Комиссия50%• 30 ноября в 23:28

Що можете сказати про чоловіків Скорпіонів?

Цікаво ваша думка, ваш досвід з такими чоловіками , якщо він є
Буду дуже вдячна )

Цікаво , чи взагалі з ними реально ужитися і знайти спільну мову ))
Неначасі• 30 ноября в 23:47
Ответ дляКомиссия50%
Дуже ревнивий
Дуже мстливий
Занадто багато злості і агресії в ньому
Вибухає за 1 секунду , постійно спілкується на підвищенних тонах, полукриком
У сварці не контролює себе , виливає постійно тони шлаку , згадує все життя і всі твої помилки і провтики
Жалить постійно партнера , хоча якщо вжалити його , буде шалено ображатись
Не чує нікого , бо він має бути головний
Постійний перехід на особистості у конфліктах і непорозуміннях

І цей список може бути дужееее довгим
Я це вам у двух словах написала ))
Это просто характер, хотя скорпионячии замашки и присутствуют. Но скорпион не ревнует, потому что он априори лучший, и не сомневается в этом 😅 а хорошее что-то вы в нем увидели, есть что-то положительное?
автор Комиссия50% • 30 ноября в 23:48
Ответ дляБорисфенка
А нащо ви терпите?
У мене чоловік Скорпіон, коли достане, я влаштовую люту роздачу.
Але я Близнюки, до всіх його закидонів ставлюся спокійно, можу не звертати уваги, можу послати.
Взагалі він класний, люблю. В дечому навчилася його дзеркалити, також корисно.
Повірте , я його теж дзеркалю)
Але коли я це роблю , починається люта заруба ))
І його вже потім не зупинити ))

У мене немає такого ресурсу , він може влаштовувати розборки хоч до ранку ))
Неначасі• 30 ноября в 23:49
Ответ дляСирожено_пирожено
А вы кто ? У меня муж скорпион и я скорпион , живем душа в душу 14 лет . Лучший муж и отец
Подтверждаю. Мега заботливый, ответственный, все в семью.
Неначасі• 30 ноября в 23:49
Ответ дляКомиссия50%
Повірте , я його теж дзеркалю)
І його вже потім не зупинити ))

Вы молодые может еще? 😌 горячие)
Непереможна• 30 ноября в 23:50
Ответ дляШвидкоруч
Не знаю які вони. Мій то тихий, не жалить зовсім. Я гірша, теж скорпіон
Обережно, рано чи пізно він має піти від Скорпіона жінки.
Губки-уточкой• 30 ноября в 23:50
Ответ дляКомиссия50%
Повірте , я його теж дзеркалю)
І його вже потім не зупинити ))

Зачем оно вам надо
Эти разборки и натягивание нервов на кулак та ну его нахер
А если еще он выпивал , то вообще гаси свет
автор Комиссия50% • 30 ноября в 23:51
Ответ дляГубки-уточкой
Я не верю в гороскопы
Но вот в скорпионов верю
Абьюз , нарцисс , его мнение единственно верное всегда , он реально жесткий и черствый человек.
У него все наперекор даже вопреки здравому смыслу
На работе он руководитель и все ним восхищаются
Дома требовал такого же преклонения
Когда получил власть, совсем с катушек съехал
У них все наперекір навіть самому собі
Звучить парадоксально , але так є

Скорпіон , щоб зробити боляче тобі , буде жалити і самого себе ))
Дуже часто вони жалять самих себе )
І потім мучаться , але зате , боляче не одному йому, а вам двом
Борисфенка• 30 ноября в 23:52
Ответ дляКомиссия50%
Повірте , я його теж дзеркалю)
І його вже потім не зупинити ))

Нарощуйте м´язи ;) у нас люта зарубав на рівних пару раз була, і чоловік знає, що мені дах зриває, коли я люта.
Тому тепер у нас є кодова фраза ’Любий, ти хочеш побачити тигрицю у дикій природі?’, він знає, що далі мало не покажеться.
Але буває, що ми десь на машині на погану дорогу потрапляємо, тоді вже він лютує ’Це ти такий дурний маршрут вибрала’, тоді вже я тихенько заливаюся з кріслом і мовчу, знаю, що через якийсь час його попустить.
Швидкоруч• 30 ноября в 23:52
Ответ дляБорисфенка
А нащо ви терпите?
Жінка близнюки це жесть.
Швидкоруч• 30 ноября в 23:52
Ответ дляНепереможна
Куди? До риби?
Швидкоруч• 30 ноября в 23:52
Ответ дляНепереможна
Куди? До риби?
Непереможна• 30 ноября в 23:52
Ответ дляСуцільна зрада
Я стрілець чоловік скорпіон
На весіллі тітка моїй мамі сказала - даю рік максимум
23 роки щасливого шлюбу, троє дітей
Я працюю в своє задоволення, всім забезпечує чоловік
Цікаво , а які дати народження ?
І чи є з вас хтось Мавпочкою ?
Ламборджини• 30 ноября в 23:53
Ответ дляКомиссия50%
Ойййй ,ні .
Вони не показують своє обличчя при знайомих , друзях , сусідах і тд ))
При колегах можуть частково показати своє обличчя , якщо скорпіон на керівній посаді . Але тільки частково , бо вони дуже жадні до власті, якщо отримали її ))
і будуть тримати марку ))

А вдома це жахливі люди ))
Дійсно жахливі , тому з вашим другом жінка і розвелась )
Не уявляєте , що там твориться вдома , за дверима )
У меня и первый, и второй муж скорпионы. Замечательные люди. Я думаю, что проблема не в знаке, а в конкретном человеке.
У нас вообще прикол. Бывший муж и настоящий муж- скорпионы, я Козерог. Бывшая жена моего нынешнего мужа Козерог, как я. Ее новый муж скорпион, а новая жена бывшего мужа тоже Козерог 😂😂
Неначасі• 30 ноября в 23:54
Ответ дляКомиссия50%
У них все наперекір навіть самому собі
Звучить парадоксально , але так є

