Комиссия50%• 30 ноября в 23:28
Що можете сказати про чоловіків Скорпіонів?
Цікаво ваша думка, ваш досвід з такими чоловіками , якщо він є
Буду дуже вдячна )
Цікаво , чи взагалі з ними реально ужитися і знайти спільну мову ))
Буду дуже вдячна )
Комиссия50%
• 01 декабря в 10:18
Ответ длякогдадеЦкие
Это вообще не от знака, это к доктору скорее. У меня похожий двоюродный брат, овен по гороскопу. Это надо было с детства заниматься психическим здоровьем, а не потакать.
Ой , я писала до речі в цій темі ,що під таку категорію підпадає ще Овен ))
Овни і скорпіони дуже схожі люди ) максимально ))
Комиссия50%
• 01 декабря в 10:20
Ответ длякогдадеЦкие
А нахера вы терпелива, добра жертвенна? Вот вообще лишнее.
Теж собі задаю таке питання
Особливо про жертвенність
Стараюсь себе вже перевчити , і навіть сама себе вже зупиняю
Коли знову у мене приливи цієї доброти і тд , то стопорю себе
Особливо про жертвенність
Бадабум• 01 декабря в 10:21
Ответ дляSolnceya
наберіть тут у пошуку Скорпіон і таких тем купа за роки. В основному вони дуже стрьомні люди. Корона на голові, егоїсти, нарциси, дуже образливі, ревниві. Але є виключення. Мій перший чоловік чим далі тим більш показував свою темну сторону.
І в подруги такий самиц жах був
Але є в мене друг Скорпіон і він добрий, чуйний, не бачу я в ньому того усього. Хоча дружина з ним розвелася. Може, він мені не показує ту сторону ))
І в подруги такий самиц жах був
Самое в цьому їх підступність. Я з таким 4 роки мала стосунки, і в один момент неочікувано він вжалив. Вивідав мої слабкі сторони, і вижалив прямо в найболючіше
Престидижитатор• 01 декабря в 10:37
Ответ дляКак_б_не_так
У меня коллега скорпион, ненавидит всех и вся, но умело скрывает это, но если ее ненависть вырывается наружу,то она всех жалит и уничтожает. Мерзкая очень ,лицемерка, завистливая, неискренняя,короче один мрак.
ю
Престидижитатор• 01 декабря в 10:38
скорпион не жалит просто так никогда, если уже ужалил - значит вы позволили себе встать ему на хвост и потоптаться
Цветов Мне срочно• 01 декабря в 10:47
Скорпіони це самий класний знак зодіака. З ними ніколи не буває скучно, завжди адреналін. Можна спокійно випустити свій зміїний яд, і вони це витримають, не впадуть у кому.
Цветов Мне срочно• 01 декабря в 10:50
Ответ дляКомиссия50%
Ні, це протилежності. Овен він впертий, але там романтика. А скорпіон з ним наче на еверест підіймаєшся. Складно, але зато потім наче вершину покорив.
Ненька наша• 01 декабря в 10:54
мій найкращий чоловік. Турботливий, саможертовний деколи, для інших може зробити більше, в ущерб собі (наприклад, працює на 2 роботах, з однієї роботи всю ЗП віддає на ЗСУ), щедрий. Чудовий батько та чоловік. Гарно заробляє, розумний, з правильними життєвими установками (мабуть за це подякувати батькам треба), розсудливий, спокійний та впевненний у собі.
З мінусів. Можливо, вже тому що 20+ років подружнього життя. Але це не залежить від знаку Зодіака.
Ненька наша• 01 декабря в 10:56
Ответ дляСуцільна зрада
Я стрілець чоловік скорпіон
На весіллі тітка моїй мамі сказала - даю рік максимум
23 роки щасливого шлюбу, троє дітей
Я працюю в своє задоволення, всім забезпечує чоловік
23 роки щасливого шлюбу, троє дітей
в нас так само. Тільки дітей 2.
Цветов Мне срочно• 01 декабря в 11:09
Ответ дляБадабум
Щоб скорпіон не жалив, треба не мати слабких місць, або визнати наявність цих слабких місць і не боятись що хтось тобі про них нагадає.
Как_б_не_так• 01 декабря в 11:14
Ответ дляПрестидижитатор
Не согласна.
