Люблю пиво• 30 ноября в 11:28

хто пам´ятає магазинне молоко в скляних пляшках?

чи у всіх містах колір фольги був однаковий на кефірі, ряжанці та іншому? здається, на деяких продуктах були смугасті кришечки - на кефірі біла у зелену смужку, на ряжанці - біла у коричневу, питні вершки були (коли були, звісно) під золотистою, а наріне і ацидофілін, які ми ніколи чомусь не купували, і я навіть не знаю, які вони на смак, під темно-рожевою, чи я неправильно пам´ятаю?
Мальовнича даль• 30 ноября в 16:21
Ответ дляСтебель березы
В те времена йогуртов не было
Было подобие. Называлось фруктовый кефир. В треугольных пакетах. Не везде правда было. У нас на луганщине я такого не видела, но у нас много чего я не видела. Например, мороженное пломбир в шоколаде на палочке, или 1л стеклянные бутылки молока (у нас все в 0.5л было), всего лишь несколько раз в детстве я пробовала молоко в треугольных пакетах - вот оттуда оно мне казалось необычайно вкусным 😁. А еще молоко в маленьких бутылках с неваляшкой на этикетке - его покупали для младшей сестры, но мне очень иногда тоже доставалось - оно было сладковатое на вкус. А вот пюрешка Румяные щечки в 200гр банках у нас в кладовке ящиками стояла, я ее обожала. Отец работал на рейсовом автобусе, и привозил эти румяные щечки из Донецка, у нас они на прилавках не лежали
Пешеходик• 30 ноября в 16:22
Ответ дляОце так цабе
Я стараюсь меньше покупать пластик, одежда только натуральная. Бутылки пластиковые выбрасываю в спец контейнер..
Вы почитайте про производство хлопка. Так колоссальный вред для природы
Мальовнича даль• 30 ноября в 16:24
Ответ дляПростоБелка
Де зручно?
У нас пляшки ті приймали у кіоску склотари, який працював за невідомим графіком.
Припреш торбу з пляшками, а там закрито. Несеш назад :(
Их можно было и на обмен в магазине сдать. 5 бутылок сдаешь, 2 бутылки сливок по 51 копейке берешь, 2 копейки доплати. Так и уменьшали. А так да, вечно на этих пунктах приема стеклотары висела табличка ’Уехала на базу’ 😁
АБВГДэшница• 30 ноября в 16:30
Ответ дляСтебель березы
В те времена йогуртов не было
Был аэрин. Что то типа йогурта. Цвет крышки не помню, простите.
Полосатые крышки были на обезжиренных молочных продуктах.
Стебель березы• 30 ноября в 16:39
Ответ дляАБВГДэшница
Я з Житомира.
Нам таке не завозили 😁
АБВГДэшница• 30 ноября в 16:41
Ответ дляСтебель березы
Я з Житомира.
Нам таке не завозили 😁
Ну, Херсон тоже не мегаполис, но всё это помню, что в магазинах было, … но мало, очереди… могло и не хватить😁
Чумачечая_• 30 ноября в 16:42
Ответ дляПтица Говоруша
Пам’ятаю, що далі?
Далі старост,під назвою теми
АБВГДэшница• 30 ноября в 16:43
Да в каждом городе был молокозавод, тара стандартная, крышки тоже. Молоко в треугольниках помню в школе (его выливали в стакан) и булка.
Чумачечая_• 30 ноября в 16:43
Ответ дляЛюблю пиво
цікавлюся, чи в вас такого ж кольору були кришки, я ж написала, бо в мене спогади вже не чіткі, а іноді воно як заціпить з такою дурницею, і спокою немає...
gpt чат же є, для таких питань
Оце так цабе• 30 ноября в 16:49
Ответ дляПешеходик
Я люблю шерсть и лен, щелк.
Прибираю щодня• 30 ноября в 17:11
Ответ дляОце так цабе
Відключали. Вечорами світла не було навіть зимою. Я в школу ходила, уроки вчили при свічці. Але те пояснювали тим щоб люди не крали електроенергію.
А в якому це році було?
Можливо не по всій країні.
Я 1980року, жила в Донецьку, не пам´ятаю щоб світло вимикали, навіть вода гаряча була.
Чоловік з Севастополя, його підліткові спогади що немає води, і вони по черзі мились в 1 ванній і світло також вимикали.
ПростоБелка• 30 ноября в 17:23
Ответ дляМальовнича даль
У нашому магазині майже ніколи не було вершків, та і молоко у пляшках було дефіцитом.
Найреальніше було достоятися за молоком на розлив. Я купувала зразу два бідончики.
Тоді я думала, що вони по 3 л. І жодна з продавців нічого не сказала.
Суттєво пізніше я переміряла ті бідончики, вони трохи більше 2,5 л кожен виявилися, а мені ж декілька років по 3 л туди наливали чесні радянські продавчині :(
ХуАнита• 30 ноября в 17:40
Ответ дляПишущаяся
Я вірю, тому не вживаю магазиннного нічого майже.
В ід магазинного хоча б не помреш. Я на цю тему не буду сперечатися. Було дуже сильне колись отруєння-молочка була батьків подружки, тобто вони донці її передавали. Ми 3 дні втрьох лежали під крапельницями. З тих пір я домашню молочку не їм і дітям ні в якому разі не дам.
Мальовнича даль• 30 ноября в 17:40
Ответ дляПростоБелка
Да, советские продавцы были еще те пройдохи - не обдурят, так обвесят и обсчитают.
