Клептоманка• 27 ноября в 19:35

Подруга з якою дружимо майже двадцять років

Ми практично з дитинства разом, пройшли багато вдвох, знаємо одна про одну дуже багато. Підтримуємо і радіємо одна за одну. Зараз вона живе в штатах. Багато років не бачимося, але завжди на зв’язку. Так ось, вона підтримувала мене в момент розлучення, яке було дуже важким. З точно часу пройшло років 10. Зараз коли дзвонить, наполягає мені зареєструватися на с/з і щоразу питає чи зробила я це. Так ось. Я за все їй вдячна. Але тепер після важкого розлучення я практично ні з ким ділитися особистим не хочу. Я дійсно познайомилася з чоловіком на сайті і у нас зав’язалися стосунки. Але зараз ці стосунки не можна ще назвати серйозними і це теж причина чому я нікому про це не розповідаю. А при дзвінках подруга щиро радить знайомитися з кимось… от як бути, якщо і розказувати завчасно не хочу і говорити що вперше за 10 років я вже не сама теж не готова. Я її дуже люблю як близьку людину, але є те, чим завжди ділилася, а зараз ну не можу…
автор Клептоманка • 27 ноября в 21:35
Ответ дляЭлька-Карамелька
А можливо у людини були вже невдалі спроби. В мене також це було. І ьуло важче говорити що не вийшло..чим взагалі не казати. Багато жінок про це не говорять
Ось!!! Зі стосунками так само. Коли після важкого розлучення 10 років сама точне хочеться відразу з першого для розповідати, що нарешті щось змінилося