Люблю пиво• 30 ноября 2025
хто пам´ятає магазинне молоко в скляних пляшках?
чи у всіх містах колір фольги був однаковий на кефірі, ряжанці та іншому? здається, на деяких продуктах були смугасті кришечки - на кефірі біла у зелену смужку, на ряжанці - біла у коричневу, питні вершки були (коли були, звісно) під золотистою, а наріне і ацидофілін, які ми ніколи чомусь не купували, і я навіть не знаю, які вони на смак, під темно-рожевою, чи я неправильно пам´ятаю?
Не рахую, а вважаю• 30 ноября 2025
Ответ дляХуАнита
Хочу у вас запитати, ми мабуть плюс мінус одного віку, ви пам´ятаєте, щоб в 90-х відключали світло і опалення? Я такого не пам´ятаю, мені було 15 років. Дефіцит, брак грошей, але перебої з комунальними послугами не пам´ятаю. Багато хто пише, начебто в 90-х витримали і зараз витримаємо. Ніколи раніше такого не було начебто. В Чернігові принаймні.
В Вінниці довгий час, скільки не пам´ятаю, 2 години зранку і 2 ввечері, в будні здається тільки. Холодно дуже було, батареї ледве теплі, градусів 16-17 в квартирі. А я ходила в басейн як раз під час відключення, там не вимикали-світло, тепло, кайф
Червона калина• 30 ноября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
цікавлюся, чи в вас такого ж кольору були кришки, я ж написала, бо в мене спогади вже не чіткі, а іноді воно як заціпить з такою дурницею, і спокою немає...
Так что б различать, с чем бутылка, наклеек не было
Пешеходик• 30 ноября 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А потом те бутылки таскать сдавать. Прёт ребёнок в пункт торбу, там закрыто, иду в другой, дзинькаю. Бутылка молока 26 копеек, сама бутылка 15. Если под фольгой горлышко надбитое, деньги пропали ((
У нас бутылки на обмен в том же Молочном и принимали.
КучМала• 30 ноября 2025
Ответ дляПешеходик
Как вспомню, так и вздрогну. У нас был один молочный , такое впечатление, на весь район. Очередь сумасшедшая. Мама меня посылала за молоком, сметаной и т.д. Незабываемое развлечение до 4 часов стоять в очереди.
У нас была очень вкусная сметана. Сейчас одно название
успокойте_Меня• 30 ноября 2025
Ответ дляПешеходик
Это какие годы?
У нас в Киеве был универсам, никаких «молочных», все это стояло в большом количестве, бери не хочу. Сметана была в прямоугольных пачках и на разлив, вот это действие разлива сметаны по банкам и электронные весы, помню, меня впечатляло в детстве каждый раз)
А, и а-ля тетрапаки тоже появились тогда же, голубые были с белыми колосьями, вот это эта тема открыла портал в память😅
Печенюшка• 30 ноября 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Сока много было разного.
Так, ті що вище +березовий)
Кастрюлька• 30 ноября 2025
Ответ дляОце так цабе
У нас в Украине все стараются запаковать в пластик. Печенье, молоко, макароны, да все практически... Лес захламлен пластиком. Когда-то это аукнется.
Тепер менше в пластик пакують. Але минулі залежі ще є, правда
Оце так цабе• 30 ноября 2025
Ответ дляКастрюлька
Я стараюсь меньше покупать пластик, одежда только натуральная. Бутылки пластиковые выбрасываю в спец контейнер..
Кастрюлька• 30 ноября 2025
Луцьк. Світло відключали, це десь 97-99 рік. Я купувала соняшникове насіння, пряжила і сиділи при свічці лускали з дітьми. І молочку за союзу пам´ятаю, і як в чергах стояли і за сметаною, і за ковбасою, і за яблуками польськими. І як купити нормальні речі практично не можна було. Мої батьки блатів не мали
Дружная семейка• 30 ноября 2025
Цвет крышечек не помню. Молоко в бутылках помню. Но часто ещё и на базаре покупали на разлив . Ещё был какой-то продукт,как в одноразовых стаканчиках, что-то молочное,но сверху как замороженное. И вообще не могу вспомнить. Вроде как топленое молоко. Может кто-нибудь помнит что это
Кастрюлька• 30 ноября 2025
Ответ дляОце так цабе
І ми так робимо. В магазин беремо тканинні сумки, для овочів сіточки спеціальні маємо. А для пластику у нас практично у всіх дворах стоять спеціальні жовті контейнери, їх окремо забирають
Пешеходик• 30 ноября 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
Это какие годы?
