Клептоманка• 27 ноября в 19:35
Подруга з якою дружимо майже двадцять років
Ми практично з дитинства разом, пройшли багато вдвох, знаємо одна про одну дуже багато. Підтримуємо і радіємо одна за одну. Зараз вона живе в штатах. Багато років не бачимося, але завжди на зв’язку. Так ось, вона підтримувала мене в момент розлучення, яке було дуже важким. З точно часу пройшло років 10. Зараз коли дзвонить, наполягає мені зареєструватися на с/з і щоразу питає чи зробила я це. Так ось. Я за все їй вдячна. Але тепер після важкого розлучення я практично ні з ким ділитися особистим не хочу. Я дійсно познайомилася з чоловіком на сайті і у нас зав’язалися стосунки. Але зараз ці стосунки не можна ще назвати серйозними і це теж причина чому я нікому про це не розповідаю. А при дзвінках подруга щиро радить знайомитися з кимось… от як бути, якщо і розказувати завчасно не хочу і говорити що вперше за 10 років я вже не сама теж не готова. Я її дуже люблю як близьку людину, але є те, чим завжди ділилася, а зараз ну не можу…
Твердая валюта• 27 ноября в 20:09
Мабуть вам нічим похвалитись, що ховаєте хлопця. Якби достойний був, вже б розповіли. Ну або ви дууже дивна.
жижифреймут• 27 ноября в 20:09
Ответ дляКлептоманка
От питаєте, в чому проблема… в тому що вона запитує, я кажу «ні не зареєструвалася», а насправді у мене вже стосунки з цього сайту… А кажу «ні», тобто це не правда. А вона мене так підтримувала завжди…. Але і правду сказати я не готова
То позбавте її своїх страждань, коли з ним розлучитись. Ви така собі подруга. Як на рахунок і в горі Ів радості. Ви тільки жалітися можете? Якщо боїтеся,що вона зурочить, то ваше відношення до неї не щире.
Клептоманка
• 27 ноября в 20:11
Ответ дляSeehund
Если уж молчите, молчите последовательно, потом не звоните рыдать, если чего не сложится.
Повірте, давно перебираю чи варто дзвонити «ридати» як ви кажете. Ще з тих пір, коли декілька разів вона не відповіла і не передзвонила. Так, підтримувала, але якщо правді в очі дивиться, то іноді і в ігнор йшла, коли вона мені треба була
жижифреймут• 27 ноября в 20:12
Ответ дляЛама_мама
Така значить то дружба. Я теж мала подругу, була їй потрібна коли вона мала коханців, потім коли розлучалась, потім коли з чоловіками не складалось, тоді до мене кожен день були дзвінки, візити. І от коли вона зустріла чоловіка, все в них стало добре, то одразу я стала чужою людиною. Вона стала для мене постійно зайнята, поїхала закордон і навіть мені про це не сказала, я дізналась з інстаграму, завагітніла і мені сказала через три місяці, а як потім виявилось то інші її подруги, куми, дізнались про її вагітність в день коли вона тест зробила. Коли є таємниці то це вже не дружба. Сьогодні ви не хочете говорити про кавалера, завтра не захочете відповідати на дзвінок.
Насправді ніхто нікому нічого не винен, але я вважаю, що тоді,коли потрібна допомога і подружка для злиття своїх емоцій, то потрібно справлятися самій, а не шукати ,кому злити і пожалітися.
Элька-Карамелька• 27 ноября в 20:14
Ответ дляЛама_мама
Я також не кажу найліпшій подрузі про вагітність...але тому що знаю її ставлення
.бо вона якось саазала що не розуміє лю дей які заводять зараз дітей..і мене стопануло..
Клептоманка
• 27 ноября в 20:16
Ответ дляSo_so
А друзья ли Вы? Положа руку на сердце
Іноді вона мені була дуже потрібна, коли був період мого розлучення, а у неї в той час навпаки все було чудово, дітей народжувала, житло купляли і для мене вона була «зайнята». Її родичка тоді зізналася, що вона не хоче говорити. Але час йшов, спілкування відновлювали і на початку війни вона мене підтримала дуже… зараз чекає, каже коли ти мене порадуєш що в тебе хтось з’явився, вона чекає цього, а я замовчую тему. Тобто не ідеально все, бо все життя дружимо, було різне, але в цілому ми близькі.
