БолеИменее• 30 ноября в 12:21

А ви теж вважаєте, що вашим дітям всі винні?

Звідки в деяких людей пішла оця впевненість, що їх дітей повинні всі задарювати по будь-якому приводу? При тому, що вони самі їх не так часто балують чимось, але от - родичі винні подарунки, хрещені винні, всі друзі та ще й знайомі мають щось передати... Це інфантильність, нахабство чи дурість?
Чому я вважаю, що моїм дітям винна лише я в першу чергу і все? А всі навколо - лише за власним бажанням. Я не привчаю їх до оцього заглядання в кармани "а шо ви мені принесли?" і не натякаю нікому, що хоче моя дитина.
Ви своїх привчаєте очікувати подарунки від всіх навколо чи самі даєте дитині все, що вона хоче?
Най хоч раз• 30 ноября в 12:23
Тупая срочная тема.
Детей, котрых родители учат заглядывать в карман окружающих - единицы
ВЫВсеВрете• 30 ноября в 12:25
я - так, як ви.
але коли мене питають, що хочу я, або дитина, то я кажу. враховуючи бюджет того, хто питає.
Дівчина Гілмор• 30 ноября в 12:28
Якийсь бред. ’Нічого не принесла бо, мама твоя казала, в тебе від солодкого скоро жопа злипнеться’
Дідова баба• 30 ноября в 12:26
Сейчас не сезон белого пальто
Рожки-да-ножки• 30 ноября в 12:28
Яка ви молодець, а інші -какашки
Фрекен бок• 30 ноября в 12:27
Взагалі перший раз зараз чую думку що моїй дитині хтось третій щось винен.
У яких разних світах ми все ж таки живем …
Метровий сантиметр• 30 ноября в 12:31
Мне вспомнился новый 2014-2015 год - мы уехали из Донецка, раскидало всех родных по Украине, мы на съемной хате. Но купили сыну сами подарки от всех бабушек, дедушек и крестных, ничего от них не ожидая - просто хотелось, чтоб у ребенка был праздник с кучей сюрпризов, несмотря ни на что
ЧорноброваЯ• 30 ноября в 12:32
Все даю ребенку сама. Подарков ни от кого не жду. Хотя свекры и крестная дарят их всегда, в меру своих возможностей
Все питаю зарання• 30 ноября в 12:34
Ответ дляВЫВсеВрете
я - так, як ви.
Не смішіть. Так як ви 😂
Я ніколи не скажу і не буду натякати що, кажу - як вважаєте за потрібне, будемо раді всьому.
Пульт от линолеума• 30 ноября в 12:42
Только между самыми близкими обсуждали что дарим, мама папа, даже бабушки дедушки дарили что считали нужным, бывало дарили золото, так им хотелось, а бывало что-то недорогое. Про остальных крестных, друзей и речи не шло о заказах или ожиданиях, это не прилично вобще, нарушает все законы этики. И у нас не было таких друзей, которые бы ожидали чего-то на определенную сумму, дарили что могли и хотели. Главное тут ребенка научить благодарности
ВЫВсеВрете• 30 ноября в 12:42
Ответ дляВсе питаю зарання
Не смішіть. Так як ви 😂
ви автор??
мда...
ДолькиКабана• 30 ноября в 12:43
Я нет, не считаю. Мои дети, это моя зона ответственности
Но и мои дети не должны чужим людям и, особенно, государству, которое решило из них рабов сделать.
Фиолетовые, фас
Все питаю зарання• 30 ноября в 12:44
Ответ дляВЫВсеВрете
ви автор??
мда...
А зачем мне быть автором. Строите из себя невесть что, ну выгоду за чужой счет не упустите
ВЫВсеВрете• 30 ноября в 12:49
Ответ дляВсе питаю зарання
тому що я написала, що я - так, як і автор ставлюся до цього питання.
а ви навіть не в силах зрозуміти написане. приймаєте чогось все написане на свій рахунок. і ще й кривляєтесь.
бифидобактерияЖоржик• 30 ноября в 12:49
С какого перепугу моим детям все чего-то должны🙄 им в первую очередь должна я, пока они станут взрослыми, а не абсолютно левые люди, которые их окружают
Все питаю зарання• 30 ноября в 12:52
Ответ дляВЫВсеВрете
Ви зовсім не так ставитесь до цього питання як автор. Не видавайте себе за того, ким ви не є
ВЫВсеВрете• 30 ноября в 12:53
Ответ дляВсе питаю зарання
ок)))
Все питаю зарання• 30 ноября в 13:00
Ответ дляВЫВсеВрете
ок)))
Добре, що ви погоджуєтесь. Може зрозумієте, що з людей тягнути гроші не ок.
Вас питають - що подарувати на др, а ви така - а який у вас бюджет, і в цьому місці людині вже не зручно сказати справжню суму яка вона планувала, бо питають часто для вічливості. І тут ви така - те, те і те 🤦‍♀️
Де це - я така як автор?
Коли ви не чекаєте, що вашу дитинку хтось має забезпечувати тим, чого у вас немає, то відповідаєте - даруйте що вважаєте за потрібне. Зазвичай люди і так знають що дарувати і дарують по можливостям, або гроші. Тому знімайте німб, ви є корисною людиною. Саме такою про яких пише автор
ВЫВсеВрете• 30 ноября в 13:05
Ответ дляВсе питаю зарання
Де це - я така як автор?
господи, вам зовсім нічим зайнятись?
1) я не питаю, який у людей бюджет, це і так ясно. часто люди дійсно не знають, що краще вибрати. і якщо у мене є побажання, помірні за ціною, і мене питають, то я скажу, а не буду відморожуватися. чисто для зручності того, хто питає.
2) не корисною, а корисливою
3) яка мені взагалі різниця, що ви там надумали собі. щодо німбу - на себе подивіться.
Зубачистка• 30 ноября в 13:14
Моим детям должна только я.
Я должна дать им корни и крылья
Я должна научить их сосуществованию в социуме.
Что касается подарков - это зависит от того, кого вы называете друзьями.
И есть виш лист.
Все питаю зарання• 30 ноября в 15:28
Ответ дляВЫВсеВрете
господи, вам зовсім нічим зайнятись?
2) не корисною, а корисливою
Не влаштовуйте цирк.
Не було б різниці не писали б ці простині. Ще такого не бачила, щоб замовляли подарунки в казали, що не чекають нічого 😂🤦‍♀️🤪