У сша поранили 2 нацгвардійців і трамп сказав, шо нападникам буде п-зда і саме сурове покарання за покушеніє на честь і достоїнство силових структур
Це для тих хто кричить шо десь там якась примарна демократія яка захищає права людей, а у нас концтабір. Зніміть рожеві окуляри
Nathalie27• 27 ноября в 10:49
Ответ дляlilul990
Мобілізація в любій країні на певному етапі стає насильницькою. В любій
В США теж мобілізація?
Nathalie27• 27 ноября в 10:54
Ответ дляlilul990
В сша наказаніє за нанесення тяжких фізичних силовим органам, саме демократичне і цивілізоване наказаніє
Яке нам і не снилось
У нас теж покарання за напад на службову особу при виконанні жорсткіший, ніж на звичайного обивателя. І що?
Монашка в миру• 27 ноября в 10:55
Ответ дляlilul990
О як ви заговорили. Тобто нелегалів можна тягнути в бус
А куди їх? В сенат чи білий дім?
Nathalie27• 27 ноября в 11:03
Ответ дляlilul990
В сша ніхто не каже шо у них концлагєрь
Бо там не «концлагерь»
Scorpion Fair• 27 ноября в 11:11
Ответ дляlilul990
Уже всі воюють крім брата який в мчс і батька пенсіонера? Вам ще кого на війну віддати шоб ваші жопи захищав?
А хто це всі?
Батько та брат не воюють.
Чоловік, сини ?
Батько та брат не воюють.
Чоловік, сини ?
Allka- skakalka• 27 ноября в 12:02
Ответ дляlilul990
Суть та сама
Вчера попалось видео ,где герои повалили мужчину и буквально прыгают на нем а потом скажут эпилепсия (
Ответ дляlilul990
В Україні за силовий спротив тцк - фсбешні куратори дають медальки
Наша ответсвенная за военский учет , вчера вернулась в слезах. И угорожали фронтом, женщине, и унижали...что она там насмотрелась. И єто наемный работник-пришел выполнить свои обязанности, сверить документы
В Житомире тцкашник насиловал двух своих несовкршеннолетних племянниц ( он муж из тети, сестры отца) и если бы младшая девочка не забеременела от него и не выбросила ребенка возле мусорки, то об этом никто бы и не узнал, да и так скорее всего что дело замнут
Вот это демократия , правда же?