Люблю пиво• 30 ноября 2025
хто пам´ятає магазинне молоко в скляних пляшках?
чи у всіх містах колір фольги був однаковий на кефірі, ряжанці та іншому? здається, на деяких продуктах були смугасті кришечки - на кефірі біла у зелену смужку, на ряжанці - біла у коричневу, питні вершки були (коли були, звісно) під золотистою, а наріне і ацидофілін, які ми ніколи чомусь не купували, і я навіть не знаю, які вони на смак, під темно-рожевою, чи я неправильно пам´ятаю?
жижифреймут• 30 ноября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
і презентаційні пробники овочевої квашенини в мисочках, а зверху троянда з моченого яблука
Такого не було в нашому овочевому
ПростоБелка• 30 ноября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
молочні пляшки приймали тільки в гастрономах, не в пунктах склотари, не здаси пляшок - не матимеш молока, але діло буде тільки якщо є молоко, є тара під пляшки і твої пляшки пройшли перевірку чи горлечко не щербате
У нашому гастрономі пляшки не приймали.
Хоча знаю, що у магазині іншому можна було купити солодку воду або по повній ціні, або по зниженій в обмін на порожню пляшку. І обидві ціни вказували на етикетці.
Тільки то я вже слабо пам´ятаю, без цін.
жижифреймут• 30 ноября 2025
Ответ дляХуАнита
Хочу у вас запитати, ми мабуть плюс мінус одного віку, ви пам´ятаєте, щоб в 90-х відключали світло і опалення? Я такого не пам´ятаю, мені було 15 років. Дефіцит, брак грошей, але перебої з комунальними послугами не пам´ятаю. Багато хто пише, начебто в 90-х витримали і зараз витримаємо. Ніколи раніше такого не було начебто. В Чернігові принаймні.
Я жила в Борисполі в 90ті, були часи, що ми при ліхтариках робили домашню роботу, і я з підготовчих курсів чи з гуртку по танцях йшла до дому по темному місту, от тут я вже ге пам´ятаю рік. Віялові вимкнення світла були, пояснювали боргами населення за ел.живлення.
жижифреймут• 30 ноября 2025
Ответ дляХуАнита
Я жила тоді вже в Києві, мабуть тому не запам´ятала.
І в Києві виникали, лиш не дуже активно, бо тіпа столиця
жижифреймут• 30 ноября 2025
Ответ дляХуАнита
Хочу вас запевнити ,що хвалена європейська якість нічим не відрізняється. На смак так точно.
Так технології обладнання ті самі
Джинци на Флісі• 30 ноября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
було в 95-97 роках, вимикали на багато годин по всьому місту за розкладом
Киев,ничего не отключали
Электричка• 30 ноября 2025
Ответ дляЯ натуралка
Помню на кефире зелененькая была.
А на молоке синенькая
жижифреймут• 30 ноября 2025
Ответ дляпані Солоха
У Вінниці виключали років зо три постійно по графіку щодня на кілька годин. Пам´ятаю уроки робила зі свічкою,віск капав на зошити. Сусіди від старенького акумулятора від Жигулі дивились телевізор маленький чорно-білий і до них пів-під´їзда ходили Багаті теж плачуть дивитись :)
А по селах взагалі темінь-темна була. Так тоді і генераторів не було, ні павер.банків. Єдине, що ліхтарики великі аккамуляторах
жижифреймут• 30 ноября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
з домашнім завжди є ризик натрапити на молоко від бруцельозної чи лейкозної корови
І що?
Не служанка• 30 ноября 2025
Ответ дляХуАнита
Отключали в 90-е свет тоже
А вода постоянно - то ремонт, то трубы прорвало, то ещё что-то
жижифреймут• 30 ноября 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Такий дитячий сік отримувала моя тітка, як багатодітна, у вільному продажу ми його не бачили. З дитячого, в магазинах, памятаю яблучне пюре і гарбузовий сік. Гарбузовий сік я дуже любила і люблю досі)
Ні разу не бачила гарбузовим сік. Зате пам´ятаю виноград, березовий і напій з шипшини. Зараз значно ширший асортимент соків!
Не служанка• 30 ноября 2025
Ответ дляОце так цабе
Ну а якщо чесно то було екологічно і зручно. Ті пляшки для всього однакові, для кефіру, молока... Їх здавали обратно за гроші чи обмінювали на молоко.. у лісі ті пляшки не валялися. Ліс був чистішим. Пластику на було стільки.
За границей и сейчас продают в стекле, но оно дороже стоит. Потом эти бутылки тоже сдают и получают какие-то копейки назад за тару
жижифреймут• 30 ноября 2025
Ответ дляПростоБелка
Я жила у Миколаєві у 90-х, мої дідусь і бабуся у Херсонській області.
У них в селі електрику дуже надовго вимикали, бабуся робила каганець з поганої олії, бо грошей на керосин для лампи теж не було. Надовго - це десь на 4 години зранку і на 4-5 ввечері, точно не згадаю. І був більш -менш зрозумілий графік.