ХуАнита• 30 ноября в 17:40
Ответ дляЛюблю пиво
з домашнім завжди є ризик натрапити на молоко від бруцельозної чи лейкозної корови
+++ от про це я вище і написала.
Оце так цабе• 30 ноября в 17:40
Ответ дляПрибираю щодня
А в якому це році було?
Можливо не по всій країні.
Я 85 року народження. Відключали за Кучми, активніше відключали зимою. Уроки при свічці вчили. Я з райцентру Черкаської обл.
ХуАнита• 30 ноября в 17:41
Ответ дляпані Солоха
Напевно столиця, центр, що ви хочете... Там і жили у 90-ті не так як у інших містах. У нас зарплату люди отримували прищепками або цвяхами на заводах. Мама півроку без зарплати працювала лікарем, їздила на вихідних в Польщу з торбами торгувати якимись ночнушками і занавісками щоб ми вижили, шила сама їх ночами
Моя общага була біля Царського села в Києві
ХуАнита• 30 ноября в 17:44
Ответ дляЛюблю пиво
та звісно, що домашнє смачніше в сто тисяч разів, але для мене історія смерті акторки Катерини Савінової спрацьовує завжди як найефективніший стоп-сигнал, зрозуміло, що таких випадків один на не знаю скільки
Так, мені гінеколог під час вагітності казала-ніякої домашньої молочки, навіть якщо корова у мами. Це ще й літо було. Останні місяці.
ХуАнита• 30 ноября в 17:48
Ответ дляОце так цабе
У нас в Украине все стараются запаковать в пластик. Печенье, молоко, макароны, да все практически... Лес захламлен пластиком. Когда-то это аукнется.
За границей и пластик принимают обратно в супермаркетах-бутылкки, а остальной перерабатывается. А у нас муж был знаком когда-то с человеком, который хотел построить в Украине современный мусороперерабатывающий завод, но он никому не нужен
ХуАнита• 30 ноября в 17:50
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А потом те бутылки таскать сдавать. Прёт ребёнок в пункт торбу, там закрыто, иду в другой, дзинькаю. Бутылка молока 26 копеек, сама бутылка 15. Если под фольгой горлышко надбитое, деньги пропали ((
А почему ребенок пёр бутылки? У нас этим взрослые занимались.
ХуАнита• 30 ноября в 17:52
Ответ дляжижифреймут
А де синювата?
Так, це дочь не те. І вершки були по 51 коп, тут немає кришки -або золота, або з золотими полосками.
ПростоБелка• 30 ноября в 18:31
Ответ дляХуАнита
Тому, що батьки на роботі.
А пункт прийому працював лише у будні і орієнтовно з 10:00 до 17:00.
Діти після уроків здавали. Ну і алкаші безробітні з ними.
автор Люблю пиво • 30 ноября в 18:54
Ответ дляХуАнита
гроші за пляшки частіше за все залишали дитині як заохочення за хазяйновитість, тож батьки і шансів не мали
Творог для розжига• 30 ноября в 21:07
Памʼятаю , але що з того ? За сересером не сумую
автор Люблю пиво • 30 ноября в 21:51
Ответ дляТворог для розжига
мої найщиріші вітання!
Мстящий за Зайца• 30 ноября в 23:15
Ответ дляХуАнита
Хочу у вас запитати, ми мабуть плюс мінус одного віку, ви пам´ятаєте, щоб в 90-х відключали світло і опалення? Я такого не пам´ятаю, мені було 15 років. Дефіцит, брак грошей, але перебої з комунальними послугами не пам´ятаю. Багато хто пише, начебто в 90-х витримали і зараз витримаємо. Ніколи раніше такого не було начебто. В Чернігові принаймні.
Днепр ,98 й год ,мне было 14 лет ,выключали каждую пятницу на весь вечер ,особенно зимой запомнилось часов с 4 как начинало темнеть ,и до 9 или 10 вечера.
Мы тогда каждый раз собирались с подружками и по очереди друг к другу в гости ходили . Было очень весело почему то именно когда не было света ,постоянно какие то приключения.
В будние тоже выключали на пару часов ,но кажется днем
ХуАнита• 01 декабря в 11:28
Ответ дляМстящий за Зайца
Дякую, що поділились, зрозуміла, що цей момент пройшов повз мене, тому я вчилась в Києві в той час, а в столиці не вимикали світло. У батьків будинок мабуть під´єднаний до мережі лікарні, тому також не вимикали світло, у мами і зараз майже немає відключень через це.
Не рахую, а вважаю• 01 декабря в 11:40
Ответ дляХуАнита
Ну ребёнку 11...12 лет. Бутылок штук 5...10. Пункт в соседнем дворе (первый))), тот что действительно не понятно как работает, Не то чтоб тяжело, просто звенят на все дворы 😣😁
ХуАнита• 01 декабря в 11:42
Ответ дляНе рахую, а вважаю
У нас принимали прямо в гастрономе. Но сдавал всегда папа. Мне доставалась сдача после похода в магазин за хлебом или сметаной, поэтому вопрос карманных денег не стоял.
Не рахую, а вважаю• 01 декабря в 12:28
Ответ дляХуАнита
У нас, по-моему, все по очереди ходили, и в магазины на обмен носили, такая радость была когда пластиковые бутылки появились, особенно праздников это касалось, всяких ситро-дюшесов-минералки же немало приходилось покупать