Пухнасті штани• 29 ноября 2025
Хочемо полетіти з подругами в Лас Вегас
Як то кажуть: дівішеік в Вегасі, хто був, що вам там найбільше сподобалось?
Чи варто летіти з Європи на тиждень?
Пухнасті штани
• 29 ноября 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
святкувала там в минулому році свої 40, що сказати, Вегас це огінь! Найкращі спогади саме там, сподобалось усе, все на Стріпі, і музей воскових фігур і шоу фонтанів Беладжіо, і готелі з казіно, і каньон, і гора Charleston, і Хувер Дем, але більше всього шоу Magic Mike, 2 рази ходила
Мрію повернутись, Вегас це любов і такий вайб, якого я ніде ще не бачила.
О, супер. Дякую вам велике
ГугелП@лАмался• 30 ноября 2025
Ответ дляПухнасті штани
О, супер. Дякую вам велике
будь ласка, була там 6 днів, але далеко не все подивилась, ще можна було на озеро Тахо, там така краса! Сподіваюсь наступного разу.
Шалена невинність• 30 ноября 2025
Ответ дляПухнасті штани
Гроші заробили, візи відкрили.
А у вас звідки брак виховання?
Туристичні візи?
Пухнасті штани
• 30 ноября 2025
Ответ дляШалена невинність
Туристичні візи?
І туристичні теж
Шалена невинність• 30 ноября 2025
Ответ дляПухнасті штани
І туристичні теж
А якщо не секрет скільки грошей на подорож треба?
Пухнасті штани
• 30 ноября 2025
Ответ дляШалена невинність
Ну в кожного свої захцянки. Від 3000$