Mrs.Sexuality• 28 ноября 2025
Подарунки дітям 9-12 років на новий рік?
Що ви купуєте власним дітям на подарунок? У мене дівчата віком 9 та майже 12 років, начебто є все , але ж подарунки потрібно під ялинку. Чіткої відповіді щодо подарунку від дітей не отримала, тому послухаю ідеї від інших мам . Що ви плануєте дарувати своїм дівчаткам? Я не маю на увазі солодощі, а серйозний подарунок. Деякі дарують на Св. Миколая, Новий Рік чи Різдво- дата не важлива, мене цікавить сам подарунок ну і звісно щоб він був не по ціні останнього айфону 😀
Птица секретарь• 28 ноября 2025
Послушаю.
И дело не в первом комментарии, переселенцы с очень ограниченым пространством но ребенок ничего конкретного не просит
Птица секретарь• 28 ноября 2025
Автор, чи цікаво буде вашим дітям хімічні досліди? Зараз є багато цікавих наборів там і кристали вирощують і всякі інші цікавинки
cosmaximus• 28 ноября 2025
9 років, дівчинка.
Дерево гірлянда з Юска
Цифрове піаніно на 88 клавіш гарне
Штани, носки новорічні.
Ще щось буде
Це частково на Миколая, частково на Різдво
Дерево гірлянда з Юска
Цифрове піаніно на 88 клавіш гарне
Штани, носки новорічні.
Ще щось буде
Дуб береза• 28 ноября 2025
Прикраси. Старшій більш цінні, за віком. Меншій біжутерію. Може менша ще іграшками грається. Моя у такому віці любила Calico critters, наприклад. Також гаджети гарно сприймаються. Може книжки люблять читати, може менша хоч? Серія книжок непоганий подарунок для такої дитини.
Якщо їх двоє, можете їм квитки у квест кімнату на двох подарувати, чи похід на концерт , балет, виставу, картинг, ковзанку.... можна продовжувати. Одним словом, подаруйте їм емоції.
Дуб береза• 28 ноября 2025
Ответ дляосень харашо
Здивуйте, нічого не подаруйте.
Тільки завчасно тікайте з дому, поки діти не прокинулися )
Кундалина• 28 ноября 2025
Сын 9 лет , чехол с аккумулятором для vr очков , донат в игру , компьютерное кресло
Ms. Iphone• 28 ноября 2025
Наша хоче купу всякої всячини з Katy Soho: Капор, мітенки, рукавиці тедді, косметичку, гаманець і сумку….)
10 років.
2410diana2410• 28 ноября 2025
Я младшему (10 лет) купила 2 набора Лего. Старшей (13 лет) муж будет дарить новый телефон. Докуплю еще всякие недорогие новогодние подарочки: носки, резинки, футболки, канцелярию
Поторописька• 28 ноября 2025
У моей вишлист из всякого олдскула или чего-то что просто нереально найти. Еще и обижается что не дарим это 😁
Mrs.Sexuality
• 28 ноября 2025
Ответ дляПтица секретарь
Ні, моїм не цікаво таке. Максимум на 30 хв часу і далі забудуть. Хочу такий подарунок щоб не на раз, а можливо користуватись ним довгий час
2410diana2410• 28 ноября 2025
В прошлом году дарили младшему набор химических опытов (до сих пор валяется, пару штук сделал) и набор для изготовления шоколада (такое г… получилось). Старшей дарили ручку для планшета
Mrs.Sexuality
• 28 ноября 2025
Ответ дляДуб береза
За квест кімнату дякую, це буде цікаво для них
Тумба-юмба• 28 ноября 2025
Вот вам повезло. Моя точно знает - кружку Стенли с приблудами, блин, еще и какуюто лимитку евро за 60 примерно. И это только один из подарков, я вот придумываю как ее от этой фигни отговорить.
Фляшунька• 28 ноября 2025
Електро зубные щётки в этом году, пижамы, книги рождественские, носки )
Mrs.Sexuality
• 28 ноября 2025
Ответ дляДуб береза
Які прикраси даруєте? Із золота чи срібла, якісь конкретні марки чи вподобання у дітей?
кураГАЛЯ• 28 ноября 2025
Наши дети пишут письма Санте. Там всегда есть ответ на Ваш вопрос. Просто дарим то, что они хотят найти под ёлкой. Даже 17-ти летний))) до сих пор пишет))
Mrs.Sexuality
• 28 ноября 2025
Ответ дляПоторописька
Це що таке цікаве з олдскул?
Mrs.Sexuality
• 28 ноября 2025
Ответ дляТумба-юмба
Я своїм стенлі купувала минулої весни також
Поторописька• 28 ноября 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Це що таке цікаве з олдскул?
Не питайте. 😁 пластики, проигрыватель, сд плеер, цифровой фотоаппарат, это то что есть. Из вишлиста какие-то старые комиксы и книги которые не найти, какие-то странные инструменты. Коллаборации обуви которые не достать.
Дуб береза• 28 ноября 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Може ще майстер клас ? Дивлячись за інтересами. Від наносити макіяж до приготування десертів, страв, виробів з глини, ... Треба знати інтереси дітей. Моя постарша трохи за вашу дівчинку, то на день народження попросила квитки на концентр улюбленого виконавця. Її подружок батьки возять на відпочинок як подарунок, кого в гори, кого в іншу країну. Тобто, діти просять нематеріальне (але і недешеве водночас).
Mrs.Sexuality
• 28 ноября 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Мої писати не хочуть , я їм говорила, вони ще не придумали що хочуть. А я хочу зараз придбати а не в останній момент
Дуб береза• 28 ноября 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Сваровскі, ще не той вік, щоб золотими браслетами обвішувати , а срібло не любить.
Mrs.Sexuality
• 28 ноября 2025
Ответ дляПоторописька
Цікаво, напевно у вашої дитини є друзі які також таким цікавляться
Тумба-юмба• 28 ноября 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
И как, пользуются?
Я смотрю на это одоробло и в ужасе: как ее в школу носить? И зачем вообще.
2410diana2410• 28 ноября 2025
Ответ дляТумба-юмба
Они сейчас на модной касте со скидкой. Я тоже их смотрела. Если что, у меня есть эта карта банка Днипро (там где оранжевая цена) и подписка блек (бесплатная доставка и возврат). Если надо, напишите мне в личку
Тумба-юмба• 28 ноября 2025
Ответ дляДуб береза
Сваровски сейчас дороже золота, прям небюджет новые коллекции
Поторописька• 28 ноября 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Нету, ей сложно найти таких друзей по интересам. Друзья интересуются другим. Аниме и т д. У нее и несколько видов гитар, на всех видах играет. Такие вкусы, специфические. Вот на Николая какую-то книгу с Амазона заказывали.