ЛюбимаЯНЬ• 28 ноября в 00:30
Бізнес на двох. Якщо проблеми, то як розійтись?
Маємо з подругою невеличкий бізнес (магазин, склад, онлайн-продажі). Останнім часом справи йдуть погано. Я готова боротися за місце під сонцем. Подруга ні. Вже розмірковує, чим буде займатися надалі, коли ця справа остаточно перестане приносити гроші. Тож, ніяких реанімаційних мір вона приймати не буде, гроші вкладати в збитковий бізнес також не буде. Як вважаєте, на яких умовах треба буде розходитись? Гроші вкладали в товар та всі розтрати 50 на 50
Жена брата Админа• 28 ноября в 02:07
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Так за роки бізнесу буди вкладені сотні тисяч доларів. Тоді й прибуток треба забрати, якщо я вкладення поверну
Вам выше правильно написали,что бу техника,мебель и всякая чепуха стоит копейки.Вам это нужно для работы,а когда распродавать начнёте,то очень удивитесь.Тут действительно оценщик нужен
Пишу, не читаю• 28 ноября в 02:10
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ну вона каже ’хочу 100 тисяч доларів’. Де я їх візьму? По логіці треба все розпродавати до останнього крісла з офісу та стелажа зі складу, ділити навпіл і мені починати наново з чистого аркуша, вже без її грошей. А я б хотіла зберегти те, що є
Краще поділити ’тобі стілець - мені стілець, тобі стелаж - мені стелаж, тобі труси- мені труси’. Я як головний бухгалтер вела багато бізнеса, то поділ майна у співвласників був ще трешовіше чим між подружжям. Хто хоче піти, той має погоджуватися на умови того хто залишається, а ні, то хай свою частку бере натурою і зходить з розуму де її подіти.
Пишу, не читаю• 28 ноября в 02:10
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Але ж воно треба тому, хто залишиться працювати в цьому бізнесі далі. Тобто мені. Тож цінність воно таки має. Але як її визначити?
Є певний знос , амортизація називається і залишкова вартість.
Мрії у вирії• 28 ноября в 03:13
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Хочеться без скандалів та непорозумінь розійтись, тод сподіваюся, що ніхто з нас не буде капості робити. Тому й хочу, щоб цивільно та максимально чесно все було
не получится
и это нормально
стресс будет, но придумаете вы его себе сами
на самом деле это исключительно ваше отношение к нему
и это нормально
З понеділка на дієті• 28 ноября в 07:24
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Є ж не тільки товар. Є ще обладнання, меблі, вкладення в ремонт, інтелектуальні надбання (сайт, соцмережі, контент) і т.д. Це все будувалося не один рік, вже й нереально вирахувати, що там скільки коштувало
А просто спросить, мол я хочу продолжить работать сама, что ты хочешь в качестве своей доли? Пусть она озвучит, а Вы подумайте, подходит ли Вам это. Разве не так партнеры расходятся?
Секс-Бомба• 28 ноября в 07:31
Обычно бизнес продают по стоимости дохода, который он приносит и стоимости ликвидных активов. Вот и получается, что вы можете предложить половину стоимости запасов, и 2-3 летнюю прибыль, которая сейчас уже стремиться к нулю.
З понеділка на дієті• 28 ноября в 07:38
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
ну убыточный бизнес явно не стоит 100 тыс.
а реально сколько в остатках товара, какая стоимость сайта и пр. активов?
ПАЦАНКА О• 28 ноября в 08:07
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Тю так предложите сумму. А если мало то торгуйтесь
Сплюшка• 28 ноября в 08:40
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А чому ви рахуєте по коштуваЛО, а не коштуЄ?? Порахуйте за скільки б ви змогли продали бу обладнання, розкручений сайт та соц мережі. І розділити пополам.
ЛюбимаЯНЬ
• 28 ноября в 09:21
Ответ дляСплюшка
В тому й справа, що ані сайт, ані соцмережі нікому не цікаві, якщо бізнес який вони обслуговують, не приносить статків. Тобто їх ціна не більша ніж за стілець з поламаною ніжкою. Але якщо вони залишаються в мене, то цінність в них є. Але виключно для мене
ЛюбимаЯНЬ
• 28 ноября в 09:23
Ответ дляСекс-Бомба
2-3 річний прибуток якого періоду? Бо прибуток 2021 року та 2025 року це різні історії
ЛюбимаЯНЬ
• 28 ноября в 09:24
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Так вона може захотіти зірку з неба та мою печінку.
ЛюбимаЯНЬ
• 28 ноября в 09:27
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Дуже приблизно, без інвентаризації - тисяч на 40 доларів. Це саме вкладень. А ринкова вартість з нашим прибутком більша, але ж ніхто нічого не купує 😆
Разгуляшка• 28 ноября в 09:28
Автор, еще классный вариант, если вы не хотите скандалов и делёжек. просто подождать ....Вселенная сама разрулит лучшим образом. Мысли в Небо поднимаем и просим помощи! Подсказка прийдёт! Будете форсировать, неприятностей не миновать.
ЛюбимаЯНЬ
• 28 ноября в 09:31
Ответ дляРазгуляшка
Ну я б почекала, але оренду треба платити, зарплати людям також. Товар треба оновлювати, хоч залишків і багато. Тож потрібно рухатись. Я хочу розуміння, на яких умовах це буде робитись
З понеділка на дієті• 28 ноября в 10:02
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Тогда не поняла, зачем Вам весь этот геморрой, да еще за кучу денег, выкупать? Это скорее балласт + еще, я так понимаю, надо платить за аренду помещения, тех. поддержку сайта и пр.
