Сметчица• 30 ноября в 20:03

Чоловік заставляє працювати

А я так не хочу іти за ці копійки батрачитися в столиці ,в ескорт мене не візьмуть,що робити тоді?
Моль Моллівна• 30 ноября в 21:55
Ответ дляНе танцую- но пою
Ну то йдіть, нащо вам чоловік який не взмозі вас утримувати.
Жінка має працювати якщо сама цього хоче, і не задля утримання родини.
Вона піде, і одразу розбагатіє
Не танцую- но пою• 30 ноября в 21:58
Ответ дляМоль Моллівна
Вона піде, і одразу розбагатіє
До чого тут це? Що це за відносини коли хтось до чого змушує
r25-1• 30 ноября в 22:02
Ответ дляКрижана бурулька
Разводиться
а кормить ее кто будет?
r25-1• 30 ноября в 22:03
Ответ дляСметчица
Просто каже іди працювати та будувати карʼєру мені ,типу якщо із ним щось станеться то ,що мені робити тоді
правильно говорит. Потому как видит, что никто вас замуж и в любовницы не позовет
r25-1• 30 ноября в 22:04
Ответ дляСметчица
Немає таких на пів дня
идите на пол шишки
r25-1• 30 ноября в 22:05
Ответ дляСметчица
Заставляє ,інакше мені на вихід
здоровля вам . Муж молодец. давно пора
r25-1• 30 ноября в 22:05
Ответ дляСметчица
Куди?
на сервер. чистить корзину
автор Сметчица • 01 декабря в 00:45
Ответ дляМоль Моллівна
Так а шо ви цілий день робите, знаючи що відносини з чоловіком такі собі?
Вдома сиджу
Моль Моллівна• 01 декабря в 08:06
Ответ дляСметчица
Вдома сиджу
А чого ви сидите вдома при поганих відносинах з чоловіком? Він вам прямим текстом каже, що утримувати вас не буде.
Це у вас особлива дитина?
Ц