Сметчица• 30 ноября 2025

Чоловік заставляє працювати

А я так не хочу іти за ці копійки батрачитися в столиці ,в ескорт мене не візьмуть,що робити тоді?
Моль Моллівна• 30 ноября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Ну то йдіть, нащо вам чоловік який не взмозі вас утримувати.
Жінка має працювати якщо сама цього хоче, і не задля утримання родини.
Вона піде, і одразу розбагатіє
Не танцую- но пою• 30 ноября 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Вона піде, і одразу розбагатіє
До чого тут це? Що це за відносини коли хтось до чого змушує
r25-1• 30 ноября 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Разводиться
а кормить ее кто будет?
r25-1• 30 ноября 2025
Ответ дляСметчица
Просто каже іди працювати та будувати карʼєру мені ,типу якщо із ним щось станеться то ,що мені робити тоді
правильно говорит. Потому как видит, что никто вас замуж и в любовницы не позовет
r25-1• 30 ноября 2025
Ответ дляСметчица
Немає таких на пів дня
идите на пол шишки
r25-1• 30 ноября 2025
Ответ дляСметчица
Заставляє ,інакше мені на вихід
здоровля вам . Муж молодец. давно пора
r25-1• 30 ноября 2025
Ответ дляСметчица
Куди?
на сервер. чистить корзину
автор Сметчица • 01 декабря 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Так а шо ви цілий день робите, знаючи що відносини з чоловіком такі собі?
Вдома сиджу
Моль Моллівна• 01 декабря 2025
Ответ дляСметчица
Вдома сиджу
А чого ви сидите вдома при поганих відносинах з чоловіком? Він вам прямим текстом каже, що утримувати вас не буде.
Це у вас особлива дитина?
Ц