Они жалят от неуверенности, обиды, ненависти, зависти и это их проблемы, а не окружающих
Цветов Мне срочно• 01 декабря в 11:21
Ответ дляКомиссия50%
Дуже ревнивий
Дуже мстливий
Занадто багато злості і агресії в ньому
Вибухає за 1 секунду , постійно спілкується на підвищенних тонах, полукриком
У сварці не контролює себе , виливає постійно тони шлаку , згадує все життя і всі твої помилки і провтики
Жалить постійно партнера , хоча якщо вжалити його , буде шалено ображатись
Не чує нікого , бо він має бути головний
Постійний перехід на особистості у конфліктах і непорозуміннях
І цей список може бути дужееее довгим
Я це вам у двух словах написала ))
Дуже мстливий
Занадто багато злості і агресії в ньому
І цей список може бути дужееее довгим
Я це вам у двух словах написала ))
Багато з того що ви написали не скорпіон, а людина в стресі. Йому потрібна допомога. Скорпіони дуже терплячі. Вони реагують швидко, але ви повинні були побачити що він готується до атаки задовго до вибуха, місяці за 3. Вони майже не спілкуються у підвищенному тоні. Що це за охота, він же так всю дич розпугає. Підвищений тон, це не характер, це зрив нервової системи, це неможливість вирішити якісь проблеми, що накопились за дуже довгий час. Скорпіони дуже гарно себе контролюють. вони вичікують час, потім жалять. Про провтики це згодна, про не чує згодна. Конфлікти тільки після того як вище написали якщо ви потанцювали на його хвості. Тоді він буде мстити. А так скорпіони дуже терплячі.
до лікаря відведіть свого скорпіона, хай заспокійливе поп´є.
Комиссия50%
• 01 декабря в 11:26
Ответ дляЦветов Мне срочно
Відкриваю вам секрет , у кожної людини є якесь слабке місце .
Термінаторів серед нас немає ))
У всіх є слабкі місця і болючі точки
Термінаторів серед нас немає ))
У всіх є слабкі місця і болючі точки
Цветов Мне срочно• 01 декабря в 11:27
Ответ дляКомиссия50%
Я пробувала неодноразово розійтись з ним
І вони дійсно втрачають голову
Просто їде дах у них
Таке враження ,що хтось вселяється у цю людину
І вона чимось одержима
От така у них поведінка
І вони дійсно втрачають голову
Просто їде дах у них
І вона чимось одержима
От така у них поведінка
Треба навчитись ловити те що в нього вселяється на етапі очікування. Я для свого працюю психологом. Знімаю стрес що накописвя за межами сім´ї, щоб не вибухав.
Комиссия50%
• 01 декабря в 11:28
Ответ дляЦветов Мне срочно
Я народилась у рік змії )
Теж люблю випустити яд ,і взагалі не боюсь адреналіну )
Але , тут його настільки багато , що тут скоріше впадеш у адреналінову кому
А не у кому від яду )))
Комиссия50%
• 01 декабря в 11:29
Ответ дляЦветов Мне срочно
У Овна романтика ?)))
Хіба що тільки до того часу , поки присунути вам хоче )))
Як тільки присуне- романтика зникає ))
Овни це люди імпульсу) це не є романтичні натури )))
Як тільки присуне- романтика зникає ))
Цветов Мне срочно• 01 декабря в 11:37
Ответ дляКомиссия50%
Термінаторів серед нас немає ))
У всіх є слабкі місця і болючі точки
Термінаторів серед нас немає ))
У всіх є слабкі місця і болючі точки
Якщо ви визнаєте свої слабкі місця, попрацюєте із психологом, то в них практично неможливо буде вжалити. А слабкі місця партнера треба знати і там постійно змащувати ранку, щоб хтось інший в неї не вжалив. Ви можете виливати на голову чоловіка свої проблеми, хай вирішує, щоб йому сумно не було, але неможна жалити в його слабкі місця. Ви ж риба лавіруйте, прогинайтесь, уходіть від небезпеки.
Твоя подружайка• 01 декабря в 11:54
Тікайте! поки не пізно.
Я знаю про що кажу - чоловік скорпіон ( 20 років разом) і ще й син
я в цьому житті виграла комбо
Комиссия50%
• 01 декабря в 12:49
Ответ дляТвоя подружайка
Тікайте! поки не пізно.
я в цьому житті виграла комбо
Теж такий важкий характер ?
А ви який знак ??
Звідки стільки терпіння ?)))
А ви який знак ??
