Хочу на Балі• 28 ноября 2025

На біопатид так худнуть. Я в шоці

Підписана на кількох блогерів, які відкрито кажуть, що колють мобі цю бадягу.
З відрмих акторка Анна Саліванчук, на ньому 10 кг скинула за 3 міс.
Ну і ще двоє. Там за 2 місяць 6 кіло, і 7 кіло.
Кажуть апетиту взагалі немає, тому власне і результат. Змушують себе їсти хоч щось, щоб дефіцити компенсувать.
Але також читала, що діюча речовина не зареєстрована і десь в Індії колотять ці ліки.
Хто реально пробував. Я так розумію це аналог оземпика і коштує дорого
Відірву та викину• 28 ноября 2025
Написан бред. Я на Вегови уже полтора года. Ушло 40 кг.. Энергия есть, чувствую себя хорошо.
Задираю носа• 28 ноября 2025
Ответ дляВилосипедниця
5 кг в 49 років скинути набагато важче,ніж 5 кг людині,в якої 30 зайвих кг. Тільки поступово і тільки за рахунок коригування харчування і фізичного навантаження,, зміни образу життя,якщо це не проблеми зі здоров´ям, а просто в якийсь момент розжерлись.
Всі швидкі способи -це загроза здоров´ю!!!!
Угу, конечно (нет). В смысле что 5 кг сбросить не сложнее, чем 30. Что за бред? 30 кг - это 30 кг, в 6 раз меньше 5 кг.
Добра всем!• 28 ноября 2025
Ответ дляХочу на Балі
Так кажуть же лікарі, що інсулінорезисиентність це наслідок зайвої ваги, а не причина.
Тобто хочеш позбутись, то просто схудни
Не завжди. Той же вісцеральний жир може бути і без зайвої ваги.
Задираю носа• 28 ноября 2025
Ответ дляДобра всем!
Якраз від низького надлишку ваги найважче всього позбутися. А якщо зайвих 10-20-30 і т.д. кг, то здоровий організм може запросто обійтись тільки контролем харчування без фарми.
Ну да, конечно (нет).
бифидобактерияЖоржик• 28 ноября 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Як людина 30+ кг: фіз.активність - так, складніше, але кардинально - з певного віку.
А апетит - в кого як. В мене не скажений. Але я завжди любила поїсти. Якщо не контролюєш порції - легко переїдаєш. Якщо контролюєш і свідомо харчуєшся, не доаускаєш різких стрібків цукру - звичайний апетит
Вы можете описать пример обеда, которого вам хватит наесться, без переедания?
Добра всем!• 28 ноября 2025
Ответ дляЗадираю носа
Ну да, конечно (нет).
Звісно. Повно історій, наприклад коли треба похудіти на 22 кг - перші 20 кг спокійно зникнуть за півроку, а наступні 2 кг треба буде ще 2 роки добивати більшими зусиллями.
Задираю носа• 28 ноября 2025
Ответ дляДобра всем!
Мне плевать на истории. У меня почти 20 кг лишнего веса, и я знаю как непросто мне дается даже 1 кг. А сказки меня не интересуют.
Вилосипедниця• 28 ноября 2025
Ответ дляЗадираю носа
Я писала про 5 з 30, читайте уважно. Я ще більше розумію, що мій знайомий буде ще довго гарно заробляти, тому що люди хочуть швидко і без зусиль.
Каркуша Клара• 28 ноября 2025
Коліть собі,що хочете. Пийте ліду, їжте гербалайф. Тільки не розтягуйте це в люди.
Нормальні худнуть і підтримують свою вагу харчуванням і спортом.
А лохи дивляться блохерів , а потім ’ спасітє памагітє, в мене волосся випадає...»
Задираю носа• 28 ноября 2025
Ответ дляВилосипедниця
Нет, вы написали ’5 кг в 49 років скинути набагато важче,ніж 5 кг людині,в якої 30 зайвих кг.’, то есть по-вашему, если у человека лишних 30 кг. ему худеть легче, чем если у него 5 лишних кг. Это неправда. При этом возраст сбрасывающего только 5 кг. вы указываете, а возраст человека с 30 кг лишними - ’деликатно’ опускаете. Что называется, следите за руками, ага.
