Сегодня сержусь• 07 ноября в 21:43
Здихає драцена, що робити?
Жовтіє постійно, вже пересаджувала.
Працівниця року• 07 ноября в 21:46
Горщик не завеликий для її коріння?
Виглядає так ніби Ви її пере сушили, а потім перезволоження і корінці загнили
Завжди з рушником• 07 ноября в 21:55
Саме така - капризуля, в мене постійно з нею була проблема, хоча ’прожила’ 15 років а до того теж була в родички роки три. Але завжди то жовтіла, то сохла, то хворіла, хоча в цілому я проблем з рослинами не маю, поряд стояли звичайні драцени в такому самому грунті і хоч би що їм.
Кров з молоком• 07 ноября в 21:57
1 вывернуть и посмотреть КОРНИ (возможно где-то загнил корешок!)
2 грунт обязан быть рыхлым, легким и дышащим
3 поливать по чуть чуть и лучше чаще..
4 увлажнить воздух..
Но больше похоже на загнивание корня
3 поливать по чуть чуть и лучше чаще..
4 увлажнить воздух..
Но больше похоже на загнивание корня