О, я угадала ))) тогда инициируйте разговор с подругой, просто на тему ’куда мы плывём дальше’. Услышите её виденье ситуации и уточните, какие у неё планы на её долю в вашем (я так понимаю, убыточном) бизнесе.
ЛюбимаЯНЬ
• 28 ноября в 10:33
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Вона хоче допрацювати в нуль, рештки, які вже неможливо продати - списати на благодійність та закрити цей ’проект’. Я не хочу закривати справу. Та хочу працювати далі, можливо з новим партнером, можливо сама. Але тоді вона буде вважати, що я користуюсь її вкладеннями в бізнес, її ідеями, минулими розробками.
Секс-Бомба• 28 ноября в 11:05
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Поточний.
Якщо все котиться в прірву, легше розділити залишки в натурі навпіл та розійтись. Якщо вона хоче, може віддати вам на комісію чи віддати на благочинність. Навіщо вам залежалий товар?
Найважче буде з доменом ім´ям, це вартує грошей.
Накладні мюслі• 28 ноября в 11:13
Есть ещё вариант .Если она не хочет развивать и вкладывать ,можно договориться ,что она выходит из бизнеса .Вы как распродадите остатки прибыль пополам .Вы пробуете развивать за ваш счет .Подписать все на бумаге с подписями .И если у вас не получиться ,вы продаете мебель и пополам ,если пойдет и она захочет вернуться ,она выплачивает вам расходы вложенные .
ЛюбимаЯНЬ
• 28 ноября в 12:20
Ответ дляНакладні мюслі
А чого я маю напружуватись, залучати додаткові кошти, щоб потім з нею ділитися знов? Ні, взагалі не варіант
З понеділка на дієті• 28 ноября в 13:12
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Смотрите, закупаете новый товар и маркируете его у себя как ’Новая коллекция’, например в артикуле товара будет буковка N. И начинаете его продавать и платить с прибыли аренду, зарплату, налоги.
Подруге предлагаете на весь ранее купленный товар поставить хорошую скидку, 30-50% в зависимости от его ликвидности. Откровенно устаревшее вообще можно по себестоимости слить, лишь бы вложенные деньги вернуть. Подруге предлагаете всю выручку от продажи старого товара забрать себе, выйти так сказать в ноль, как она хочет, и выйти из бизнеса. А Вы себе торгуйте новой актуальной коллекцией и развивайте бизнес дальше, раз есть желание играться с ним дальше. Думаю, для неё это будет неплохое предложение.
Только тщательно разделяйте выторг за старую коллекцию от новой и закрывайте вопрос с ’долями’ до конца.
А то вдруг у Вас всё получится и попрет, подруга потом может передумать выходить, скажет давай мне половину от новой прибыли )))
ЛюбимаЯНЬ
• 28 ноября в 13:39
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Так я ж булу працювати на обладнанні, яке купували вдвох, користуючись сайтом, який розробляли вдвох, рекламуючись в соцмережах, які наповнювали вдвох. Тож справа не тільки в грошах, вкладених в товар
З понеділка на дієті• 28 ноября в 14:39
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Так ей тот сайт и стеллажи, как и старое наполнение сайта нужны как рыбке зонтик, Вы ж сами говорите. И их рыночная цена для других = 0,0
ЛюбимаЯНЬ
• 28 ноября в 15:47
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Так, але ж вона розуміє, що вони потрібні МЕНІ. Тож чого б за них не намалювати ціну? Хоча по суті воно все цінності не має
Маю сечі• 29 ноября в 15:59
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Вот честно.. при вложенных сотнях тысяч долларов очень странно выглядит тема о том, как расходиться с партнёром по бизнесу. Не говоря о том, что это тема на Советчице.. Вы ничего не делали эти годы, а просто получали часть прибыли?
ЛюбимаЯНЬ
• 29 ноября в 16:12
Ответ дляМаю сечі
Робили, але робили вдвох та ніколи не було кризисних моментів таких, як зараз. Я навіть не думала, що ми можемо розійтися, але виявилося, що подруга не готова вкладатися в збереження бізнесу. А я не готова його втратити. Тож тому й питання
Маю сечі• 29 ноября в 16:21
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А если бы Вы захотели уйти сейчас из общего бизнеса, как бы оценивали Вашу долю, вклад, и как бы ’делили’ имущество?
ЛюбимаЯНЬ
• 29 ноября в 16:36
Ответ дляМаю сечі
Я навіть уявити не можу, бо це мій бізнес, моя ідея. Як я можу піти з того, що моє? Якщо б я припинила цим займатися, то через якісь геть непереборні обставини.
Маю сечі• 30 ноября в 09:23
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ну, идея - то такэ.. главное = реализация идеи, отладка всех процессов и получение прибыли.
Я о том, что бы Вы хотели (рассчитывали) получить в случае, если бы Вы захотели выйти из бизнеса, а Ваша подруга хотела бы продолжать? Документально, я так понимаю, это не было оформлено.
И ещё, извините за праздный вопрос - если идея Ваша, зачем Вам нужен был партнёр (а не наёмный сотрудник)?