Это не Киев, а Николаев. 91-94 года.
Бочка порохУ• 30 ноября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
було в 95-97 роках, вимикали на багато годин по всьому місту за розкладом
Я тоже это помню.
Училась в Чернигов.
Ездила домой электричкой на выходные.
Так сразу вспомнила , как продавали свечки и спички в электричке).
Училась в Чернигов.
Ездила домой электричкой на выходные.
Пешеходик• 30 ноября 2025
Ответ дляХуАнита
Николаев.Выключали. Я училась в лицее, а мама ходила на вечерние курсы бухгалтеров. Мы с котом сидели вместе под керосиновой лампой. Мне ,п.здец как, было страшно.
Встидаюся запитать• 30 ноября 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Ещё был очень жидкий фруктовый йогурт. Зачем помнить цвет крышечек?
Был аэрин, но он был не в бутылках, а в треугольном пакете
Вимагаю спілкування• 30 ноября 2025
Ответ дляПростоБелка
Я жила у Миколаєві у 90-х, мої дідусь і бабуся у Херсонській області.
У них в селі електрику дуже надовго вимикали, бабуся робила каганець з поганої олії, бо грошей на керосин для лампи теж не було. Надовго - це десь на 4 години зранку і на 4-5 ввечері, точно не згадаю. І був більш -менш зрозумілий графік.
У нас вимикали електрику на 2-3-4-5 годин лише ввечері і не щодня. Графіку ми не знали, гарантії, що світло з´явиться через 3 години, теж не було. Більшість вчителів жили теж поруч, тому спроб збрехати ’не зробив домашку, бо не було світла’ практично не було.
Чомусь це називалося ’веєрні відключення’, але чому так, я не в курсі.
Ми теж робили каганець, з бінту на кришці від закруток. Чадило воно сильно.
Заздрість то погано• 30 ноября 2025
Ответ дляПешеходик
Зато сейчас без очереди,на вкус лайно и еще втридорога
Заздрість то погано• 30 ноября 2025
Ответ дляХуАнита
Тоже читала.Я из Запорожья,отключений совсем не помню
Пешеходик• 30 ноября 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Ну, я не знаю, что вы покупаете
ПростоБелка• 30 ноября 2025
Ответ дляПешеходик
Это не Киев, а Николаев. 91-94 года.
Ви не на Намиві жили?
Там реально був один магазин з молочним. Працював з 7 ранку, але чергу треба було займати раніше, бо інакше не вистачить.
Пешеходик• 30 ноября 2025
Ответ дляПростоБелка
Ви не на Намиві жили?
Не, ЮТЗ , а магазин на углу Молодогвардейской и проспекта
ПростоБелка• 30 ноября 2025
Ответ дляПешеходик
Через стінку від мене жила подруга, на рік старша.
То я могла прийти до неї, сиділи вдвох зі свічкою.
Колись її батьки були вдома, то тато грав на фортепіано, а ми співали. Мені так дивно було, як він грав у темряві, клавіш не видно ж.
Теж Миколаїв.
Пешеходик• 30 ноября 2025
Ответ дляПростоБелка
Теж Миколаїв.
Я уроки делала. Или песни пела, чтоб не было так страшно.
ПростоБелка• 30 ноября 2025
Ответ дляПешеходик
Може, так було всюди по місту.
ПростоБелка• 30 ноября 2025
Ответ дляПешеходик
Коли мені сильно хотілося робити уроки, то я йшла до однокласниці. Вона жила у тому будинку, де була пошта, їм світло не вимикали. Йти було хвилин 5 до неї.
Пешеходик• 30 ноября 2025
Ответ дляПростоБелка
Я в лицее училась и мои одноклассники жили по всему городу. Рядом не было никого. Плюс я ходила на дополнительные занятия по математике и там тоже задавали.
У нас напротив девятиэтажка и там почти никогда не отключали свет. Мы с котом сидели возле окна и просто на неё смотрели.
Пешеходик• 30 ноября 2025
Ответ дляКучМала
Я сметану никогда не любила и не понимала ее вкуса.