Звідки стільки терпіння ?)))
Дама_с_караваем• 01 декабря в 12:51
Скопионы разные, есть поздние, есть ранние. Есть те что ’жалят’ постоянно, есть такие, что ужалят один раз, но ’ смертельно’.
Прожила с таким больше 10 лет, в один прекрасный день, провел меня в отпуск, поцеловал, ручкой помохал, а через несколко дней смс , что нам нужно разводится, мы друг другу не подходим. Приехала домой, а он вещи собрал и свалил к другой.
Лика-прилипка• 01 декабря в 13:03
Ответ дляКомиссия50%
Скажу вам більше , я риба , і я не можу з ним ужитися )))
Хоча я мега терпелива , добра і навіть жертвинна
Але мого терпіння не вистачає ))
Я вже просто його не стягую )))
Але мого терпіння не вистачає ))
Я вже просто його не стягую )))
Автор, я тоже рыбы и был у меня когда то парень скорпион. Год встречались. Контроль, абьюз, обесценивание, подавление. Одно было хорошим - интим, это да, самый классный. Всё остальное....а когда я решила уйти он меня морально просто сжирал, такой негатив на меня лил. Обидчивые они ещё.
За то вот жена у него властная, он полностью под каблуком. Мне кажется им не нужны жертвенные, им нужны сильные и властные.
Відморожена• 01 декабря в 13:33
Ответ дляГубки-уточкой
Я не верю в гороскопы
Но вот в скорпионов верю
Абьюз , нарцисс , его мнение единственно верное всегда , он реально жесткий и черствый человек.
У него все наперекор даже вопреки здравому смыслу
На работе он руководитель и все ним восхищаются
Дома требовал такого же преклонения
Когда получил власть, совсем с катушек съехал
Но вот в скорпионов верю
Дома требовал такого же преклонения
Вы мне напомнили эту фразу😂
Відморожена• 01 декабря в 13:34
Ответ дляКомиссия50%
Повірте , я його теж дзеркалю)
Але коли я це роблю , починається люта заруба ))
І його вже потім не зупинити ))
У мене немає такого ресурсу , він може влаштовувати розборки хоч до ранку ))
І його вже потім не зупинити ))
А у меня рыбы и он дико не любит любые выяснения отношений, просто обижается и молчит по пару дней, так что не знаю, что и лучше
Бадабум• 01 декабря в 13:43
Ответ дляЦветов Мне срочно
Відповідь в стилі ’Если муж тебя бьёт, задай себе вопрос: а что ты сделала чтобы он не бил’
Пам´ятаєте, тут тема була про якусь блогеру, яка таке видала?😆
Лика-прилипка• 01 декабря в 13:43
Ответ дляВідморожена
Скорпионы тоже не любят выяснений. Так же закрываются и уходят в молчанку. Мой скорпион так и делал - абьюзил молчанкой.
Весёлая морковка• 01 декабря в 13:45
Я водолей. Наблюдаю 18 лет подряд как рядом страдает аж корчится скорпион. Мне кажется для него уже дело принципа дожать меня, а то мне слишком хорошо и весело живется
Цветов Мне срочно• 01 декабря в 13:47
Ответ дляБадабум
Всі люди жалять в слабкі місця. Пропрацьовувати слабкі місця потрібно не тільки від скорпіонів. Так легше жити, працювати, бути собою.
Весёлая морковка• 01 декабря в 13:48
Ответ дляЛика-прилипка
Лучшее время! Тишина, покой
Сижу, шополюсь онлайн, слышу только звук его мобильного из соседней комнаты как смс о списании с его карты приходят. И главное никаких возражений!
Лика-прилипка• 01 декабря в 14:00
Ответ дляВесёлая морковка
Лучшее время! Тишина, покой
Так ему, правильно. Пусть и дальше молчит.
А я вот рыбы, все пишут что они тоже уходят в молчанку, но меня молчанка дико бесит. Лучше сразу все выяснить и решить, чем молчать и мучиться думами.
Бадабум• 01 декабря в 14:04
Ответ дляЦветов Мне срочно
Моїм слабким місцем було здоров´я. Під загрозою видалення частини молочної залози.
Він подивився картинки в інтернеті, і сказав що він вважає таких жінок неповноцінними.
Я пропрацювала своє слабке місце, але воно ще 2 роки знаходило мене в соцмережах, і через робочі контакти
p.s. психологи, яких ми заслужили🤣