У нас вимикали електрику на 2-3-4-5 годин лише ввечері і не щодня. Графіку ми не знали, гарантії, що світло з´явиться через 3 години, теж не було. Більшість вчителів жили теж поруч, тому спроб збрехати ’не зробив домашку, бо не було світла’ практично не було.
Чомусь це називалося ’веєрні відключення’, але чому так, я не в курсі.
Вони якось по областям вимикали
Оце так цабе• 30 ноября 2025
Ответ дляНе служанка
У нас в Украине все стараются запаковать в пластик. Печенье, молоко, макароны, да все практически... Лес захламлен пластиком. Когда-то это аукнется.
Люблю пиво
• 30 ноября 2025
Ответ дляжижифреймут
І що?
ну як що - болісна смерть споживачеві, щоправда, не миттєва
жижифреймут• 30 ноября 2025
Ответ дляОце так цабе
За кордоном пластику ще більше в рази, коли стосується упаковки. До вій? В Бірмінгемі в якомусь супермаркетів купую велику упаковку часів, а в тій упаковочці це 6 маленьких упаковочок і т.д.
Люблю пиво
• 30 ноября 2025
Ответ дляжижифреймут
гарбузове було пюре, здається, навпіл з персиком, принаймні, я таке бачила, були більш дефіцитні ’Рум´яні щічки’ чисто з персика з вершками, але їх вже й у нас не було, а діставали напряму з заводу
жижифреймут• 30 ноября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Все життя купую домашнє. Ні разу проблем не мала. Я внучка сільського вета, покійна сестра закінчила ветеринарію , то я з системою знайома, молочників своїх знаю особисто.
Люблю пиво
• 30 ноября 2025
Ответ дляжижифреймут
хай і надалі все буде безпроблемно
Оце так цабе• 30 ноября 2025
Ответ дляжижифреймут
Шоколадки из СССР были упакованы в фольгу и бумагу. Селёдка была упакована в жестяные металлические тары.
С развалом союза нам начали паковать все в пластик.
No problems• 30 ноября 2025
Офигеть, ещё цвет крышек помнить. Представляя ту бутылку то ли с молоком, то ли с кефиром, крышку представляю серебряной, но я совсем не уверена, что они не были и других цветов.
ХвостПистолетом• 30 ноября 2025
Ответ дляжижифреймут
Я зараз взагалі соків не бачу😂
жижифреймут• 30 ноября 2025
Ответ дляОце так цабе
Так оселедець в пластику то інша технологія ніж оселедець в металевій тарі, невже Ви до цих пір не розумієте різницю? В жб банки оселедець консервувати на риболовецьких суднах прямо в морі( цей флот при розвалі союзу залишився не в Україні), а в пластику
фасують з с/м оселедців
No problems• 30 ноября 2025
Ответ дляХуАнита
Мне 48, в Харьковской области отключали свет. Может ваш дом на линии от которой питалась больница или ещё что, поэтому у вас не отключали. У нас в селе отключали два часа утром и два часа вечером, а мой кусок улицы, какого-то хрена питался от другого села, мы вообще без света сидели, с 18.00 до 24.00, а то и дольше. Если в 22 вкючали, то это уже праздник.
Горня капучіно• 30 ноября 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Ещё был очень жидкий фруктовый йогурт. Зачем помнить цвет крышечек?
Он был с ярко розовой крышкой
Не рахую, а вважаю• 30 ноября 2025
Ответ дляПешеходик
Как вспомню, так и вздрогну. У нас был один молочный , такое впечатление, на весь район. Очередь сумасшедшая. Мама меня посылала за молоком, сметаной и т.д. Незабываемое развлечение до 4 часов стоять в очереди.
А потом те бутылки таскать сдавать. Прёт ребёнок в пункт торбу, там закрыто, иду в другой, дзинькаю. Бутылка молока 26 копеек, сама бутылка 15. Если под фольгой горлышко надбитое, деньги пропали ((
Не служанка• 30 ноября 2025
Ответ дляОце так цабе
Это по всему миру так, не только в Украине
Просто стекло тоже есть наряду с пластиком. И пластика не меньше, а больше
Может больше сортируют и перерабатывают, но тоже не факт, что это все как нужно утилизируется. Вот пишут, что те отходы перерабатывают и закатывают в асфальт( Как оно ещё потом аукнется - тоже неизвестно
Пишущаяся• 30 ноября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
та звісно, що домашнє смачніше в сто тисяч разів, але для мене історія смерті акторки Катерини Савінової спрацьовує завжди як найефективніший стоп-сигнал, зрозуміло, що таких випадків один на не знаю скільки
Да , я говорю в первую очередь про качественный проверенный продукт у чистой хозяйки со здоровой коровой, отсутствием любого запаха . А не какой попало. Тогда намного лучше.