жижифреймут• 27 ноября в 20:17
Ответ дляКлептоманка
Поки що за роки дружби тільки вона могла не відповідати на дзвінки. Чогось недоговорювати, а щось розказувати мені найпершій з усіх подруг і родичів, як і я їй. Але дійсно, вона могла набрати коли проблеми і не відповідати, коли все добре. Але це життя, різне буває. Коли вона мені потрібна була, вона завжди була поруч. А так виходить, що мені особисте життя настільки важко далося, що боюся хоч комусь говорити вже…. Тільки подумайте, десять років одна була
Ви ж розумієте,що в тому,що його не було 10 років в втому,що якщо щось не складеться, винна не подружка, а тільки ви. І ваша поведінка тупа. Мій чоловік зі мною 21 рік, а подружка 28, і були різні ситуації, інколи вона навіть мене підтримувала, коли він не міг. А вона при цьому була поруч, знаходила потрібні слова, хоч знаходилась на відстані 2000 км.
Клептоманка
• 27 ноября в 20:19
Ответ дляжижифреймут
Може тому і так, що якраз таки в горі , вона не завжди хотіла мене чути, хоч і підтримувала, а родичка її розповіла потім, що не дуже вона хотіла говорити тоді. Було різне. Але хорошого більше набагато. От тоді я і навчилася тримати як горе в собі, так і про радість не спішити ділитися
Клептоманка
• 27 ноября в 20:21
Ответ дляжижифреймут
Був період, коли вона мені дзвонила лише пожалітися. А для мене , коли мені треба було, часу не знаходила. Ці часи змінилися на інші, все ж таки давно дружимо. Але модливо з тих пір як я заважала їй дзвінками, я і закрилася. Хоч після того було і багато хорошого спілкування
Клептоманка
• 27 ноября в 20:25
Ответ дляжижифреймут
А я і не виню її що розлучилася 10 років тому)))) з чого ви таке взяли)))) інша справа, шо вона теж на відстані знаходила слова, як ви кажете, а потім я відчувала що вона віддаляється, мені тоді і розказали, що вона просто не хотіла спілкування. А потім знову воно було і було все добре, але слід залишився
Ответ дляКлептоманка
В общем, у Вас проблема с честностью с самой собой, я так вижу.
Вы с ней не подруги, но Вы хотите одновременно сохранить общение, защитить от неё свою личную жизнь как когда то сделала она и при этом остаться в белом, то есть не признавать настоящую причину почему Вы от неё защищаетесь.
Клептоманка
• 27 ноября в 20:30
Ответ дляSo_so
Я знаю чітко цю причину. Плюс до причини є і те, що мені ці стосунки важко далися, тому я бережу це від людей, тим більше, поки це ще не мега серйозно, це теж причина.
Лама_мама• 27 ноября в 20:31
Ответ дляжижифреймут
Для мене дружба це коли діляться і горем і радістю. А не так що коли мені погано то є подруга, а коли в мене все добре то пішли всі по боку, щастя любить тишу. В мене є такі знайомі дівчата з якими ми не ділимось особистим, своїми проблемами, спілкуємось на нейтральні теми, і ніхто нікому нічого не винен, ніяких образ. А коли мене називають найліпшою подругою, а потім збираються їхати відпочивати і про це мовчать, на звінки не відповідають і опа фото з відпочинку, то неприємно.
Лама_мама• 27 ноября в 20:35
Ответ дляЭлька-Карамелька
Я не засуджую вагітність під час війни. І не бачу причин це тримати в таємниці. Але мабуть хвилювалась що я буду заздрити, чи наврочу.
Клептоманка
• 27 ноября в 20:36
Ответ дляЛама_мама
Іноді я таке відношення бачила з її боку. Було неприємно. При цьому я завжди була відкрита книга. А тепер є бажання щось залишити для себе і це співпало із періодом знайомства. Тобто в її очах отакою ⬆️ буду я
жижифреймут• 27 ноября в 20:37
Ответ дляЛама_мама
Я саме про це і написала, ви мене правильно зрозуміли.
