Непозбувна Бентега• 30 ноября в 22:33
Чи відчуваєте ви свята в Європі?
В свята мені особливо сумно. Оці всі огонечки і піднесений настрій навколо. Здається, я вже ніколи не зможу просто розслабитися
І такі відчуття на кожне місцеве свято. Коли всі в соціумі і радість на всіх. А ти тут випадково затусувалась. і це не твоє свято
Області пітьми• 01 декабря в 08:29
Ответ дляЛенне-Рейма
Діти зі мною, а чоловік-ні.
Рік або два тому у школі діти готували подарунки до дня Батька (це Німеччина) і молодша плакала навзрид дома. Або коли діти підготували концерт для батьків. В німецьких родинах дуже часто двоє батьків ходе на батьківські збори, виступи дітей і т.д. Після одного з таких концертів вона просто шла і в неї тихенько котились сльози.
А ще якось старша(вона взагалі завжди була ’татова донька’) раптом расплакалась. І плакала так тихенько, що тато не поряд.
і як плануєте - далі перебувати закордоном?
просто кінця ще не видно, імхо
п.с. я без стьобу
просто кінця ще не видно, імхо
п.с. я без стьобу
aljonyshka• 01 декабря в 09:23
Ответ дляОбласті пітьми
ну так з вами сім*я. а більшість жінок там на чужині одні, максимум з дітьми
У каждого свой путь)
Ленне-Рейма• 01 декабря в 11:40
Ответ дляОбласті пітьми
просто кінця ще не видно, імхо
п.с. я без стьобу
просто кінця ще не видно, імхо
п.с. я без стьобу
Більш за все я хвилювалась за сина. Але він знайшов вже Аусбільдунг. Я зараз роблю Вайтебільдунг. І працювати.