Дуже часто вони жалять самих себе )
Жалят и сгорают дотла, а потом опять возрождаются и прут как танки. Не могу вам ничего посоветовать, может и правда у вас итальянские страсти бушуют. А как у него с работой, заработком? Потому что скорпионы очень любят деньги, умеют их зарабатывать и очень плохо себя чувствуют, когда должны ужиматься, экономить
Непереможна• 30 ноября в 23:53
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Моя свекруха прожила щасливе життя зі своїм притиреним скорпом, їй було норм... сама близнюки
Бо це єдиний знак, який керує Скорпом.
Борисфенка• 30 ноября в 23:54
Ответ дляШвидкоруч
Жінка близнюки це жесть.
Ми класні, нас багато і різних в одній людині. Чоловіку зі мною не скучно. І саме тому, що Близнюки повітряний знак, вжалити мене Скорпіону не вдається, я посміялася і пішла далі.
Суцільна зрада• 30 ноября в 23:55
Ответ дляНепереможна
Цікаво , а які дати народження ?
І чи є з вас хтось Мавпочкою ?
З одного року, Півня
Суцільна зрада• 30 ноября в 23:56
Ответ дляМания-Величия
Розумний, егоїстичний, жадний, працьовитий.
Працьовитий, розумний підтримую
Жадний ні
Борисфенка• 30 ноября в 23:56
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
О, у мене таке саме. Ну з прибабахами, подумаєш, він і сам це знає. У всіх є свої таракани в голові.
Я только за!• 30 ноября в 23:59
Містер Дарсі в початковому варіанті на максималках))
Шалено розумний, «блискучий», освічений, благородний, успішний
При цьому не прощає найменшої слабкості оточуючим (там вже трохи є градація по степені небайдужості йому, але зовсім трохи))
Жалить не розраховуючи сили абсолютно, образити морально - раз плюнути
Дуже закритий, холодний, мстивий, саркастичний, егоїст

Дивно, кажуть, що Раки - їхні ідеальні партнери, я як Рак, зі своєю постійною невпевненістю, тривожністю, мʼякістю і емпатичністю просто морально вмирала з ним кожен день, і довго не витримала(
Хоча закохана була шалено по юності, саме в оцю «блискучу благородність»
Швидкоруч• 30 ноября в 23:56
Ответ дляБорисфенка
Це певно ви така. Я знаю трьох то вони не посміються і підуть а закриють так тобі рота що і спілкуватися далі не захочеш
Непереможна• 30 ноября в 23:58
Ответ дляШвидкоруч
Куди? До риби?
Краще на повітря не казати....
Solnceya• 01 декабря в 00:01
Ответ дляКомиссия50%
Ойййй ,ні .
і будуть тримати марку ))

А вдома це жахливі люди ))
Я його просто знаю років 25 і скільки ми були в компаніях часто і довго, і на море разом їздили, нічого такого. Але ж розвод є і то факт.
Сама я теж Скорпіон, але чоловіки Скорпи - то геть інше
Швидкоруч• 30 ноября в 23:59
Ответ дляНепереможна
Краще на повітря не казати....
Ну тоді як буде. Все в руках Бога. Аби всі здорові були.
Непереможна• 01 декабря в 00:00
Ответ дляСуцільна зрада
З одного року, Півня
Значить ви багато йому пробачаєте.
Будьте щасливі !
автор Комиссия50% • 01 декабря в 00:00
Ответ дляНеначасі
Ви як у воду дивитесь )
Дійсно дуже любить гроші і вміє їх заробляти
Всюди їх знайде
Працює на хорошій роботі , на керівній посаді

Завжди йому кажу , що найбільший його плюс - це вміння заробляти
І дійсно дуже потухший і злий ,коли потрібно економити
Ненавидить це
Так само дуже злий , коли не получається жити на широку ногу
Тоді я вже бачу ,що він дуже нагружений

Напевне тому я ще з ним
Заробляти дійсно вміє
хутряна володарка• 01 декабря в 00:01
Ответ дляКомиссия50%
Ойййй ,ні .
і будуть тримати марку ))

А вдома це жахливі люди ))
Ну расскажите хоть какой-то пример из жизни, заинтриговали)
Борисфенка• 01 декабря в 00:02
Ответ дляШвидкоруч
Так різні ситуацію бувають, інколи сміюся, інколи беру качалку, інколи кидаю чашки в стіну, інколи рубаю правду-матку.
Але ніколи не впадаю в депресію ’Ой,Скорпіон вкусив’. Вони не для того кусають, щоб спостерігати агонію, їм реакція цікава.
Суцільна зрада• 01 декабря в 00:03
Ответ дляНепереможна
Значить ви багато йому пробачаєте.
Будьте щасливі !
Та ми щасливі. Та немає що пробачати .
Solnceya• 01 декабря в 00:04
Ответ дляКомиссия50%
Ви як у воду дивитесь )
Всюди їх знайде

Ненавидить це
Тоді я вже бачу ,що він дуже нагружений

Напевне тому я ще з ним
Заробляти дійсно вміє
Коли чоловік добре заробляє і сильно любить - жінка щаслива і розслаблена. Їй не треба дивитися на інших чоловіків, напружуватися. Ще б не було Скорпіонських закидоніа...
Я як на розлучення подала - ото я дізналася що таке розлучення зі Скорпіоном. Зовсім з котушок злетів