Irina01010101• 27 ноября в 23:02

Окуляри чи лінзи?

Привіт.
Вже декілька років у мене як погіршевся зір.
На вулиці бачу обличчя людини, коли вона до мене вже близько підходить. Вивески магазинів здалеку теж не можу прочитати. Вдома телік вже треба дивитися в окулярах, все розмито.

На наступному тижні планую перевіряти зір.
Хочу для вулиці та для роботи взяти лінзи, а для дома, якщо треба буде - окуляри.(Наприклад,ввечері щось подивитися).

Постає питання, чи зручно буде користуватися і тим і іншим.
Які мінуси є в лінзах, крім того що міняти їх треба кожного місяця?
Letruaa• 27 ноября в 23:02
Звісно потрібно і те і те
SunKat• 27 ноября в 23:05
Линзы берите однодневные и забудете про любой дискомфорт: контейнеры, растворы, очистка, сухость и т.д
ElenaMari• 27 ноября в 23:05
Ночные красота, ночью в них спите, днем все видите
nutty• 27 ноября в 23:06
Коррекция лазерная
ElenaMari• 27 ноября в 23:06
Ответ дляnutty
Коррекция лазерная
Это я мечтала сделать, но боюсь
nutty• 27 ноября в 23:06
Ответ дляElenaMari
Это я мечтала сделать, но боюсь
Возраст?
ElenaMari• 27 ноября в 23:06
Ответ дляnutty
Возраст?
Уже 40
nutty• 27 ноября в 23:07
Ответ дляElenaMari
Уже 40
Я в 32 сделала
ElenaMari• 27 ноября в 23:07
Ответ дляnutty
Я в 32 сделала
И сколько времени прошло ?
nutty• 27 ноября в 23:07
Ответ дляElenaMari
И сколько времени прошло ?
18 лет
автор Irina01010101 • 27 ноября в 23:07
Ответ дляnutty
Коррекция лазерная
В 45 вже не роблять лазерку
FireKitten• 27 ноября в 23:07
У сина на постійній основі треба окуляри носити. Коли планує весь день за компом провести то окуляри. Бо там захист стоїть, очі не так сильно вантажить комп. В лінзах за компом довго бути йому дискомфортно. Тому лінзи вдягає якщо нема занять довгих за компом. Зранку вдягнув лінзи, ввечері зняв. Зараз перейшов на одноденні лінзи. Вранці вдягнув, ввечері зняв і викинув
Я окуляри вдягаю зрідка. Або ввечері, коли сама на вулицю йду, або коли очі втомились дуже, що б відпочили. Лінзи пробувала, не завжди зручно.. десь вийти - вдягнути, прийти- зняти.. для мене зараз лінзи не вариант. От коли будуть окуляри на постійній основі виписані, тоді лінзи візьму.
ElenaMari• 27 ноября в 23:07
Ответ дляnutty
18 лет
И все эти годы 100 % зрение?
ElenaMari• 27 ноября в 23:08
Ответ дляFireKitten
А ночные почему не берете линзы
автор Irina01010101 • 27 ноября в 23:08
Ответ дляFireKitten
Дякую за відповідь )
nutty• 27 ноября в 23:09
Ответ дляElenaMari
И все эти годы 100 % зрение?
Нет, конечно, у меня никогда не было 100%. Левый глаз- без изменений, правый стал чуть более дальнозорким.
ElenaMari• 27 ноября в 23:10
Ответ дляnutty
А больно коррекцию делать? Какое зрение у вас было до? У меня минус 3
FireKitten• 27 ноября в 23:10
Ответ дляElenaMari
А ночные почему не берете линзы
Офтальмолог сказав що не наш варіант. Там протипоказаня теж можуть бути. Племінниця нічні носить. Я знаю що це зручно )
автор Irina01010101 • 27 ноября в 23:10
Ответ дляSunKat
Одноденні не розглядала. Но якщо це без всіх цих контейнерів - треба поміркувати
ElenaMari• 27 ноября в 23:10
Ответ дляnutty
Так на сколько процентов коррекция зрения улучшила?
ElenaMari• 27 ноября в 23:12
Ответ дляIrina01010101
Там один контейнер , я носила три месяц и шесть месяцев, но сейчас очки по надобности надеваю
FireKitten• 27 ноября в 23:12
Ответ дляIrina01010101
Одноденні без додаткових заморочок. Контейнер відкрив, лінзи вдягнув і пішов. Ввечері зняв і викинув. На наступний день наступний контейнер з лінзою відкрив.
nutty• 27 ноября в 23:12
Ответ дляElenaMari
Очень больно. Один глаз я делала с кучей обезболивающих, второй -без, думала умру. До - был смешанный астигматизм, после - один глаз близорукость, второй- дальнозоркий. В процентах один был 15, стал 50, второй был 50, стал 80
ElenaMari• 27 ноября в 23:12
Ответ дляFireKitten
А сколько однодневные стоят, я знаю на три месяца 1500 грн
ElenaMari• 27 ноября в 23:13
Ответ дляnutty
Оооо
nutty• 27 ноября в 23:15
Ответ дляElenaMari
Оооо
У меня редкий случай, да ((( Ещё и толщина роговицы в 2 раза меньше, чем у нормальных людей 🤣
JulliK_• 27 ноября в 23:17
Однодневные конечно круто, но дорого
FireKitten• 27 ноября в 23:19
Ответ дляElenaMari
Якщо не помиляюсь - віддала десь 3000грн за 2 коробки (в одній коробці 30 лінз. У сина різні мінуси на очах).
Місячні лінзи дешевші, але малий часто забуває про заміну розчину.. то вирішив не морочитись.
автор Irina01010101 • 27 ноября в 23:19
Ответ дляElenaMari
Тільки подивилася ціни. Від 800 грн до 2000 грн за 30 шт.
Це получается на 15 днів.
Гликерия-b010• 27 ноября в 23:31
Ответ дляSunKat
У них основний недолік -це вартість