Наша взяла• 28 ноября 2025

Білизна для підлітка на критичні дні.

Мами дівчат, порадьте, будь ласка, де купити онлайн спеціальну білизну від нічного протікання. Який бренд та якість хороша за нормальну ціну. Дякую.
Редисочка• 28 ноября 2025
Страдала обильными заливами до удаления полипа. Поэтому ночные и дневные потопы мне знакомы:(
Днём: плотные трусы с широкой ластовицей и прокладка, сверху я надевала тканевые трусы от протекания. Брала на тему, маломерят. Там же на тему есть и для девочек.
Ночью: обычные трусы с прокладкой и сверху ночные трусы непромокаемые, как выше выставляли из Евы.
Не протекало ничего, хотя заливало капитально
Слава Українi• 28 ноября 2025
Ответ дляНаша взяла
Так. Труси з спеціальною вставкою. Хочу реальні поради та відгуки.
Брали разные в дм , россман себе , все хорошие
Дочке брала такие 👍
Слава Українi• 28 ноября 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Менструальные трусы -шорты, в них закрыт и перед и зад хорошо. Ищите, они не обязательно дорогие должны быть, сейчас почти все бельевые отделы массмаркета делают такое белье.
Класс , я бы и себе такие взяла )
Не люблю в эти дни стресовать еще и напрягаться , а месячные обильные . Понимаю вашу дочь автор , со временем все наладиться .
пані Солоха• 28 ноября 2025
У подростков редко прям обильные менструации бывают.
Неужели большие на 5 капель прокладки пропускают?
В специальных трусах неудобно все же, носила после родов первые дни.
@nna• 28 ноября 2025
Раджу одноразові труси котекс, нічні, не парять і не протікають, бо швидко вбирають виділення
No problems• 28 ноября 2025
Донька підліток має рясні виділення, вдягає труси з прокладкою і підстилає клейонку на все ліжко, щоб рятувати матрас і чохол на нього.
сказочное_Бали• 28 ноября 2025
Ответ дляНаша взяла
Як завжди - питаю конкретно за труси, а починають радити простирадло, прокладки, або поради стосовно виховання((
Дякую, канєшно, ну а шо ж. Порадниця, така порадниця)
А я бы у вам не трусы советовала искать, а обследование ребенка. Потому что такие потопы - не норма и очень быстро ухудшат и без того не идеальное здоровье вашего ребенка.
Сходите на прием к педиатру, он дас направления к врачам и на анализы.
Нужно оценить:
железодефицит/анемия - частая причина (и следствие)
нарушение свёртываемости.
Воспаления в органах малого таза и в кишечнике способствуют обильным выделениям. Нужны гастро и гинеколог.
Так же необходимо посетить эндокринолога.
Своего не предлагать• 28 ноября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Ну то вам з досвіду пишуть...ви як підліток. Труси протікають збоку іноді!!!проблему із матрасом можуть не вирішити, тому і радять простині тощо....
в эти трусы кладется прокладка!!! причем тут величина прокладки, если автор спрашивает про трусики? моя дочка использует большие ночные и все равно протекают.
Своего не предлагать• 28 ноября 2025
Ответ дляCopy-Paste
Купила такие парашюты на temu. Классная вещь. Сама задолбалась. Набор из 3х трусов примерно 300 грн. Точно не скажу, так как я ща грагицей. Покупала в местной валюте. Размеры и цвета какие хотите.
покажите пожалуйста ссылку или скрин с сайта. мне тоже надо
Котогосподиня• 28 ноября 2025
Ответ дляНаша взяла
Дивлюся нарозетці, але там майже не має розмірів і розбіжність в ціні від 200 до 800 грн. Хто купував, вони дійсно рятують, бо це вже просто караул - новий матрас, наматрасник і білизна.. кожного разу маленька аварія (
Автор, в Єві є прокладки-памперси, по 2 шт в упаковці, я своїй купую і супер - нічого не протікає
Жена миллионера• 28 ноября 2025
Я такі купляла собі років п´ять, а потім і доньці купила, їй на вагу 45 кг купила розмір Л
https://www.aliexpress.com/item/4000086211604.html...
kuskus• 28 ноября 2025
Ответ дляНаша взяла
Труси Тена, є в Єві
Ваша прЭлесть• 28 ноября 2025
Ответ дляНаша взяла
Я купила в Бра Бра Бра, але треба брати одразу 2 шт.
