороны. А денежек то нема в бюджете. 5 год войны , кормушку решили урезать .
Ленивица-красавица• 27 ноября в 08:05
Ответ дляЯ погнала
Чекайте, давали на якісь там метри за нормою , а не на все житло.
Ленивица-красавица• 27 ноября в 08:06
Ответ дляS.s.s.
До чого мами? Хіба в нас не адресні субсидії?
Тётушка Лошадь• 27 ноября в 08:07
Ответ дляЯ погнала
Конечно давали, а дома по 200 квадратов получали субсидию на отполение
Я погнала• 27 ноября в 08:07
Ответ дляЛенивица-красавица
Те у кого квартиры 130 метров в помощи не нуждаются, ну может конечно это семейный детский дом но это совсем другой вариант.
Ленивица-красавица• 27 ноября в 08:07
Ответ дляНастасья Пицун
квадратуру видно из документов.
Так пенсійний не ходить робити акти
S.s.s.• 27 ноября в 08:07
Ответ дляЛенивица-красавица
Так на мам же оформлены маеткы
Кривая спроса• 27 ноября в 08:07
Ответ дляНаливайКа
Правда? О как
Ленивица-красавица• 27 ноября в 08:08
Авторко, можна джерело інформації, бо щось Ви сплутали м´яке з теплим.
Я погнала• 27 ноября в 08:09
Ответ дляТётушка Лошадь
Да, я в шоке.
Ну это наверное потому что у нас нет соц. жилья, эх все у нас в стране неправильно..
маминаБубочка• 27 ноября в 08:09
Ответ дляНаливайКа
Да ну, никто по домам не ходит в цивилизованных странах, просят указать какие имеются поступления и накопления, какая машина, если есть, никто нуждающегося пенсионера не будет принуждать продать все, прежде чем помощь получить.
Ленивица-красавица• 27 ноября в 08:09
Ответ дляS.s.s.
Так на мам же оформлены маеткы
Ну так мамі по нормі йде субсидія, не на весь маєток
Люблю_смаколики• 27 ноября в 08:10
Ответ дляЯ погнала
Заблуждаетесь. Знаете, сколько льгот за наш с вами счёт, у наших держиморд, пардон, депутатов, министров, судей? Там и оздоровление, и проезд, и компенсация коммунальных. А уж там, точно поболее 130 м кв.
Ленивица-красавица• 27 ноября в 08:10
Ответ дляS.s.s.
Так на мам же оформлены маеткы
І до того ж багато маєтків не введені в експлуатацію, на них теж не оформити субсидію.
Я погнала• 27 ноября в 08:10
Ответ длямаминаБубочка
Как раз будут принуждать продавать и тогда да возьмут на обеспечение.
Ленивица-красавица• 27 ноября в 08:11
Ответ дляЯ погнала
Не пишіть маячню
Мerida• 27 ноября в 08:11
Ответ длямаминаБубочка
Но нсли обнаружить иное - то так оширафуют, что мало не покажется.
маминаБубочка• 27 ноября в 08:11
Ответ дляЯ погнала
Что именно продавать?)
Ленивица-красавица• 27 ноября в 08:12
Ответ дляЛюблю_смаколики
Чого пільги, держ утримання плутають з субсидіями?