Сладкий лимончик• 27 ноября в 20:39
Автор, считаю проблему надуманной. Я бы сказала не конкретно, а в общем, что да есть отношения, но пока еще в стадии начальной, то непонятно насколько все будет дальше. Сама не так давно вышла замуж в 40+, не вижу в этом ничего такого.
жижифреймут• 27 ноября в 20:39
Ответ дляЛама_мама
І саме смішне, що я ,наприклад, абсолютно спокійно живу з тим, що в когось є хлопець, а в мене немає, що хтось народив дітей,а я ні, що хтось їде на відпочинок. Але коли люди роблять з цього велику таємницю, я розумію, що судять вони по собі і роблю висновки, чи потрібні мені такі друзі.
жижифреймут• 27 ноября в 20:42
Ответ дляЛама_мама
Цікаво,чому люди вважають, що комусь є діло до їх дітей. Моя подруга також довго не могла повірити, що я абсолютно свідомо не хочу дітей в мої 30 років, вважала,що я просто так виправдовую,а насправді не можу і заздрю їй.
Коли я народила абсолютно свідомо заплановану дитину в 35 років, мені здається ,вона вирішила, що це випадково
Клептоманка
• 27 ноября в 20:42
Ответ дляжижифреймут
Ось!!!!! Але там навіть не таємниця, а пофігізм був іноді. То хай і зараз не питає деталі…. Але ж блін в лоб не скажеш
жижифреймут• 27 ноября в 20:44
Ответ дляКлептоманка
Я не знаю деталей ваших відносин,але здається, ви зараз нарешті знайшли спосіб їй помститися і поводитися як вона. Чесно, дитинство якесь. Не хочете-не говоріть. Ви живете на такій відстані, що не обов´язково часто спілкуватися.
Клептоманка
• 27 ноября в 20:48
Ответ дляжижифреймут
Боже збав, яка помста…. Просто я закрилася трохи від неї. Плюс реально з усіма не хочу про це. Але як подругу я її люблю і бажаю найкращого тільки, це абсолютно щиро кажу, про помсту це ви загнули.
Вона вам подруга лише тоді, коли вас потрібно підтримати та понити. Ну така ви є, гра в одні ворота… Коли вона це зрозуміє, то дружбі такій настане швидкий кінець.
Це як порівняти людину зі зламаною ногою в гипсі на милицях. Ото коли зняли той гіпс, то милиці наче вже і не потрібні - так і ви.
жижифреймут• 27 ноября в 20:50
Ответ дляКлептоманка
Ну чому загнула. Ви можете навіть підсвідомо це робити. Така собі форма маніпуляції. Може вас легше стане.
Клептоманка
• 27 ноября в 20:51
Ответ дляtereska
Навпаки. Це я для неї все життя доступна вдень і вночі. А у неї до мене було різне ставлення. Тому і закрилася. Я там вище писала
Але як людину я все одно іі дуже люблю і ціную, тому і боюся образити, шо не договорюю, але і відкритися поки не можу
Клептоманка
• 27 ноября в 20:53
Ответ дляжижифреймут
Ні. Не маніпуляція і не помста. Зовсім ні. Просто тепер не все і не відразу говорю
Ответ дляКлептоманка
Ви чи заздрите одна одній, коли у когось щось не виходить, то БІНГО і живите такими емоціями, аби комусь погано було. Якийсь злив негативу. Ви не бачите її справжніх емоцій на обличчі, ця відстань, то якась фігня повна. У вас різні інтереси.
Треба знаходити на що себе переключати, як відволікатись та жити самостійно, бо це не підтримка, я так вважаю.
Я би і не казала, але відсторонилася б взагалі від цього пустого спілкування і будувала б своє щасливе життя.
Клептоманка
• 27 ноября в 21:16
Ответ дляtereska
Яка заздрість …. Ні! У нас різні долі, кожна проживає свою. Жодна із нас НІКОЛИ не заздрила іншій. За неї ручаюся як за себе
Элька-Карамелька• 27 ноября в 21:34
Ответ дляЛама_мама
А можливо у людини були вже невдалі спроби. В мене також це було. І ьуло важче говорити що не вийшло..чим взагалі не казати. Багато жінок про це не говорять