Просто красавица• 01 декабря в 10:40

Бачили фільм Д.Комарова "Вихід"?

проплакала весь фільм.
Які наші люди, нація - з пораненими душами, серцями.
Отакі проекти зараз потрібні, а не Холостяк, супермама, мамагиготала і т.п.
Пез Году Неделя• 01 декабря в 10:42
Чоловік теж хвалив, а я поки що не дивилася.
Пез Году Неделя• 01 декабря в 10:43
Стосовно інших шоу, то, попит створює пропозицію, інтелектуальний розвиток середньостатистичної людини залишає бажати кращого.
Я матуся, мені можно• 01 декабря в 10:48
Комарова терпеть не могу и его заказные фильмы.
Все у него стло грин и манипуляции
Котики-муркотики• 01 декабря в 11:01
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Все у него стло грин и манипуляции
Хайпожор, решил слезу и бабло сдоить.
Что-то про беспредел ТЦК он не снимает, свою жопку бережет.
Мати тріля• 01 декабря в 11:02
Ответ дляПез Году Неделя
Знаєте, ви дуже категорична.
В перші 2 роки війни я взахльоб поглинала всі фільми, відео, плакала, проживала всі історії пов´язані з війною. А потім як відрізало.
Я не витримаю, якщо буду в цьому варитись. Слухати про важкі долі.
Якраз мені хочеться хоч іноді абстрагуватись і доводить собі, що ми нормально живемо.
Тому дивлюмь говно Холостяк.
А Комарова перестала поважать як журналіста.
Його час пройшов. Він був хорошим з аборигенами. Далі все фігня
автор Просто красавица • 01 декабря в 11:15
Ответ дляКотики-муркотики
Хайпожор, решил слезу и бабло сдоить.
ви думаєте умовний холостяк не доїть бабло?? альтурїсти там всі? І взагалі на телебаченні самі волонтери??
Питання в іншому. Чому замість деградантських проектів не знімати те що на часі?
автор Просто красавица • 01 декабря в 11:18
Ответ дляМати тріля
Знаєте, ви дуже категорична.
Тому дивлюмь говно Холостяк.
Я лише Покидаючи Ірпінь подивилася. Знову нахлинули спогади та емоції, ті що тоді пепережила. Більше ніякі військові не можу дивитися, особливо про перші дні. Дуже мене тригерять.
Мати тріля• 01 декабря в 11:19
Ответ дляКотики-муркотики
Хайпожор, решил слезу и бабло сдоить.
Це точно
Котики-муркотики• 01 декабря в 11:19
Ответ дляПросто красавица
Не все мазохисты как вы и не хотят часами слезы лить. Поставьте на беспрерывное воспроизведение и наслаждайтесь.
автор Просто красавица • 01 декабря в 11:22
Ответ дляКотики-муркотики
Ви, я бачу, майстер роздавати поради.
Мені якщо потрібна буде, обовязково вам повідомлю.
Котики-муркотики• 01 декабря в 11:24
Ответ дляПросто красавица
Ви, я бачу, майстер роздавати поради.
Це буде не на часі
Я матуся, мені можно• 01 декабря в 11:47
Ответ дляКотики-муркотики
Хайпожор, решил слезу и бабло сдоить.
Я помню фильм памятник Залужному
Я матуся, мені можно• 01 декабря в 11:46
Ответ дляПросто красавица
Умовний холостяк не на трагедиях рубит
Комаров конкретно по теме горя и рейтинга
автор Просто красавица • 01 декабря в 11:47
Ответ дляКотики-муркотики
Це буде не на часі
Точніше-до 🍑 ваші поради
автор Просто красавица • 01 декабря в 11:50
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Умовний холостяк не на трагедиях рубит
Так а якщо горе-треба заткнутися і не висвітлювати? Не показувати, не розказувати?? Я б ще за те, що цв фільми треба перекласти на всі мови світу і показувати кругом. Як ,,20 днів в Маріуполі,,
Приблизно як трагедію Голодомору замовчували 60 років??
Цибулька зла• 01 декабря в 12:35
Ответ дляКотики-муркотики
Хайпожор, решил слезу и бабло сдоить.
Вас тцк останавливают. Что вы громче всех о них волаете? Разберутся мужики между собой
Как_б_не_так• 01 декабря в 13:26
Дивилася.
Звичайний фільм про війну і людей. Не зачепило, тому що є фільми набагато сильніші. Той же Маріуполь, Довга доба і багато інших. А тут просто вихопив три людські історії і показав їх у часі, нічого аж надто особливого. Таких людей, як герої фільму, у кожного з нас в оточенні багато.
Холостяк цей сезон дивлюся, мізкам потрібен відпочинок