ТигрЛьвович• 28 ноября 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Зараз робила суп з фасолі на смітані 10%. 400 г. цього супа зі шматочком підсушеного хліба 45 г. це приблизно 600 калорій.
Задираю носа• 28 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Кто-то вам лично кричит спасите-помогите? Что за безосновательное чванство.
автор Хочу на Балі • 28 ноября 2025
Ответ дляВідірву та викину
Дорого?
автор Хочу на Балі • 28 ноября 2025
Ответ дляЗадираю носа
Написано не правильно. Тобто 5 кг зайвих скинути важче, ніж 5 з 30 кг зайвих
Добра всем!• 28 ноября 2025
Ответ дляЗадираю носа
Тобто Ви тільки на початку шляху? Коли залишиться зайвих 5 кг, тоді і побачите, що попередні 15 худілося в рази легше.
Задираю носа• 28 ноября 2025
Ответ дляДобра всем!
Давайте вы себе этого будете желать, спасибо. У меня уже есть опыт похудения. и я прекрасно знаю как и что сбрасывается.
Заставляличка• 28 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Чому ж блогерів?? Мені, наприклад, лікар виписувала
Хомо_сапиенс• 28 ноября 2025
Не треба жерти відрами, щоб потім не колоти бадягу для приглушення апетиту
Редиска Я• 28 ноября 2025
Ответ дляВилосипедниця
Ну так, варто ризикнути-раптом виживеш.
Кому надо тот рискнул.
Кидаю курити• 28 ноября 2025
моя кума колить біопатид. за 3 місяці схудла на 9 кг. почуває себе добре. їсти взагалі не хочеться. просто їсть, коли згадує, що треба поїсти. підбиває і мене, але мені це дорого і трохи стрьомно. хоча бачу, як вона змінилась, то дууууже хочеться і собі. я на правильному харчуванні за ті ж 3 місяці скинула всього 4 кг...
Хомо_сапиенс• 28 ноября 2025
Ответ дляКидаю курити
Це така скрита реклама бадяги?
Добра всем!• 28 ноября 2025
Ответ дляЗадираю носа
Невдалий досвід, якщо знову набрали
Не пириживай• 28 ноября 2025
я за 8 недель скинула 5 кг на биопатиде. посмотрим смогу ли удержать. основные минусы - застывший кишечник, нужно не забывать есть иначе не покакаешь, привкус во рту. все
Дівчина Бобула• 28 ноября 2025
Ответ дляДобра всем!
Просто ці 2 кіло не були зайвими, їх добивають щоб досягти ’модного’ вигляду і це нездорово.
Кидаю курити• 28 ноября 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Це така скрита реклама бадяги?
тю
де я рекламую?) наприклад, я боюсь таких препаратів і шкода грошей. точно знаю, що скинувши на правильному харчуванні навіть свої 4 кг, вони не повернуться так швидко, як її 9 кг, якщо вона перестане колоть
автор Хочу на Балі • 28 ноября 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Ніколи не жрала відрами. Але 6 кілограмів зайаих до 37 років приліпились.
Скоріше не правильно харчувалачь і їла калорійну їжу. Балувалась кавами з вкусняками, бокальчиком на вечерю.
Не треба казати, що всі відрами жруть. Мої порції ніколи не були великими.
Це хибна думка, що люди з зайвою вагою їдять дуже багато, ви б здивувались дивлячись на величину моїх порцій і розбили б цей між в своїй голові нарешті
автор Хочу на Балі • 28 ноября 2025
Ответ дляКидаю курити
А на скільки дорого?
автор Хочу на Балі • 28 ноября 2025
Ответ дляНе пириживай
І що вже кинули колоти?
У яку суму вам обійшлись 8 тижнів?
Каркуша Клара• 28 ноября 2025
Ответ дляЗаставляличка
Для схуднення? ’прекрасний’ лікар
Заставляличка• 28 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Для схуднення? ’прекрасний’ лікар
прекрасний препарат, якщо за показаннями, а не 5 зайвих кг.