Все буде• 01 декабря в 09:41
Яку дозу прогестерону приймали при ранній вагітності?
І до якого тижня? Профілактично чи були показання?
Конотопська відьма• 01 декабря в 09:44
При ранній вагітності це ви який вік маєте на увазі? І як вік впливає на призначення прогестерону
100pudov• 01 декабря в 09:50
Профилактически никто не принимает, а дозы разные, увеличивают со сроком беременности, принимают и до 35 нед . Все зависит от цели и диагноза. Сформулируйте свою ситуацию
Все буде
• 01 декабря в 10:14
Ответ дляКонотопська відьма
Під ранньою вагітністю я маю на увазі 4-5 тижнів акушерських, а не вік
Конотопська відьма• 01 декабря в 10:36
Ответ дляВсе буде
Які саме у вас покази до прогестерону?
І яку дозу вам назначили?
Особисто я ставила вагінально до 32 тижня
І яку дозу вам назначили?
Все буде
• 01 декабря в 10:50
Ответ дляКонотопська відьма
Які саме у вас покази до прогестерону?
І яку дозу вам назначили?
попередній викидень, приймаю перорально 600мг
Конотопська відьма• 01 декабря в 10:55
Ответ дляВсе буде
Ну викидень може бути по багатьом причинам.
Якщо лікар бачить потребу в прийомі, то краще приймати.
Що вам непокоїть з цього приводу? Дуже багатьом жінкам призначають і все добре у всіх.
Істеріомама• 01 декабря в 11:29
400 мг до 21 недели, невынашивание в анамнезе, был не только прогестерон
Впораюсь зі всим• 01 декабря в 11:41
Ответ дляВсе буде
Це максимальна норма
Все буде
• 01 декабря в 13:26
Ответ дляКонотопська відьма
турбує постійний біль в животі схожий на менструальний
Все буде
• 01 декабря в 13:27
Ответ дляІстеріомама
все добре? виносили?
Конотопська відьма• 01 декабря в 14:08
Ответ дляВсе буде
Після прийому прогестерону пройшло?
Якщо причина в цьому, то підтримка пронос мала вирішити це питання
Все буде
• 01 декабря в 15:10
Ответ дляКонотопська відьма
Після прийому прогестерону пройшло?
так, коли приймаю таблетку, то проходить, потім знов болить - і знову беру. Думаю чи не мало
Конотопська відьма• 01 декабря в 15:21
Ответ дляВсе буде
К вас доза нормальна. Повідомте лікаря про скарги
Не виправдовуюсь• 01 декабря в 17:57
Подписага на одну девочку. Беременность эко. Ударная доза прогестерона, кровило. повышала дозу. Кровь останавливала. Куча капельницы и все фигня. Доносила почти до 1 скрининга. По узи возникли вопросы у врача. Но началось кровотечение уже не спасли. То есть если бы не ударная доза всего этот плохой гинетически эмбрион вышел бы может с месячными а так она его носила до 11 недели пытаясь спасти. Поэтому не знаю в каких случаях он реально нужен. Все от ситуации