Люблю пиво• 30 ноября в 11:28
хто пам´ятає магазинне молоко в скляних пляшках?
чи у всіх містах колір фольги був однаковий на кефірі, ряжанці та іншому? здається, на деяких продуктах були смугасті кришечки - на кефірі біла у зелену смужку, на ряжанці - біла у коричневу, питні вершки були (коли були, звісно) під золотистою, а наріне і ацидофілін, які ми ніколи чомусь не купували, і я навіть не знаю, які вони на смак, під темно-рожевою, чи я неправильно пам´ятаю?
жижифреймут• 30 ноября в 12:13
Ответ дляЛюблю пиво
і презентаційні пробники овочевої квашенини в мисочках, а зверху троянда з моченого яблука
Такого не було в нашому овочевому
ПростоБелка• 30 ноября в 12:15
Ответ дляЛюблю пиво
молочні пляшки приймали тільки в гастрономах, не в пунктах склотари, не здаси пляшок - не матимеш молока, але діло буде тільки якщо є молоко, є тара під пляшки і твої пляшки пройшли перевірку чи горлечко не щербате
У нашому гастрономі пляшки не приймали.
Хоча знаю, що у магазині іншому можна було купити солодку воду або по повній ціні, або по зниженій в обмін на порожню пляшку. І обидві ціни вказували на етикетці.
Тільки то я вже слабо пам´ятаю, без цін.
жижифреймут• 30 ноября в 12:16
Ответ дляХуАнита
Хочу у вас запитати, ми мабуть плюс мінус одного віку, ви пам´ятаєте, щоб в 90-х відключали світло і опалення? Я такого не пам´ятаю, мені було 15 років. Дефіцит, брак грошей, але перебої з комунальними послугами не пам´ятаю. Багато хто пише, начебто в 90-х витримали і зараз витримаємо. Ніколи раніше такого не було начебто. В Чернігові принаймні.
Я жила в Борисполі в 90ті, були часи, що ми при ліхтариках робили домашню роботу, і я з підготовчих курсів чи з гуртку по танцях йшла до дому по темному місту, от тут я вже ге пам´ятаю рік. Віялові вимкнення світла були, пояснювали боргами населення за ел.живлення.
жижифреймут• 30 ноября в 12:16
Ответ дляХуАнита
Я жила тоді вже в Києві, мабуть тому не запам´ятала.
І в Києві виникали, лиш не дуже активно, бо тіпа столиця
жижифреймут• 30 ноября в 12:17
Ответ дляХуАнита
Хочу вас запевнити ,що хвалена європейська якість нічим не відрізняється. На смак так точно.
Так технології обладнання ті самі
Джинци на Флісі• 30 ноября в 12:23
Ответ дляЛюблю пиво
було в 95-97 роках, вимикали на багато годин по всьому місту за розкладом
Киев,ничего не отключали
Электричка• 30 ноября в 12:23
Ответ дляЯ натуралка
Помню на кефире зелененькая была.
А на молоке синенькая
жижифреймут• 30 ноября в 12:30
Ответ дляпані Солоха
У Вінниці виключали років зо три постійно по графіку щодня на кілька годин. Пам´ятаю уроки робила зі свічкою,віск капав на зошити. Сусіди від старенького акумулятора від Жигулі дивились телевізор маленький чорно-білий і до них пів-під´їзда ходили Багаті теж плачуть дивитись :)
А по селах взагалі темінь-темна була. Так тоді і генераторів не було, ні павер.банків. Єдине, що ліхтарики великі аккамуляторах
жижифреймут• 30 ноября в 12:31
Ответ дляЛюблю пиво
з домашнім завжди є ризик натрапити на молоко від бруцельозної чи лейкозної корови
І що?
Не служанка• 30 ноября в 12:31
Ответ дляХуАнита
Отключали в 90-е свет тоже
А вода постоянно - то ремонт, то трубы прорвало, то ещё что-то
жижифреймут• 30 ноября в 12:35
Ответ дляХвостПистолетом
Такий дитячий сік отримувала моя тітка, як багатодітна, у вільному продажу ми його не бачили. З дитячого, в магазинах, памятаю яблучне пюре і гарбузовий сік. Гарбузовий сік я дуже любила і люблю досі)
Ні разу не бачила гарбузовим сік. Зате пам´ятаю виноград, березовий і напій з шипшини. Зараз значно ширший асортимент соків!
Не служанка• 30 ноября в 12:32
Ответ дляОце так цабе
Ну а якщо чесно то було екологічно і зручно. Ті пляшки для всього однакові, для кефіру, молока... Їх здавали обратно за гроші чи обмінювали на молоко.. у лісі ті пляшки не валялися. Ліс був чистішим. Пластику на було стільки.
За границей и сейчас продают в стекле, но оно дороже стоит. Потом эти бутылки тоже сдают и получают какие-то копейки назад за тару
жижифреймут• 30 ноября в 12:34
Ответ дляПростоБелка
Я жила у Миколаєві у 90-х, мої дідусь і бабуся у Херсонській області.
