Невгамовна Бу• Изменено 28 ноября в 12:24
Порадьте урологічні прокладки
З приходом клімаксу починаю потрохи підтікати. Порадьте зручні, щоденні ,урологічні прокладки, щоб не пекли і не парили.
из желе я• 28 ноября в 12:26
Вони всі парять. Пробуйте беллу.Колись в роддомі дівчина дала урологічну,бо вона всочувала більше і мякіша була. Вроді белла
Невгамовна Бу
• 28 ноября в 12:28
Ответ дляиз желе я
Дякую.
ГЛЮкоза• 28 ноября в 13:23
Ответ дляТирамісу на терасі
Что значит ’ подтекаю’ и как это связано с климаксом?
Ви чоловік? Жінки знають, що таке підтікати і як це пов´язано з клімаксом.
По темі, авторе, візьміть урологічні Lingery (в Єві продаються). Моя мама бере тонкі в картонній упаковці, задоволена.
Невгамовна Бу
• 28 ноября в 14:19
Ответ дляГЛЮкоза
Вона ,ще молода тому і не розуміє, що таке підтікати.
Дякую за пораду.