Ваша прЭлесть• 28 ноября 2025
Ответ дляНаша взяла
Вона не хоче ніякі простині. Щоразу прошу щось підставити, але не можу подолати її впевненість, що цього разу буде все окей. Як результат щоразу велике прання, той матрас вде бідний, як і я.
найперше купіть наматрасник
Скоро_вчера• 28 ноября 2025
Ответ дляНаша взяла
У нас є магазини щодня, то там вони по 80 грн. Дійсно порятунок. І вони класні. Нічого і ніде не протікає. Я не знаю вони хб, всередині ластовиця з якимось напилення. Не парять, і не шуршать
Раз одела не бу• 28 ноября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Разочок заставте саму той матрас відчистити, вангую - бабка пошепоче
Ага, мамка никитки в теме
Царівна Жабка• 28 ноября 2025
Ответ дляСлава Українi
Дочке брала такие 👍
Присоединяюсь, это хороший бренд и совсем недорогой (по сравнению, конечно)
Царівна Жабка• 28 ноября 2025
Ответ дляНаша взяла
Дякую, пошукаю. Такі для школи також ідеальний варіант.
И для спорта. И заодно сразу плавки смотрите, понадобятся
Творог для розжига• 28 ноября 2025
Ойшо брала.
Творог для розжига• 28 ноября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Спец труси ніде не протікають
я Кукарача• 28 ноября 2025
https://makeup.com.ua/ua/product/1309578/?gad_sour...
Асталависта бэйби• 28 ноября 2025
Я брала в Marks and Spencer, але вони є і в інших магазинах. Донька використовує прокладки, але з трусами якось надійніше - вони мають трохи потовщену ділянку ластовиці і краще захищають від протікань - у неї часто дуже сильно тече.
Блондинка в Шоколаде• 28 ноября 2025
Ответ дляНаша взяла
Є одноразові труси для місячних.
Блондинка в Шоколаде• 28 ноября 2025
Козачка• 28 ноября 2025
Ответ дляНаша взяла
Розмірами перш за все. Посадкою, можливо. Нехай будуть просто жіночі, окей, не для підлітків. Але цікавить саме на 11 років для дитини.
брала своїй доньці на Марк і Спенсер, нормальні, пошукайте цю ТМ в продавалках, там навіть є маленькі розміри типу ’для перших місячних’, тобто для підлітків.
Всередині там вшитий м´якенький матеріал, ні під одягом не видно, ні звуку ніякого вони не видають. Носить з прокладками як страховку
Вакцениро Вона• 28 ноября 2025
Як всяку срань тут постатять щодня - адміни не звертають увагу, а як корисна тема і тут раптом дали посилання ’о, яке злісне порушення’ на актуальну тему про труси - то одразу побанили. А коли подаєш скаргу на всяки упоротих Триндичих - то хоч би хни і в ус не дують.
Козачка• 28 ноября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Нікітку заставляйте свого, я б в житті таке своїй дитині не сказала, місячні в 11 років - і так дикий стрес
язззззь!!!• 28 ноября 2025
купувала доньці менструальні труси BNB. у жіночому відділі просто брала найменші XS.
Користується прокладкою, а ці труси поверх для підстраховки.
Все супер. Кожного разу вночі коли спить, то десь підтікає, але труси реально рятують. Постіль завжди чиста. У школу коли йде, то теж не хвилюється
Мэри Попкинс• 28 ноября 2025
Ответ дляНаша взяла
Які саме купили? Якого бренду чи виробника?
Не пам´ятаю вже. Бірки немає.
Сток одягу з Європи. Якість бомбезна.
Скоріш за все, Primark або C&A
Наверняка• 28 ноября 2025
я тут купляю українські https://ilovemycycle.shop/