У них в селі електрику дуже надовго вимикали, бабуся робила каганець з поганої олії, бо грошей на керосин для лампи теж не було. Надовго - це десь на 4 години зранку і на 4-5 ввечері, точно не згадаю. І був більш -менш зрозумілий графік.
У нас вимикали електрику на 2-3-4-5 годин лише ввечері і не щодня. Графіку ми не знали, гарантії, що світло з´явиться через 3 години, теж не було. Більшість вчителів жили теж поруч, тому спроб збрехати ’не зробив домашку, бо не було світла’ практично не було.
Чомусь це називалося ’веєрні відключення’, але чому так, я не в курсі.
Вони якось по областям вимикали
Оце так цабе• 30 ноября в 12:37
Ответ дляНе служанка
У нас в Украине все стараются запаковать в пластик. Печенье, молоко, макароны, да все практически... Лес захламлен пластиком. Когда-то это аукнется.
Люблю пиво
• 30 ноября в 12:37
Ответ дляжижифреймут
І що?
ну як що - болісна смерть споживачеві, щоправда, не миттєва
жижифреймут• 30 ноября в 12:40
Ответ дляОце так цабе
За кордоном пластику ще більше в рази, коли стосується упаковки. До вій? В Бірмінгемі в якомусь супермаркетів купую велику упаковку часів, а в тій упаковочці це 6 маленьких упаковочок і т.д.
Люблю пиво
• 30 ноября в 12:40
Ответ дляжижифреймут
гарбузове було пюре, здається, навпіл з персиком, принаймні, я таке бачила, були більш дефіцитні ’Рум´яні щічки’ чисто з персика з вершками, але їх вже й у нас не було, а діставали напряму з заводу
жижифреймут• 30 ноября в 12:41
Ответ дляЛюблю пиво
Все життя купую домашнє. Ні разу проблем не мала. Я внучка сільського вета, покійна сестра закінчила ветеринарію , то я з системою знайома, молочників своїх знаю особисто.
Люблю пиво
• 30 ноября в 12:41
Ответ дляжижифреймут
хай і надалі все буде безпроблемно
Оце так цабе• 30 ноября в 12:41
Ответ дляжижифреймут
Шоколадки из СССР были упакованы в фольгу и бумагу. Селёдка была упакована в жестяные металлические тары.
С развалом союза нам начали паковать все в пластик.
No problems• 30 ноября в 12:43
Офигеть, ещё цвет крышек помнить. Представляя ту бутылку то ли с молоком, то ли с кефиром, крышку представляю серебряной, но я совсем не уверена, что они не были и других цветов.
ХвостПистолетом• 30 ноября в 12:44
Ответ дляжижифреймут
Я зараз взагалі соків не бачу😂
жижифреймут• 30 ноября в 12:48
Ответ дляОце так цабе
Так оселедець в пластику то інша технологія ніж оселедець в металевій тарі, невже Ви до цих пір не розумієте різницю? В жб банки оселедець консервувати на риболовецьких суднах прямо в морі( цей флот при розвалі союзу залишився не в Україні), а в пластику
фасують з с/м оселедців
No problems• 30 ноября в 12:51
Ответ дляХуАнита
Мне 48, в Харьковской области отключали свет. Может ваш дом на линии от которой питалась больница или ещё что, поэтому у вас не отключали. У нас в селе отключали два часа утром и два часа вечером, а мой кусок улицы, какого-то хрена питался от другого села, мы вообще без света сидели, с 18.00 до 24.00, а то и дольше. Если в 22 вкючали, то это уже праздник.
Горня капучіно• 30 ноября в 12:52
Ответ дляДаЗдраПерма
Ещё был очень жидкий фруктовый йогурт. Зачем помнить цвет крышечек?
Он был с ярко розовой крышкой
Не рахую, а вважаю• 30 ноября в 12:53
Ответ дляПешеходик
Как вспомню, так и вздрогну. У нас был один молочный , такое впечатление, на весь район. Очередь сумасшедшая. Мама меня посылала за молоком, сметаной и т.д. Незабываемое развлечение до 4 часов стоять в очереди.
А потом те бутылки таскать сдавать. Прёт ребёнок в пункт торбу, там закрыто, иду в другой, дзинькаю. Бутылка молока 26 копеек, сама бутылка 15. Если под фольгой горлышко надбитое, деньги пропали ((
Не служанка• 30 ноября в 12:55
Ответ дляОце так цабе
Это по всему миру так, не только в Украине
Просто стекло тоже есть наряду с пластиком. И пластика не меньше, а больше
Может больше сортируют и перерабатывают, но тоже не факт, что это все как нужно утилизируется. Вот пишут, что те отходы перерабатывают и закатывают в асфальт( Как оно ещё потом аукнется - тоже неизвестно
Пишущаяся• 30 ноября в 12:56
Ответ дляЛюблю пиво
та звісно, що домашнє смачніше в сто тисяч разів, але для мене історія смерті акторки Катерини Савінової спрацьовує завжди як найефективніший стоп-сигнал, зрозуміло, що таких випадків один на не знаю скільки
Да , я говорю в первую очередь про качественный проверенный продукт у чистой хозяйки со здоровой коровой, отсутствием любого запаха . А не какой попало. Тогда намного лучше.